Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

No ilyen fullhiperlegális cuccról még nem is hallottam. Ez nem inkább valami demóanyag akkor? :)
Ez egyrészt demo anyag, mert ingyenesen megkapjuk a Windows ha egyetemisták vagyunk, hogy aztán mikor befejeztük a sulit akkor kis összegért teljes Windowst kapjunk (bár reklámban alapból teljes Windowst mondanak :) ). Ez a beetetés része...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyrészt demo anyag, mert ingyenesen megkapjuk a Windows ha egyetemisták vagyunk, hogy aztán mikor befejeztük a sulit akkor kis összegért teljes Windowst kapjunk (bár reklámban alapból teljes Windowst mondanak :) ). Ez a beetetés része...
Aham, na így már értem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! Amazon szerint Október 23-án jön a TFU :D

http://www.amazon.com/Star-Wars-Force-Unle...9696&sr=8-3

 

Szerk: Írtam a forgalmazónak és a Cd Galaxisnak is. Kíváncsian várom a válaszukat :)

Szerk2: CD Galaxis írt, hogy külföldön csúszik a megjelenése, az amazonról fogalmuk sincs, miért ír ilyeneket, kb. decemberbe várható a megjelenés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ahogy látom a nagy érdeklődésre való tekintettel már ingyen adják :)

 

Közben akit érdekel megnézhet egy kis összeállítást a Republic Heroes érdekességeiből: http://gameinformer.com/b/news/archive/200...0_-Tidbits.aspx

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Lesze....khm.....megjelent a TFU :)

Nem semmi a gépigénye a nyavajásnak. Ebből vagy elektric bugi lesz vagy diavetítés még nekem is.

:D nem mondod! :D

No akkor remélem a mai BGS-n is PC-s lesz és kipróbál6om :D

 

Szerk: Most beszéltem Lucassal, már küldi is a tesztpéldányt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó sik exclusive fotót kérünk :D Ha lesznek hosstescsajok, róluk is :D
Ez csak természetes :)

Amúgy milyen masinád is van? :D Milyen oprendszered? Mert nálam csak az SP2 a bibi :D

 

Na jó, a posta nagyon lassú várok még pár napot amikor sok postás fog rajta dolgozni, mert ez így nagyon nem jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a mérete aggaszt. 16 Gb-om van, ez a nyavajás 14 Gb-os (remélhetőleg a feltöltő állatja be is csomagolta még...) és még 23-at akar telepítésnek? Honnét a f*szomból szopjak a gépemre 37 (+14?) Gb-ot? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor meg pláne. Ez nem ma lesz kipróbálva... Majd ha lesz fölös pénzem, lehet inkább megveszem, helytakarékosabb, a játék meg úgyis megéri (bár pillanatnyilag nem ez a játék áll a vásárlási listám élén, de előre csúszhat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak természetes :)

Amúgy milyen masinád is van? :D Milyen oprendszered? Mert nálam csak az SP2 a bibi :D

 

Na jó, a posta nagyon lassú várok még pár napot amikor sok postás fog rajta dolgozni, mert ez így nagyon nem jó :D

Nálam is az SP2 lesz(?) a bibi. Azonban agyalok, hogy leszedjek e egy Win 7 verziót. Minden esetre ha nem műxene az SP1-es Vistán akkor legfeljebb kiírom (jegelem) a játékot egy ideig. Helyem az szerencsére van vinyón. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a mérete aggaszt. 16 Gb-om van, ez a nyavajás 14 Gb-os (remélhetőleg a feltöltő állatja be is csomagolta még...) és még 23-at akar telepítésnek? Honnét a f*szomból szopjak a gépemre 37 (+14?) Gb-ot? :)

 

 

Bár nem ismerem anyagi helyzeted, de gy 120-as vinyót marha olcsón lehet venni.

Különben most láttam meg a kicsikét, már szedem is.Ilyenkor áldom az eszemeet, hogy baromi gyors netet kötettem be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is az SP2 lesz(?) a bibi. Azonban agyalok, hogy leszedjek e egy Win 7 verziót. Minden esetre ha nem műxene az SP1-es Vistán akkor legfeljebb kiírom (jegelem) a játékot egy ideig. Helyem az szerencsére van vinyón. :)

 

 

Mindenképp rakd fel a Win 7-et.A valaha volt legjobb Windows.Százszor jobb mint a szutyok Vista.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben most láttam meg a kicsikét, már szedem is.Ilyenkor áldom az eszemeet, hogy baromi gyors netet kötettem be.

400-as vinyóm van, csak teli. Ki kéne írni sok mindent, de az anyagi helyzetem pillanatnyilag olyan, hogy 10 DVD-t is csak havi egyszer engedhetek meg magamnak.

 

Oldi: ez kivételesen sehol. Legalábbis nálam lassan fél éve fenn van, és semmi kínom vele. Az eddigieket fél évvel a telepítés után már gyűlöltem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.