Ugrás a kommentre

Űrcsaták


Dzséjt

Melyik a kedvenc űrcsatád?  

44 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc űrcsatád?

    • Naboo-i csata
      0
    • Coruscanti csata
      1
    • Yavini csata
      4
    • Endori csata
      2
    • Scarifi csata
      14
    • D'qari csata
      0


Ajánlott hozzászólás

ez egy nagyon jó összeállítás :D

ebben az űrcsatában az a jó, hogy látványos, és a hossza is rendben van. nem annyira rövid mint az ep.III-as.

Lando eléggé megbízhatatlan, hiszen azt igérte, hogy egy karcolás sem lesz a Falconon, ennek ellenére ledörzsölődött a tetejéről egy darab :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

QUOTE Ody Mandrell

Az EPVI-osban nagyobb teret kaphatott az űrharc, hisz a lényeg nem ott játszódott, hanem más helyeken. Kiegészítése volt a többi eseménynek.

 

Meg az EPVI-ban nagyobb célért küzdöttek. A III-ban csak Palpi kellett a Jediknek meg Grivi ha úgy alakult volna. A VI-ban meg az egész Birodalommal le kellett számolni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando eléggé megbízhatatlan, hiszen azt igérte, hogy egy karcolás sem lesz a Falconon, ennek ellenére ledörzsölődött a tetejéről egy darab  :clap:

Han nem hiába mondja Leiának hogy Lando nem megbízhetó. :D

De azért nem volt pipa rá a film végén.

 

Amúgy köszi!

Már készül a kövi.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes lenne az összes ilyen űrcsatáról egy válogatást készíteni :P

 

Amúgy ami nekem tetszettek az űrcsatákban azok a következő jelenetek:

 

EP I : A Braco század szembetalálkozik a keselyűdroidokkal.

 

EP II: Na pedig itt is volt csak vágóasztalon végezte :clap:

 

EP III: Nyítójelenet; a kamera ráközelít a Venator hajóhátára, majd berepül a képpe a két jedivadász aztán elsuhannva a romboló felszíne fölött meredek zuhanásba kezd a csata színhelye felé.

Illetve a Coruscanti landolás. :D

 

EP IV: A Yavin IV hangárjában futó készülödés, ahogy a pilóták beszállnak a gépeikbe és felpörögnek a motorok. :P

Továbbá amikor a Lázadók elhaladnak a Yavin előtt.

Nameg az a jelenet amikor a X és az Y szárnyúak bevágódnak a kanyonba. :D

 

EP V: Falcon kicselez egyszerre három csillagrombolót :D

Nameg majdhogynem az egész aszteroidás repülés.

 

EP VI: Hosszú felsorolás következik :D

 

A Felkelők gyülekezése Sullustnál. (Falcon keresztülmanöverezik az egész flottán :D )

A Felkelők kilépése a hiperűrből a Halálcsillag előtt. (Eszméletlen ahogy szinte berobbanak a képbe! )

A Felkelők érzékelik ahogy a Halálcsillag zavarja az érzékelőiket és elfordulnak a harcállomástól.

Falconra majdhogynem felkenődnek a szemből jövő TIE vadászok (Néhány még át is "folyik" rajta :D )

Na aztán a lavirozás a Falconnal a hajók között :D

Összeomlik a Halálcsillag pajzs és megindulnak a vadászgépek a felszíne felé.

Az eget lézerlövedékek szabdalják fel a támadók körül miközben elsuhannak a félig kész oldal fölött, aztán zsup kapaszkodás mert máris berepült a kamera az aknába :D (Szédületes látvány ez is!)

Na és az útcsó kettő az amikor hirtelen a szük járat beletorkolik a hatalmas reaktorterembe és ahogy a Falcont a kijáratik a lángnyelvek mardossák :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes lenne az összes ilyen űrcsatáról egy válogatást készíteni :clap:

Hát ha válogatást nem is tudok csinálni de a többi csatát is megcsinálom. Meg ha Ody felhozta EPII aszteroidás is lesz.

Csak az EPI-es problémás az elején Ani felszállásával meg a vívással. Hagyjam benne a vívást vagy vágjam ki?

Közben vagy utána meg szárazföldi csatákat is csinálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha válogatást nem is tudok csinálni de a többi csatát is megcsinálom. Meg ha Ody felhozta EPII aszteroidás is lesz.

Csak az EPI-es problémás az elején Ani felszállásával meg a vívással. Hagyjam benne a vívást vagy vágjam ki?

Közben vagy utána meg szárazföldi csatákat is csinálok.

Igen, úgy értettem, hogy az összes többi jelenetet is össze kéne így állítani. Nem egyvelegre gondoltam :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most nemtom hogy sírjak-e vagy nevessek. A Yavinon ügyködök éppen mert beraktam volna egyben de már itt is van, igaz két részben.

Én is szétnéztem a Youtube-on de némelyiken van mit javítani így gondoltam megcsinálom én őket.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amikor landolnak az Invisible Hand főhangárjában, és elkezdik kaszabolni a droidokat Obiék --- na, pont ez a leglátványosabb battle droid aprítás az egész prequel trilógiában

 

na de magára az űrcsatára fordítva a szót, azt kell mondanom, hogy ezek az epIII-as Jedi vadászok (Eta-2-es interceptorok, ha jól tudom) nagyon jók. A kedvenc űrjárműveim. Az ARC-170-esekben ülő klónok gondolom azért nem rendes, arcukat elfedő klónkatonasisakokat viselnek, mert az ARC 170-es gépek a későbbi lázadók (vagyis a jók) X-szárnyúinak elődei.

a tri-vadászok meg valóban keményebb ellenfelek mint a vulture droidok

 

elsőre, mikor először láttam a moziban az ep.III-at, nekem ez a csata egy káosznak tűnt, de most már sokadszorra láttam ezt az űrcsatát, ezért teljesen érthetőnek, nagyon részletgazdagnak, sokféle űrhajót szerepeltetőnek tartom ezt a jelenetet. Azt imádom ebben az űrcsatában, hogy csodálatosan kidolgozott, rendkívül látványos

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amikor landolnak az Invisible Hand főhangárjában, és elkezdik kaszabolni a droidokat Obiék --- na, pont ez a leglátványosabb battle droid aprítás az egész prequel trilógiában

OFF

Én a liftes droidkaszabolást imádom a legjobban. Obiék szépen megfordulnak és nyiszi-nyaszi. :clap:

ON

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott mégcsak vadász-vadász harcot se láthattunk. Annyit mutattak majdhogynem ahogy a két jedivadász ellavirozik a hadihajók között...oszt kész.

Tessék megnézni a párbaj alatti háttérjeleneteket. Nagyon szép vadász-vadász pillanatok vannak ott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.