Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Star Wars: The Old Republic - Crew Skills Interview

 

http://www.gametrailers.com/video/crew-skills-star-wars/708541

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Valaki esetleg be tudna linkelni egy megbízható torrentet a TFU 2-höz? Csak ingyenes oldalakon vagyok fenn, de megtapasztaltam, hogy sajnos nem a legnyerőbb onnan leszedni a cuccokat. Most, hogy kicsit fel lett turbózva a gépem, talán futna is rajta a játék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki esetleg be tudna linkelni egy megbízható torrentet a TFU 2-höz? Csak ingyenes oldalakon vagyok fenn, de megtapasztaltam, hogy sajnos nem a legnyerőbb onnan leszedni a cuccokat. Most, hogy kicsit fel lett turbózva a gépem, talán futna is rajta a játék. :)

 

Küldött már valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejött a TFU2. Daemon Tools-al megnyitottam az iso fájlt, majd telepítettem a gépre a játékot. A crack mappából az exe fájlal felülírtam az eredeti exe fájlt (magyarul crackeltem), rákattintottam az exe-re és a következőt írja ki:

 

"No supported display hardware was found. Please refer to the game's Minimum System Requirements."

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy ez lesz a gond. Pedig töltés előtt direkt lecsekkoltam a gépem teljesítményét és a játék gépigényét. Nem értem... :roll:

Esetleg tölts le egy friss videókártya drivert. Valami megjelenítővel kapcsolatba szól. Talán az segít. Külföldi oldalakon is ezt tanácsolták.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Lego Star Wars III: The Clone Wars nagyon jónak tűnik. Ez az amit biztos beszerzek valahogyan...Jól tudom, hogy ebben csak az első évad lesz benne? És így 22 pálya lesz? Mondjuk a videókban félreérthetetlenül ott van a geonosis-i aréna is. Persze a LEGO Star Wars-okban mindig volt extra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most nőtt még ki pár ősz hajszál. Gondoltam hogy ne az legyen hogy egyszerre játszok pár játékkal befejezek egyet. Folytattam a tfu 2-őt amit hanyagoltam vagy másfél hónapja. Én nem tudom ki találta ki hogy egy nagy szörnyet ennyire szivatós módon kell kinyírni de biztos hogy megnyerte a shoti elé állást. Komolyan nem értem miért kell a játékélményt olyan dolgokkal elvenni mint Gorog kinyírása. Ok legyen nehezebb mint egy rohamosztagos de ez agyament már. Kezdődik ott, hogy villámozzuk majd karddal nekiesünk a bilincstartónak és a kezét az erővel behelyezzük a karikába. Majd ugyanezt a másik kézzel is. Majd villámozás újra és a nyakában lévő lakatot ide-oda rángatni az erővel majd a végén a fejét beleverni a betonba. A fenti összes műveletet mégegyszer megismételni. majd a karakter felugrik a szörny fejére és most kéne annak lennie hogy belenyomja a kardokat az agyába majd videó hogy megdöglik a lény és Vader tanítványa elsétál. NEM. A szörny fején még nekem kell írányítanom 20000 gombbal. Ok ez is megvan. De ekkor sincs vége, hanem elszabadul a szörny és még utána VISSZATÖLTÖTT életerővel rendelkezik Gorog. Akkir mi a fityfenének kinlódtam elött fél órát azzal hogy leamortizáljam? Ok kezdeném megint, de közben még rohamosziktat is lőjjek ki. Menjenek a készitők a francba. Az mentette meg az uninstalltól a játékot hogy kiváncsi vagyok a végére.

Legyen főszörny de egy negyedóra alatt lehessen már kinyírni és ha kinyírtam akkor dögöljön már meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Gorog 2x-es élettel rendelkezik. Azaz 2x annyi élete van, mint egy rendes ellenfélnek. Ahogy először kaszabolod, látszik is, hogy az aktuális életcsíkja alatt van még egy csík.

Valamint Goroggal való harc nekem marhára bejött, végre egy kis változatosság, mivel én csak a villámokra gyúrtam előtte, így a sima ellenségek semmit nem jelentettek számomra. Egy negatívum volt a vele való harcban, mégpedig egy bug :(

 

Ha nagyon nem bírod a játékot, akkor a játék fáljai között vannak a videó fájlok, nekem simán lejátszotta a Media Player Classic, így meg tudod nézni mi lesz a végkifejlett. Valamint a benne lévő extra küldetések jutalmát (ami videók lesznek) is meg lehet így lesni. Bár ez tönkreteszi a játékélményt, de én amúgy sem játszottam volna azokat a kis missziókat ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Gorog 2x-es élettel rendelkezik. Azaz 2x annyi élete van, mint egy rendes ellenfélnek. Ahogy először kaszabolod, látszik is, hogy az aktuális életcsíkja alatt van még egy csík.

Valamint Goroggal való harc nekem marhára bejött, végre egy kis változatosság, mivel én csak a villámokra gyúrtam előtte, így a sima ellenségek semmit nem jelentettek számomra. Egy negatívum volt a vele való harcban, mégpedig egy bug :(

 

Ha nagyon nem bírod a játékot, akkor a játék fáljai között vannak a videó fájlok, nekem simán lejátszotta a Media Player Classic, így meg tudod nézni mi lesz a végkifejlett. Valamint a benne lévő extra küldetések jutalmát (ami videók lesznek) is meg lehet így lesni. Bár ez tönkreteszi a játékélményt, de én amúgy sem játszottam volna azokat a kis missziókat ki.

 

A 2x életerőt nem vettem észre. Így már érthető. De akkor is baromi hosszú. Meg tudom csinálni nem arról van szó ,csak unalmas ennyi ideig foglalkozni vele. A többi ellenfél tényleg nulla. A rohamosztagosokat csak a karddal ki lehet nyírni ,akármennyi van. A videókat nem nézem meg végig fogom játszani. Bírom azért a játékot csak ez kicsit felbosszantott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, Gorog lemészárlása nem csak nekem nem jött be :)

Pedig ha kéne pár okot mondani, mitől is jó a TFU2 a top3-ban benne lenne Gorog. Sőt, talán a legelső helyemen állna. Én nagyon élveztem a vele való harcot.

 

Szemben Vaderrel folyó harccal + az előtte lévő platformokon való ugrálást. Utóbbit kihagytam volna a játékból, előbbit színvonalasabbra tettem volna, mert az elég gyenge volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a platformos ugrabugra még Gorognál is kiakasztóbb. Szóval Frenkie, készülj, a készítők még messze nem vetettek be mindent azért, hogy maximálisan kiérdemeljék a shoti általi halált :)

Nekem a TFU2 top3-asa így festene: Erő zúzás, a jó vége, átvezető animációk. Ezzel nagyjából nálam ki is fújt minden erénye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a platformos ugrabugra még Gorognál is kiakasztóbb. Szóval Frenkie, készülj, a készítők még messze nem vetettek be mindent azért, hogy maximálisan kiérdemeljék a shoti általi halált :)

Nekem a TFU2 top3-asa így festene: Erő zúzás, a jó vége, átvezető animációk. Ezzel nagyjából nálam ki is fújt minden erénye.

 

Na amit még utálok az az ugrálás. Főleg akkor ha pixelpontosan kell. Na meg azt amikor nagy nehezen elugrálok és az utolsó elöttiről leesem és kezdhetem előlröl menrt mentve nincs a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.