Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem hiszem. Ez a labda épp hogy bent volt. Mozgásban lekövetni rohadt nehéz lehetett. Pause -val nézni könnyű... Persze azért van ott, hogy lássa, de még is csak ember. Ezért lenne jó a videó bíró az ilyen esetekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ők is emberekből vannak, de attól még biztos, hogy búcsúzni fognak. Már csak azért is, hogy az ukrán kedélyek megnyugodjanak. Vad II István ott állt tök közel, látnia kellett volna...

 

ui: most olyat olvasok, hogy az ukrán már lesen kapta a labdát (amit szintén nem vettek észre), így talán "igazságos ítélet" született.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Les volt. Egyébként nem ezen múlt. Ez az ukrán csapat egy nagy rakás sz*r. Tökre felhúztak az amatőr játékukkal. Semmi keresnivalójuk nincs a 8 -ban.

 

Vad nem is állt vonalban sajnos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hát. Az angolok sose voltak jók, és soha nem is lesznek. Rooney f*s volt, bemákolt egy gólt. A védelem volt elfogadható, Terry -vel az élen. Nagyon a Chelsea játékára emlékeztetett amit műveltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ez tényleg így van évek óta. A Chelsea hozta be ezt a botrányos bekkelő taktikát a foci világába. :D

 

http://www.pixter.hu/video?id=36039

 

Mindenki eldöntheti, hogy les volt-e. Szerintem igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a hiba az hiba, biztos megbűnhődnek majd. De kérdem én, hol a többi Ukrán gól? Egy profi csapat egy EB -n nem állhat elő azzal, jajj ezt nem adták meg aztán ezért nem tudtunk gólt lőni. Ez a hiba kapóra jön Blohinnak, ezzel majd tud takarózni. Van kire fogni a kiesést, és elsikkad a szomorú tény: bántóan vergődtek az angol védelem őrlésében, és fingjuk se volt mit kellene játszani. Felröhögtem, amikor Gusev ahelyett, hogy meghúzta volna a szélen ami tök üres volt, elkezdett befelé cselezni ahol volt vagy 3 angol védő. :lol: A kapusukról meg nem is beszélve. Nála még én is jobban védtem volna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gólt a védelem nézte be.

Már bocs, de te melyik meccset nézted? Ennél nagyobb kapushibát régen láttam.

Az meg hogy a meg nem adott gól előtt (egy méteres) les volt, az csak újabb szög a Kassai koporsóba - főleg hogy már az előtt is elengedtek egy fél méteres lest is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1 Nute Gunray - 21 pont

2. barnez - 20 pont

3. Donát - 19 pont

4. Ody - 18 pont

MissKarrde - 18 pont

6. Danityu - 16 pont

7.Pildi - 15 pont

8. Frenkie - 13 pont

9. Nabo - 12 pont

Flóribá - 12 pont

11. Dei - 1 pont

 

Holnap szünnap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicc az egész. Az ukránok hisztije meg pláne. Eleve megvették ezt az EB -t a maffiájuk által, szóval csak k*ssoljanak. A futballban akkor a korrupció, hogy belegondolni is nehéz. És akkor ilyeneken rugóznak. :D Ráadásul Kassai remekül vezette a meccset, maximum a vonalbíróit cseréltem volna le. Ezért nem érdekel már a futball. Nincs egy őszinte pillanata sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem vicc, hogy valaki 5 méterre áll a kaputól, CSAK az a dolga, hogy a gólvonalat figyelje, és képtelen volt megítélni, hogy a labda bent volt, vagy sem. És ezért még pénzt is kap. Kassai vétlen volt az esetnél, de nincs mit tenni, a csapatok 3+2 fősek, olyan nincs, hogy 1 főt kicserélünk, a többi bíráskodhat tovább. Azt pedig megértem, hogy Vad II-t az UEFA többé nem akarta egyetlen EB meccs közelében sem látni. Sajnos ennek Kassai itta meg a levét.

 

Arról nem is beszélve, hogy előtte a partjelző egy lest is elnézett, ami nem az első alkalom volt már a tornán. De én úgy gondolom, ez a torna nem a bírókról, hanem a játékosokról szól, csak kár, mert egyébként Kassai jól kézben szokta tartani a meccseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem vicc, hogy valaki 5 méterre áll a kaputól, CSAK az a dolga, hogy a gólvonalat figyelje, és képtelen volt megítélni, hogy a labda bent volt, vagy sem. És ezért még pénzt is kap. Kassai vétlen volt az esetnél, de nincs mit tenni...

Teljesen egyetértek, pont a haverommal is erről beszéltünk egy 2 perce. 90 percig egyetlen dolga van, és azt is elrontja :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó gondolat, amivel maximálisan egyetértek!

 

"Az igazság túlsó oldalát is szeretném megvilágítani, amit egyébként olyan oldalakon, ahol van legalább egy, a játékvezetéshez kicsit is értő cikkíró, megírták, Vad II István ahol állt, onnan a kapufát nem hagyta el a labda. Ez egyébként a fizika körvényszerűsége, egy tárgyat minél közelebbről nézünk, annál nagyobb teret takar el előlünk. Ezt könnyen kipróbálhatja bárki az utcán sétálva, kezdjen el egy fa felé sétálni ,és észre fogja venni, hogy egyre nagyobb az a tér, amit nem lát be a fától.

ÉS igen, a partvonalról egyértelműen látszott, hogy benn volt. Valójában kb 2-5cm-el lehetett beljebb, mint a gólvonal. Ekkora távot 5-7 méterről el lehet nézni, ez az igazság. Ezért lenne jó a gólbíró, és én inkább a szabályalkotó testületet hibáztatom amiatt, hogy ez még mindig nem került bevezetésre."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.