Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Mielőtt el nem indítod a játékot, írd át a fökönyvtárban lévő swkotor.ini-t úgy, hogy a [Game Options] alá beírod az alábbi sort: EnableCheats=1

Majd mented és a játékban a ' jellel hozod elő. Ami a billenytűzeten az egyes felett van, szóval próbálkozz, hogy lehet valóban előhozni, nekem az első részben a 0-ra nyitódott meg, a második részben a CTRL+ALT+7-essel jött mindig is elő :roll:

Vagy akár át is írhatod az egyik fájlban melyik bill. kombináció is legyen ez. Fontos az, hogy nem jön elő úgy a konzol, mint a Jedi Academyben, hanem a bal felső sarokban lesz egy villogó aláhúzás jel.

 

Ja, ugyanezt olvastam neten, meg is csináltam de nem jött elő. De most hogy mondod lehet hogy a villógó aláhúzás jelet nem vettem észre :)

Na kitolom Kotor 2őt aztán leszedem megint az 1-et és megnézem, köszi a segítséget :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Kotor 1 eleje elég veszélyes. Felderítőként például kifejezetten nehéz is.

Később már könnyű.

 

Hát Kotor 2ben pölö ezerszer könnyebben haladtam az elején mint az első részben. Lehet pont felderítőt választottam, azért akadtam el mindig, őszintén szólva erre már nem emlékszem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Kotor 2ben pölö ezerszer könnyebben haladtam az elején mint az első részben. Lehet pont felderítőt választottam, azért akadtam el mindig, őszintén szólva erre már nem emlékszem :)

Igen, a Kotor 2-ben sokkal könnyebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Kotor 2-ben sokkal könnyebb.

 

Vége felé pedig már gyerekjáték aprítani a népet fénykarddal. Apropró fénykard: nem lehet rajta úgy fejleszeni valamit, hogy első csapásra megöljön mindenkit? Kicsit égőnek érzem, hogy 2 fénykardal sújtok le egy tuka'ta-ra vagy fél percig és még a fél élete megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vége felé pedig már gyerekjáték aprítani a népet fénykarddal. Apropró fénykard: nem lehet rajta úgy fejleszeni valamit, hogy első csapásra megöljön mindenkit? Kicsit égőnek érzem, hogy 2 fénykardal sújtok le egy tuka'ta-ra vagy fél percig és még a fél élete megvan.

Rég játszottam már vele. Azt hiszem olyan kristályokat kell belerakni, ami növeli a támadókékességet. Nálam sikerült úgy kifejleszteni, hogy max 2 csapással megöltem az ellenfelet.

És sikerült 50-es szintig felgyúrnom a karakteremet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég játszottam már vele. Azt hiszem olyan kristályokat kell belerakni, ami növeli a támadókékességet. Nálam sikerült úgy kifejleszteni, hogy max 2 csapással megöltem az ellenfelet.

És sikerült 50-es szintig felgyúrnom a karakteremet.

 

Értem :D

Én 18-nál járok asszem és már közelítek a vége felé (Koribbannál járok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Kotor 1 eleje elég veszélyes. Felderítőként például kifejezetten nehéz is.

Később már könnyű.

Hát felderítőként sem túl nehéz, azzal éppen azért könnyű, mert könnyebb feltörni a biztonsági rendszereket és az ellen ellen fordítani. A Vulcar bázison meg szép számmal akad feltörnivaló. Persze a nyílt harcok nehezebbek, de ki az az őrült, aki nyílt harcba keveredik felderítővel (vagy hasonló kaszttal) egy RPG-ben, mikor azok a leggyengébbek? Azzal osonni, meg trükközni kell, nem harcolni. Aki nyílt harcot akar, az válassza a katonát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát felderítőként sem túl nehéz, azzal éppen azért könnyű, mert könnyebb feltörni a biztonsági rendszereket és az ellen ellen fordítani. A Vulcar bázison meg szép számmal akad feltörnivaló. Persze a nyílt harcok nehezebbek, de ki az az őrült, aki nyílt harcba keveredik felderítővel (vagy hasonló kaszttal) egy RPG-ben, mikor azok a leggyengébbek? Azzal osonni, meg trükközni kell, nem harcolni. Aki nyílt harcot akar, az válassza a katonát!

Felderítőként is inkább trükköztem, de voltak esetek, amikor elkerülhetetlen volt a harc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan létezik, hogy ha a Kotor 1 és 2 is fent van a gépemen akkor azok "zavarhatják" egymást? Mert felraktam a Kotor 2 mellé az 1-et, azóta a videóknál kilépeget, ma pedig elindítom az 1-et, de a menüben csak hang van, meg a kurzor, más nem.

Ha pedig törölni akarom az 1-et, akkor újra behozza a telepítőt és újraakarja telepíteni.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Nem olvastam vissza a topikot, szóval elnézést kérek ha volt már róla szó.

Gondolom sokan ismeritek a Jedi Academy nevű játékot. Nekem sokáig az egyik kedvencem volt. Ehhez a játékhoz készít egy modot egy Osman Gunyaz, nevű modder. A modban szerepel az SW világ szinte minden szereplője és végig játszhatjuk az egész sagat. A mod 2003 óta készül, jelenleg a Part 1 érhető el, és kisebb modok. ( Force Unleashed 1-2 pl.) Hamarosan kerül kiadásra a Part 2, de előtte még elérehtő lesz egy kisebb kiegészítés, "Grievous the Jedi Hunter" néven. Én már régóta várom, hogy a PC-men is végigkísérhessem a történetet. Ha érdekel, tovább infókat találtok a www.kotf.com oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.