Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Olimpián még senki nem nyert zsinórban 4 érmet vízilabdában.

Az angolokkal vagyunk most egy szinten, nekik is 3 nyertes olimpiájuk van. Nekünk, ha idén meglesz a 4., akkor ezzel új csúcsot állít fel ismét a magyar válogatott. Szóval minden szemszögből izgalmasabb lesz ez a sport esemény, én várom már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki elmagyarázná miért kell privátban küldeni a tippeket? Persze elküldöm úgy csak nem világos mi a különbség aközött hogy itt a tipp és aközött hogy Donát postaládájában leledzik. Lehetne csalni a nyilvános tippekkel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ha valakinek kevesebb pontja van nálad, de csak 1-2vel, akkor ő tippel ide és attól függetlenül, hogy te mit gondolsz, ugyanazt léped meg. Így, vagy mindketten azonos pontot kaptok, vagy egyáltalán semmit sem és ez inkorrekt dolog lenne. Az első hely Ody és barnez között dől majd el szerintem, akik lentebb vannak mondjuk beírhatnák, én ide fogom kitenni, ha nem baj...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább várjuk meg, amíg a két játékban vezető személy véleményt mond, igazából őket érinti a dolog, nem?

Egy másik oldalon úgy oldották meg, hogy az üzeneteket csak moderátori engedély után tehették láthatóvá, így a modi nem vett részt a játékban, de simán lehetett írni a topicba a tippeket. Itt ugye ez kizárt...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod azt a kis gombocskát az avatarom alatt? Na, arra szépen rákattintasz, és mehet a tipp. Nem hiszem, hogy túl bonyolult lenne. Én nem ragaszkodom a privátos tippeléshez, de többen is kérték, ezért természetesen lehet róla szó. De mindenkire ugyanaz a szabály vonatkozik: tehát ha privátos tippelést szeretnénk, akkor ez mindenkire érvényes, rád is, rám is, mindenkire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem FlóriBá, ő ki fogja írni a tippjét. Felőlem mehet a privis tippelés is, nem sok vizet zavar. Meccs közben viszont feltüntetem, hogy mit tippeltem, ha nem szegek szabályt vele, mert akkor már a tippek befutottak. :)

 

Donát: Nem úgy értettem, mármint nem a te részedre, hanem csak megszokásból ilyen vagyok, szeretnék mindig patyolat-tiszta fehér maradni. :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűbb lett volna, ha továbbra is ide jönnek a tippek, mivel a többség nem kérte a privit, valószínűleg eszükbe sem jut, hogy ne saját tippeket írjanak be. Ha meg igen, akkor lelkük rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűbb lett volna, ha továbbra is ide jönnek a tippek, mivel a többség nem kérte a privit, valószínűleg eszükbe sem jut, hogy ne saját tippeket írjanak be. Ha meg igen, akkor lelkük rajta.

Alább le lett írva, hogy mindenki úgy tippel ahogy akar. Én szeretném privátban küldeni tippet ha engedélyezed. ;) És bocsánat amiért nem írtunk két hetes szavazást a témában. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másodikok lettünk az Egyetemi Bajnokság Divízió II-ben. A döntőben az ellenfél 4-0-ra elhúzott... aztán a hathatós közreműködésemmel 4-4-re mentettük a meccset az utolsó pillanatban. :D

 

Sajnos a hetesem kihagytam, mindenki más berúgta, így maradt az ezüstérem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, bár a spanyolokra tippeltem, remélem, Donátnak lesz igaza és a portugálok nyernek. Amit a spanyolok játszanak, az nem foci, szerény véleményem szerint. C. Ronaldót se szeretem, de legalább látványosan játszik, és a többiek is (habár Pepét szívesen fejbe rúgnám párszor :hehe: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.