Ugrás a kommentre

Második évados The Clone Wars Kvíz!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez nem kötözködés. Dzséjt bevallotta hogy nem saját kútfőből dolgozik ,hanem guglizik.

Nana! Amit fejből tudok, azt fejből nyomon, amúgy meg wookie-zom. Mindenki használhatja, szerintem senkinél sincs letiltva. Amúgy meg nagyon könnyen megverhető vagyok EU-ban, háttérinfókban és még a TCW-ben is.

 

Ha meg ennyire nincs kereslet a kvíz iránt akkor nem lesz. Csak egy gombnyomás és máris törölve van.

De mivel van rá kereslet, így ilyennel nem kell dobálózni :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mivel van rá kereslet, így ilyennel nem kell dobálózni :)
Így van. Nehogy már egyetlen ember reakciójából, aki egyszer játszott, és nem tetszett neki, ez legyen leszűrve. :D

 

Egyébként jöhetnének a TCW topikban aktív ifjak is. :D Én hiányolom őket, mert tudnak annyit a sorozatról, hogy bőven legyen esélyük nyerni. :clap: Vagy a mai fiatalokból kiveszett a versenyszellem? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Nehogy már egyetlen ember reakciójából, aki egyszer játszott, és nem tetszett neki, ez legyen leszűrve. :clap:

 

Egyébként jöhetnének a TCW topikban aktív ifjak is. :) Én hiányolom őket, mert tudnak annyit a sorozatról, hogy bőven legyen esélyük nyerni. :D Vagy a mai fiatalokból kiveszett a versenyszellem? :D

Talán majd most jönnek. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nincs ötletem, lehet hogy nem is kellett volna reagálnom. Sorrí. Játszatok nyugodtan.

 

Még annyit, hogy én soha többé nem játszom kvízben. Persze nem is szólok hozzá.:lol:)) Nem a nyerés miatt, hanem a szabályok miatt. Meg a lenézés miatt is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz, hogy meg lehet verni téged egy 100k-s nettel. :lol: Szóval nem azzal van itt a gond.

Nem akartam eddig beleszólni a vitába, ami pár napja megy, de most kicsit mégis muszáj. Érzésem szerint ez a hozzászólás váltotta ki az összes többit, és én is érzek ebben némi problémát, azért is reagáltam rá közvetlenül utána pár napja, bár kevésbé nyersen, mint Frenkie. Sajnos a vitának elejét venni nem tudtam vele, de ebben a hozzászólásban bizony a lenézés is benne van, mint ahogy mások tudásának megkérdőjelezése is. És az is, hogy hiába írja meg az ember (és a lánya is), hogy technikai a gond (bár itt közrejátszik a böngésző is, ami ugye nem mindenre magyarázat, mert nálam az is remekül megy), mégsem hisznek neki, és a bizalmatlanság a remek talik és minden más után elég fájó pont tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akartam eddig beleszólni a vitába, ami pár napja megy, de most kicsit mégis muszáj. Érzésem szerint ez a hozzászólás váltotta ki az összes többit, és én is érzek ebben némi problémát, azért is reagáltam rá közvetlenül utána pár napja, bár kevésbé nyersen, mint Frenkie. Sajnos a vitának elejét venni nem tudtam vele, de ebben a hozzászólásban bizony a lenézés is benne van, mint ahogy mások tudásának megkérdőjelezése is. És az is, hogy hiába írja meg az ember (és a lánya is), hogy technikai a gond (bár itt közrejátszik a böngésző is, ami ugye nem mindenre magyarázat, mert nálam az is remekül megy), mégsem hisznek neki, és a bizalmatlanság a remek talik és minden más után elég fájó pont tud lenni.
Ok, de ott a smiley a végén amiből lehetne következtetni miként gondolom. És megint nem tudod értelmezni Te sem ezt. Nem jössz rá, hanem megint én vagyok a hibás. Érdekes, Ildinek egyből lejött, hogy mi az ábra. Ne legyél már ennyire rosszindulatú irántam. Azt hittem ez a múlté. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen lenézés? :lol: Ha azt gondolod, hogy itt lenézünk téged vagy akár mást, akkor komoly baj van.

