Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Én már a múltkor sem találtam az oldalon... A karakterek adatlapjánál van 2-3 promó kép, a többi viszont a sorozatból van. A példa kedvéért ezt a Maulosat sem találom sehol letölthető képként. :hmm:

 

Jaj dehogynem:

-benyomod, hogy starwars.com.

-legordíted és az explore felirat alatt tcw-re nyomsz

Azon az oldalon ami bejőn, jobb gomb és kép mentése másként!

Sok sikert!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg jó avatar! :peace:

Honnan szerváltad? :)

Augusztusban meg fog jelenni egy képregény, melynek az a címe, hogy The Clone Wars: The Sith Hunters és ennek ők lesznek a főszereplői, valószínűleg a negyedik és az ötödik évad között fog játszódni, de ebben nem vagyok biztos. Annak a borítója ez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na engem is megihletett a rész, úgyhogy fórumozói pályafutásom során először(!) lecseréltem az avataromat.

Annyira nem néz ki jól kicsiben, de ez volt az egyetlen kép, amit a póklábakról találtam.

Kérd meg Csolit, lehet csinálna neked is olyan átlátszó avatárt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először nézd meg a részt Sky. Eddig Te voltál a legnagyobb védelmező, most meg láttál egy filmkockát a részből és azóta röhögsz. Na ez a LOL. :D

Hát, ez a pók-Maul önmagában kicsit kiverte a biztosítékot, de KisKósának már meséltem. :) Holnap írok bővebben is a részről. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na engem is megihletett a rész, úgyhogy fórumozói pályafutásom során először(!) lecseréltem az avataromat.

Annyira nem néz ki jól kicsiben, de ez volt az egyetlen kép, amit a póklábakról találtam.

 

Kedves kolléga, ha már váltasz gondoltam megkínállak pár Pók-Maulos avatarral cserébe a sok-sok feliratért.

Talán valamelyik jobban tetszik majd, mint a fehér hátterű, amit használsz. Remélem nem veszed tolakodásnak!

sm1.jpg

sm2.jpg

sm3.jpg

sm4.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.