Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Nekem még mindig a nagyfejű kisgyerek van a Family Guyból.

 

Szerk: jól van frissült :) jól néz ki. A magyar kissrácnek őt kellett legyőznie, ugye? :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, majd jól odapörkölök a skulóval, oszt megnézheted magad. Itt is, ott is...amott is. :)

Erre csak kedves barátom írását tudnám írni: "hiszen Windu is JEDI és az Erővel képes lehet olyan fizikai csapásokat mérni amik droidokat törnek mert ugye vele van az Erő!"

És hát Yoda nagyobb JEDI, mint Windu :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre csak kedves barátom írását tudnám írni: "hiszen Windu is JEDI és az Erővel képes lehet olyan fizikai csapásokat mérni amik droidokat törnek mert ugye vele van az Erő!"

És hát Yoda nagyobb JEDI, mint Windu :)

Neee, már itt is? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jól van frissült :) jól néz ki. A magyar kissrácnek őt kellett legyőznie, ugye? :)

Oppá, erre elfelejtettem válaszolni... Amúgy igen. :)

Nem rossz, az eddigi rajzfilmes kölköknél nekem ez jobban bejön :)

Látom te sem nézel Family Guy-t... :P

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen.A melóhelyen egész nap Kyle Reese-t emlegetjük, gondoltam kicserélem.

Off

Na csak én élnék meg egyszer ilyet a melóhelyen, de az 50 feletti hölgy korosztályt sajna nem igazán érdeklik a rendes filmek, de úgy látom, hogy a pár fiatalabbat sem nagyon, legalább is nem ilyen szinten :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Na csak én élnék meg egyszer ilyet a melóhelyen, de az 50 feletti hölgy korosztályt sajna nem igazán érdeklik a rendes filmek, de úgy látom, hogy a pár fiatalabbat sem nagyon, legalább is nem ilyen szinten :D

Pedig azok az ötvenesek éppen a T1 idején voltak ifjabb hölgyek, talán még tudják is, ki az a Kyle Reese :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azok az ötvenesek éppen a T1 idején voltak ifjabb hölgyek, talán még tudják is, ki az a Kyle Reese :D

Off

Ezek nem tudják még ezt sem, hidd el :D De azért volt egy, aki megnézte a LOTR-t és tetszett neki :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Na csak én élnék meg egyszer ilyet a melóhelyen, de az 50 feletti hölgy korosztályt sajna nem igazán érdeklik a rendes filmek, de úgy látom, hogy a pár fiatalabbat sem nagyon, legalább is nem ilyen szinten :D

 

Én általában fiatalokkal dolgozom, de inkább azt mondanám, hogy fiatalos gondolkodásuak között.Viszont filmileg nagyon úgymond analfabéták között.A T4-ről is én meséltem, aztán megkérdezték ki az a Kyle Reese?Pedig látta az illető a T1-et.Sőt van akit abszólut nem érdekelnek a filmek.Egy másikat a zs-filmek hozzák izgalomba.

Tavaly John Rambo ment ezerrel, most meg Kyle Reese.

 

Oldie:Teljesen egyetértek veled.A magyar nyelvet ápolni kéne nem elpusztítani az angollal(bár a cél ugye a nemzettudat szétverése).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.