 

Igen az a hozzászólás volt a gond amit Karrde írt. De én is hibás vagyok merthogy én kezdtem hogy nem jön be a quiz. Ezt nem kellett volna beírnom. Sajnos nálad van egy olyan dolog, ha valami szívügyed és bírálva van, akkor írsz valami durvát. Vagy nem illik a világképedbe(lsd vallás) akkor az hülyeség. Én úgy gondolom, hogy ha beszélünk valamiről akkor hallgassuk meg a másikat és ne egyből írjuk be azt hogy pl "Jaj" meg hülyeség. Mert akkor csak arról lehet beszélni ami a te világképed? Nekem is vannak ismerőseim ,akik nem azt vallják mint én. De nem biztos ám ,hogy nekem van igazam, csak nem ismerem a témát. Te viszont élből mindent elutasítassz ami kivül van a világlképeden. Természetesen ez sem gond, de le lehet ezt normálisabban is írni.Karrde meg mindent megfogalmazott. Majd túllépek rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de ott a smiley a végén amiből lehetne következtetni miként gondolom. És megint nem tudod értelmezni Te sem ezt. Nem jössz rá, hanem megint én vagyok a hibás. Érdekes, Ildinek egyből lejött, hogy mi az ábra. Ne legyél már ennyire rosszindulatú irántam. Azt hittem ez a múlté.

Te meg nem tudsz elnézést kérni, ha valóban megsértesz másokat azzal, amit írsz. Az írásod végén meg nincs smiley. Egyébként meg hónapok óta ez az első kritizáló (és nem rosszindulatú) írásom, magamhoz képest ez egy remek arány. Egy szavad nem lehet, mert Te se írtál éppen kedveset.

És én meg nem Ildi vagyok, kár hasonlítgatni, mert Te sem vagy éppen akármelyik XY ember a fórumról, aki meg totál másképp áll a dolgokhoz.

Részemről off vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az a hozzászólás volt a gond amit Karrde írt. De én is hibás vagyok merthogy én kezdtem hogy nem jön be a quiz. Ezt nem kellett volna beírnom. Sajnos nálad van egy olyan dolog, ha valami szívügyed és bírálva van, akkor írsz valami durvát. Vagy nem illik a világképedbe(lsd vallás) akkor az hülyeség. Én úgy gondolom, hogy ha beszélünk valamiről akkor hallgassuk meg a másikat és ne egyből írjuk be azt hogy pl "Jaj" meg hülyeség. Mert akkor csak arról lehet beszélni ami a te világképed? Nekem is vannak ismerőseim ,akik nem azt vallják mint én. De nem biztos ám ,hogy nekem van igazam, csak nem ismerem a témát. Te viszont élből mindent elutasítassz ami kivül van a világlképeden. Természetesen ez sem gond, de le lehet ezt normálisabban is írni.Karrde meg mindent megfogalmazott. Majd túllépek rajta.
Nálad meg sajnos van egy olyan gond, hogy ha iszol vagy rossz kedved van, akkor kiakadsz mindenen. Hiába ismersz élőben is, sajnos mindig rá kell döbbenjek, hogy nem ismersz igazából. Ez a véleményed tökéletesen alátámasztja ezt. Nekem hiába magyarázol ez ügyben, ha ismernél nem is írnál egy szót se. Főleg nem vádolnál olyan dolgokkal, amiknek semmi alapja nincs.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te meg nem tudsz elnézést kérni, ha valóban megsértesz másokat azzal, amit írsz. Az írásod végén meg nincs smiley. Egyébként meg hónapok óta ez az első kritizáló (és nem rosszindulatú) írásom, magamhoz képest ez egy remek arány. Egy szavad nem lehet, mert Te se írtál éppen kedveset.

És én meg nem Ildi vagyok, kár hasonlítgatni, mert Te sem vagy éppen akármelyik XY ember a fórumról, aki meg totál másképp áll a dolgokhoz.

Részemről off vége.

Az írásom végén van smiley, és tudok elnézést kérni ha igaztalanul megbántottam valakit. Azon meg ne én gondolkozzak el, hogy Ildi miért is látja jól a dolgokat, Te meg nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálad meg sajnos van egy olyan gond, hogy ha iszol vagy rossz kedved van, akkor kiakadsz mindenen. Hiába ismersz élőben is, sajnos mindig rá kell döbbenjek, hogy nem ismersz igazából. Ez a véleményed tökéletesen alátámasztja ezt. Nekem hiába magyarázol ez ügyben, ha ismernél nem is írnál egy szót se. Főleg nem vádolnál olyan dolgokkal, amiknek semmi alapja nincs.

 

Írtam az "Egyébb fontosba", erről. Ha igaztalan volt bocs, de ez jött le. Az is igaz ha iszok, akkor érzékenyebb vagyok. Ezt elismerem. Még annyit, hogy öszintén szólva nem igazán ismerjük egymást úgymond mélyen.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jövök a kvízre! :)

én is

 

Én is "beneveznék" a kvízre :) . Amúgy maga a verseny a Kvízes topikban lesz, nem ebben ugye?

de szerintem igen de én nem mennék el és nem is fogok

 

Amúgy meddig fog tartani,hány kérdés lesz?

én nem tudom én is ezt szeretném meg tudni

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.