Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Ezt nem hiszem el. Eljutottam egy Terror Alker nevü géphez erre félig kinyaírom, közbe jönnek a rohadt pókok is meg a láthatatlan csávók. Egyik kinyír erre elölről kezdődik. Már mennék Boba Fett után.

 

A Láthatatlanokat villámozd és akkor ideiglenesen megbénulnak.

Mellesleg elég pofátlan egy játék ez a The Force Unleashed 2 :D

 

SPOILER!

 

Ilyen egy lövéssel+saját energiámmal felrobbantok egy csilagrombolót

 

Meg amikor kiugrunk kaminó előtt és több tízezer láb magasból egyszerűen csak bumm becsapódunk és semmi bajunk....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem baj van. Már pénteken belefutottam, de ma tettem még egy próbát. A belinkelt videóban 8:22-nél én nem tudom az ágyúból kivenni a telepet. És emiatt tovább sem tudok jutni. Már vagy 5-ször újraindítottam és semmi. nem reagál a telepre.. Állok ott nyomom a push gombot és semmi. Minden mást fel tudok emelni. Volt valakinek ilyen? Ez valami bug? Esetleg ez után nincs valakinek mentése?

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült köszi mindenkinek. Igen pálya újrakezd easy fokozaton. Hát ezen semmi kihívás nem volt. Gyakorlatilag lehetetlen meghalni. :D Különben van egy másik módszer erre a bugra. Ahol a lift alját kellett felemeln,i azelötti teremben 2 telep is van. Az egyiket magaddal viszed és azt rakod az ágyúba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a tfu 2-vel. Nem volt rossz de a rétestészta zavart. A végén Vader után rohanást már untam(főleg elötte az ugrálást). Egy főszörnyet nem kell enyni ideig írtani mert a dinamika odavész.

 

Most elolvasva a tavaly öszi hozzászólásotokat. Elöször is milyen sötét és világos vége? Nekem a játék semmit nem ajánlott fel.Majdnem kinyírtam Vadert de fogságba esett és a hajómon viszem el amit Boba követ. Nektek hogy sikerült jó vagy rossz oldal szerint megcsinálnii?

Különben annyira jó volt hogy értettem mindent. Nemhiába tanul az ember angolul. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a tfu 2-vel. Nem volt rossz de a rétestészta zavart. A végén Vader után rohanást már untam(főleg elötte az ugrálást). Egy főszörnyet nem kell enyni ideig írtani mert a dinamika odavész.

 

Most elolvasva a tavaly öszi hozzászólásotokat. Elöször is milyen sötét és világos vége? Nekem a játék semmit nem ajánlott fel.Majdnem kinyírtam Vadert de fogságba esett és a hajómon viszem el amit Boba követ. Nektek hogy sikerült jó vagy rossz oldal szerint megcsinálnii?

Különben annyira jó volt hogy értettem mindent. Nemhiába tanul az ember angolul. :D

 

Mikor Kota oda jön neked dumálni,kint az esőbe,rögtön miután lenyomtad Vadert.Na akkor lehet választani.

Sajna elég rövid a játék,Yodát csak azért tették bele,hogy legyen miért eladni a játékot,legyen nagyobb neve.5 percet ha vagyunk a Dagobah-n no m1

 

Szerintem most egy időre jegelve lesz ez a Force Unleashed,mert a rajongók eléggé kivannak kelve

 

Én személy szerint ma kezdem el megint a Force Unleashed 1-et:)

 

Amúgy meg március 22:Jön a Lego Star wars III ajánlom mindenkinek,fergeteges játék lesz.

Szerkesztve: - Darth Cax
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor Kota oda jön neked dumálni,kint az esőbe,rögtön miután lenyomtad Vadert.Na akkor lehet választani.

Sajna elég rövid a játék,Yodát csak azért tették bele,hogy legyen miért eladni a játékot,legyen nagyobb neve.5 percet ha vagyunk a Dagobah-n no m1

 

Szerintem most egy időre jegelve lesz ez a Force Unleashed,mert a rajongók eléggé kivannak kelve

 

Én személy szerint ma kezdem el megint a Force Unleashed 1-et:)

 

Amúgy meg március 22:Jön a Lego Star wars III ajánlom mindenkinek,fergeteges játék lesz.

 

Hát nekem ott semmit nem ajánlott fel. Ment az animáció majd vége lett a játéknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem ott semmit nem ajánlott fel. Ment az animáció majd vége lett a játéknak.

Az érdekes. Szerintem ez is egy bug lehet, mert nem először olvasom, hogy valakinek nem ajánlott fel semmi választási lehetőséget.

Mondjuk én még mindig azon csodálkozom, hogy én kétszer játszottam végig, és egyszer sem futottam bugba, ti meg mennyit megtaláltatok. Ekkora mázlim nem lehet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nem törölt jelenetek, benne vannak a játékban. Ha befejezed mind a jó, mind a gonosz oldalon a játékot, akkor extraként megkapod ezt a videót, ami elmeséli a Dark Aprentice sztoriját. Csak ott nincs így szétnyesve, hanem egyben van az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna segíteni? Multyba szeretnék játszani a Battlefront II-vel, csak mivel tört a játék ezért ha felakarok menni egy szerverre, akkor azt írja, hogy nem eredeti a cd kulcs. Kilehet ezt valahogy küszöbölni?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna segíteni? Multyba szeretnék játszani a Battlefront II-vel, csak mivel tört a játék ezért ha felakarok menni egy szerverre, akkor azt írja, hogy nem eredeti a cd kulcs. Kilehet ezt valahogy küszöbölni?:D

Megveszed eredetiben :peace::D

Vagy kereshetsz egy ritkábban használt kulcsot

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nem törölt jelenetek, benne vannak a játékban. Ha befejezed mind a jó, mind a gonosz oldalon a játékot, akkor extraként megkapod ezt a videót, ami elmeséli a Dark Aprentice sztoriját. Csak ott nincs így szétnyesve, hanem egyben van az egész.

Érdekes, köszi, ezt nem tudtam.

Sajnos nem valószínű, hogy tudok játszani vele, már az elsőt sem futtatja a gépem.

No de sebaj, majd a Szukits úgy is hozza a regényeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna segíteni? Multyba szeretnék játszani a Battlefront II-vel, csak mivel tört a játék ezért ha felakarok menni egy szerverre, akkor azt írja, hogy nem eredeti a cd kulcs. Kilehet ezt valahogy küszöbölni?:D

 

Hamachival igen,a BF2-vel nem mindig jön össze,de a BF1-el tuti megy.

Ha érdekelnek a részletek írj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.