Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Pats - Seahawks

 

Mivan???? Nyert a SEAHAWKS?? hát ezt nem hiszem el. Komolyan ezeknél a solymoknál az a taktika, hogy az első félidőben hagyják magukat, aztán a másodikban úgy odab-sznak hogy csak na. Pedig majdnem 2 TDvel vezettek Bradyék. Komolyan nem hiszem el. Az új irányító, Wilson valami csodát csinált. Olyan passzokat adott hogy csak néztem, pedig Bradyéknek minden lehetőségük megvolt hogy sokkal el is húzzanak. Na mind1.

 

 

Hohóó ma Ravens - Texans - iszonyú kemény meccs lesz, mind2 csapat 5-1es mutatóval áll.Nagyon remélem Flaccoék lemossák őket, bár két ilyen erős védelmű csapatnál tuti kevés pont fog születni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai futam után mondja azt valaki, hogy nem izgalmas a Forma1 idén :D Jó előzések voltak fontos pozíciókért, remek teljesítmények, egyedül az rontja az összképet, hogy megint Vettel nyert. Véget érhetne már ez a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nézem az F1-et, mióta Vettel összekapta magát. :) Ki nem állhatom azt az embert.

Ennek azért nem kellene ürügynek lennie, hogy ne nézd :) Ott van még másik huszonvalahány ember, akik küzdenek a helyekért, versenyeznek, és jó futamokat lehet látni. Annak idején nagyon nem bírtam MS-t (a ki nem állhatom kategória volt), és még a futamok is sokszor unalmasabbak voltak, de mégsem hagytam abba. Végül is személy szerint nekem semmit sem ártott, nem is ismer(t)em az életben. Éppen azért, mert valaki nem szimpatikus képernyőn át, még nem kell a sportnézésről lemondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek azért nem kellene ürügynek lennie, hogy ne nézd :) Ott van még másik huszonvalahány ember, akik küzdenek a helyekért, versenyeznek, és jó futamokat lehet látni. Annak idején nagyon nem bírtam MS-t (a ki nem állhatom kategória volt), és még a futamok is sokszor unalmasabbak voltak, de mégsem hagytam abba. Végül is személy szerint nekem semmit sem ártott, nem is ismer(t)em az életben. Éppen azért, mert valaki nem szimpatikus képernyőn át, még nem kell a sportnézésről lemondani.

 

 

Ez igaz. Cristiano Ronaldo is megossza az embereket, van aki utálja és van aki szereti. Pedig azt kéne nézni hogy nagyon tehetséges futtbalista.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C. R.-t én bírom és szeretem is nézni, mikor győzedelmes, mert tudom, hogy ilyenkor a sok Barca-fan dühöng. :D

 

Tudom, hogy emiatt nyugodtan nézhetném az F1-et, de nem bírnám elviselni még egyszer, ahogy Vettel beint az öklével a kamerának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallottam a hírekben, hogy Vettelt hátrasorolták, mivel kifogyott az üzemanyag az autójából, ami szabálytalan, végül a boxutcából indul. Izgalmas futam lehet megint. Úgy látszik, Vettel és Alonso mindent határon művel most, abból sajnos ilyen problémák jöhetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.