Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...
És itt vannak! A mustafari őslakosok! :lol:

 

Hát őket, csak sokadik nézés után sikerült kiböknőm. Azóta nagyon sasolom a háttereket, akkora "mélységük" van...

 

A nyilakat, amik állítólag Anakinnak mutatják, hogy más út is van, még mindig nem vettem észre...valahol olvastam...

Még mindig sodor az előtérben történés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe... az első trailerben látható mustafari pók izék bennemaradtak a filmben? Mert nekem nem tűnt fel...

 

Donát.

 

Igen, benne vannak. Amikor előszür látjuk Mustafart, ők is akkor tünnek fel. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyilakat, amik állítólag Anakinnak mutatják, hogy más út is van, még mindig nem vettem észre...valahol olvastam...

Még mindig sodor az előtérben történés...

 

Amikor Anakin menetel a klónok élén a templomba, akkor mutatják felülről, és abban a snittben látható két sáv, ami elvezet a templom bejáratától. Az egyik jobbra visz, a másik balra. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyilakat, amik állítólag Anakinnak mutatják, hogy más út is van, még mindig nem vettem észre...valahol olvastam...

Még mindig sodor az előtérben történés...

 

Amikor Anakin menetel a klónok élén a templomba, akkor mutatják felülről, és abban a snittben látható két sáv, ami elvezet a templom bejáratától. Az egyik jobbra visz, a másik balra. :lol:

 

Ja azt láttam. Csak én nyilakat kerestem...ebből is látszik mit ér ha valaki fórumozík..csak jól összezavarja az elmét :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja azt láttam. Csak én nyilakat kerestem...ebből is látszik mit ér ha valaki fórumozík..csak jól összezavarja az elmét :)  :D

 

Segítünk kifésülni. :D Szimbolikákban gondolkodj, de szerintem tudod Te. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mikor legelőszőr megláttam a mustafari őslakosokat, azt hiszem egy VD szkennen, akkor egyből az ANH-ból az az alak ugrott be, aki beköpte Soloékat a birodalmiaknak Mos Eisleyban. Tudom, hogy annak nem Mustafari a faja, de mégis, nagyon hasonlítanak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mikor legelőszőr megláttam a mustafari őslakosokat, azt hiszem egy VD szkennen, akkor egyből az ANH-ból az az alak ugrott be, aki beköpte Soloékat a birodalmiaknak Mos Eisleyban. Tudom, hogy annak nem Mustafari a faja, de mégis, nagyon hasonlítanak. :)

 

Érdekes, hogy én is gondoltam erre. Egyébként amikor Anakin megérkezik a mustafari leszállópályára, annyira beleolvadnak a háttérbe, hogy alig lehet észrevenni őket. Én is csak sokadik megnézésre vettem észre, hogy ott valami mocorog. 8) Remélem a DVD-n jobban átjön majd, hogy ott lények állnak és nem tárgyakat látunk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Annak, aki nálam jobban tud angolul. Nem hordok a zsebemben szótárt, pedig úgy "csak" fél nap alatt eligazodnék :P Igaz, van a neten is, de nekem így macerás. Sok az ismeretlen szakszó a honlapon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 6 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Bocsi, ha rossz helyre írok, csak elgondolkoztam valamin:

Amikor Palpi bácsi kiadja a 66-os rendeletett és végeznek a klónok a jedikkel, akkor visszamennek írtani Szepara Pista droidokat :clap:? Vagy mit csinálnak?

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem tudok rájönni :) , merthát akkor már mind a két oldal az ő kezébe van, és miért akarná, hogy több droid/klón haljon meg? A Klónok jók lesznek még rohamosztagosnak, a droidokat meg elviszi a telepre és kap egy kis pénzt értük :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, ha rossz helyre írok, csak elgondolkoztam valamin:

Amikor Palpi bácsi kiadja a 66-os rendeletett és végeznek a klónok a jedikkel, akkor visszamennek írtani Szepara Pista droidokat :clap:? Vagy mit csinálnak?

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem tudok rájönni :) , merthát akkor már mind a két oldal az ő kezébe van, és miért akarná, hogy több droid/klón haljon meg? A Klónok jók lesznek még rohamosztagosnak, a droidokat meg elviszi a telepre és kap egy kis pénzt értük :)

Gondolom addig harcolnak, amíg ki nem adja Vader a parancsot, hogy a droidokat állítsák le. Sidioust nme hinném, hogy érdekli pár ezer katona élete. A látszat fontosabb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem addigra már Grivi is meghalt meg a szepik is inkább ellappangtak, úgyhogy nem volt nagy koordináltság. Mégiscsak droidok! Grivit anno pont azért kellett felrobbantani, hogy legyen ész. Úgyhogy csak nem volt olyan nagyon nehéz dolguk! Bár az is igaz, hogy Jedik nélkül biztos hamar rájöttek hogy enyhén szólva nehezebb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.