Ugrás a kommentre

Esti Kvíz Donáttal


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A szabályok:

 

Az este során 10 feladvány lesz, amely révén 100 pont gyűjthető - szigorúan elméletben. Minden feladványhoz 10 segédinformáció fog érkezni, egyesével. Minden játékos egyetlen egyszer tippelhet az adott feladvány során, ha a tipp téves, akkor a következő feladványig az illető kiesik, ezért javaslom, hogy kétszer is gondoljátok meg, mielőtt rákérdeztek!

 

Először az 1. információ fog érkezni, aztán várok egy picit, ilyenkor, aki akar, tippelhet, ha megszületik az első helyes megoldás, az adott feladvány véget ér. A pontot az első helyes megfejtő kapja. Körülbelül fél perc várakozás után érkezik a 2. információ, és ismét egy 30 másodperces szünet ad lehetőséget a játékosoknak a tippelésre. Továbbra is tartsátok azonban észben: minden játékos egy feladvány esetén csak EGYSZER tippelhet (= rákérdezhet), ha az helytelen, a játékos az adott feladvány esetében nem tippelhet többet. Ha mindenki kiesik, megyünk a következő feladványra.

 

Próba feladvány

 

Személy

 

1. információ: A Tatuinon nőttem fel. (most 30 másodperces szünet következik, ilyenkor bárki tippelhet. Ha születik helyes megfejtés, az 10 pontot ér, a feladvány véget ér, ha nem, jön a következő info).

2. információ Ben Kenobi kitárta előttem egy új világ kapuját (megint egy kis szünet, az első helyes megfejtés 9 pontot ér, ha ilyen nincs, jön az újabb segítség)

stb.

 

A pontozás:

 

A játék során 100 pont szerezhető. Ha a feladványt valaki

1 segítő mondat alapján kitalálja -- 10 pont jár.

2 segítő mondat után 9

3 segítő mondat után 8

stb.

 

A játék végén a legtöbb pontot szerző játékos győz. Jó szórakozást!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky, Pildi és Ody ebben a játékban már nem tippelhetnek. (érdemes várni, fiúk lányok, mert így a végén nem marad senki. Mindenki csak EGYSZER tippelhet egy feladvány alatt - összesen).

Értem én a szabályt, csak próbálkoztam. :P Megérzés volt, csak sajnos nem jó. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.