Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Már ha ez Yoda. Lehet más is a fajából.

Amúgy, te számolod, hányszor láttad? :)

Persze lehet más is, de nekem egyből az agg mester jutott az eszembe. :)

 

Számolom a megtekintéseket, főleg kíváncsiságból. Régebben mindenki büszkén verte a mellét, hogy ő több százszor látta ezt meg azt a részt. Hát....nekem több mint két és fél év kelett, hogy 100-szor lássam az EPIII-at, pedig elég intenzív voltam. Megvan dátum szerint az összes alkalom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én sem járok többnél, már ha nem számítjuk a részletekben nézést (én azt nem számolom). Elismerésem.

Részletekben nézés nálam se számít, csak a teljes egész megtekintések (menütől-menüig).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, szép teljesítmény. :) :)

 

Én szerintem az EP3-at láttam a legkevesebbszer az összes rész közül. Pedig ez a kedvencem, mégis, ekkorra már valahogy elmúlt nálam a "minden hétvégén SW-t nézünk korszak". A Jedit láttam a legtöbbször (ripityára nézett videoszalag :D ), aztán a Birodalom, a Klónok, az Új remény és a Baljós. A Sith-eket kb. 20-30-szor láthattam.

 

Én nem vagyok biztos benne, hogy az Yoda...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi a százszor megnézés.Jó ha tartok 10-nél.

Valahogy úgy, én sem járok többnél. Van még ezeregy dolog, amivel tölti az ember az idejét, így sajna nem fér bele, hogy a kedvenceit sokszor megnézze :hmm: Minden ritka nézés egy újabb izgalom, de ennek az íze szerintem úgy marad meg igazán, ha valaki nem nézi hetente meg :)

De valóban nem semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy úgy, én sem járok többnél. Van még ezeregy dolog, amivel tölti az ember az idejét, így sajna nem fér bele, hogy a kedvenceit sokszor megnézze :hmm: Minden ritka nézés egy újabb izgalom, de ennek az íze szerintem úgy marad meg igazán, ha valaki nem nézi hetente meg :)

De valóban nem semmi.

Nekem így is megmaradt az íze, mert ez nem erőszak, és főleg nem lóverseny. Ugye nem gondolod, hogy azért néztem meg ennyiszer, hogy majd itt jampizhassak vele? Akkor nézem amikor jól esik, és persze volt olyan is, hogy másfél hónapig felé se néztem. Ez a kedvenc SW filmem, ezért láttam ennyiszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát érdemes így egyáltalán ROTS témában vitatkozni veled? Azt is észreveszed, amit én legfeljebb a jövő évtizedben fogok észrevenni (ha szerencsém lesz) :hmm:

 

Szerintem én sem láttam 10-15-nél többször, de igazából fogalmam sincs a pontos számról. A legtöbbet viszont én sem ezt láttam, hanem az Új reményt: vagy tízszer moziban még a 80-as években, aztán videokazettán X+1-szer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy érdemes vitatkozni ROTS témában velem. :hmm: Egyébként ugyanúgy megmaradt minden erénye a filmnek, sőt most már tökéletes egésznek látom. Több értelmezési lehetőséggel, és egyáltalán nem gyors ha már az ember kívülről fújja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Az ep2-ben másik irányából filmezték, azért nem látszódik. Egy épületet azért mégsem lehet csak úgy cik-cak áthelyezni.

Ez azért is biztos, mert az épület felé tartó árok az ep2-ben sokkal keskenyebb, és nem olyan mély, ráadásul ott átszeli két csőszerű valami. Plusz a környező épületek sem olyanok, szóval tuti, hogy az ep2-ben vagy a Szenátus irányából lett "filmezve", vagy oldalról.

Ep2-ben a dóm

Ep3-ban a dóm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Amikor a mostani kvízkérdéshez keresgéltem a válazst azt olvastam hogy Ani a jobb oldali sebe mellé egy bal oldalit is kapott ami a filmben is látható.

Ezen a képen aránylag jól látszik egy sebhelyszerűség ami vagy az vagy H.C. csak megvágta magát borotválkozás közban. :D

 

anakinscarkb4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Vááááá! Mit fedeztem fel! :) Palpi Winduékkal szemben végig Anakin kardjával harcolt. Az elugrás előtt még a sajátját fogja, de utána már Anakin kardját használja. Ez többször is tisztán kivehető a képen. (persze leginkább kikockázva.) :D

(Egyébként a Wookieepedián olvastam erről a bakiról. Vagyis valójában ott fedeztem fel. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez, ha jól tudom, az utóforgatás miatt van. Eredetileg Lucas úgy tervezte, hogy amikor Winduék megérkeznek Palpatine-hoz, akkor Anakin már a szobában tartózkodik. A két fél szóváltásba keveredik, Anakinnek döntenie kell, és végül odadobja a kardját a főkancellárnak. Ám Lucas úgy vélte, hogy Anakin átállása így túl direkt lenne, ezért az utóforgatáson átvariálta az egész jelenetet, ezt láthatjuk most is a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.