Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem mintha kedvelném, de konkrétan mi a gond Vettellel? Sokat nyer? Az a dolga. Unalmassá teszi a futamokat? Erről nem csak ő tehet. Nagy arca van? Van ilyen, nem mindenki képes helyén kezelni az adottságait, sikerélményeit. Én annak idején M.Schumachert, egy időben Alonsót, majd Hamiltont láttam ilyennek. Főleg Räikkönen pechszériáinak fényében volt frusztráló az említettek győzelme, mivel véleményem szerint semmivel nem tehetségesebbek Kiminél. A legtöbb embernek van kedvence, számára irritáló vagy épp közömbös versenyzője. De ezt a jellegű gyűlöletet kicsit soknak és indokolatlannak érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unszimpatikus, szerencsés, jó kocsi van alatta, és elveszi a szórakozásunkat. Nekem ennyi elég. Schumit is utáltam régen, aztán most már semmi bajom sincs vele. Minden pilótát megutálok, aki huzamosabb ideig nyer és unalmassá teszi a futamokat. Ebből is fakad, hogy az utálat csak ideiglenes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok egyedüli Vetteles a fórumon? :D

Nagy a valószínűsége :)

 

Jut eszembe, nem gondoltam volna, hogy egyszer még szurkolni fogok Hamiltonnak :hehe:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok egyedüli Vetteles a fórumon? :D

 

Norbi, én sem állok be az éppen divatos GYŰLÖLÖM VETTELT életérzés mögé a sorba, de kénytelen vagyok elfogadni, hogy sokan így éreznek... anno, mikor Schumi évekig első volt és többszörös világ bajnok én akkor éreztem hasonlókat irányába.

 

Ezek szerint az F1 így működik, ha valaki sok futamot nyer és egynél többször világ bajnok azt utálni kell. Ez valami íratlan szabály lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés: miért kell feltétlenül mindenáron utálni valakit az F1-ben? Egyszerűen nem értem.

 

Saját magamnak is mondom, mert utólag visszagondolva a sok évvel ezelőtti Schumi iránti érzelmeimre, nos két dolog fogalmazódott meg bennem:

 

- Igazából nem utáltam, de marhára nem kedveltem (a kettő nem ugyan az ugyebár) és nagyon untam, hogy mindig futamot nyert.

- Miért ne lehetne az F1-et magáért a versenyért nézni és nem azért, hogy akit utálunk azt még jobban utáljuk... eleve miért utáljuk azt, akit utálunk? Ártott nekünk valamivel?

 

Tudjátok, én ilyen világ értetlenje vagyok :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez sportnál egészséges. Növeli a versenyszellemet egy Barca-Madrid mérkőzésnél, de sorolhatnám. :D Az ember egyszerűen ilyen. A fontos szerintem az, hogy ez az "utálat" ne csapjon át gyűlöletté. Tehát szurkolóként ne rohanjunk be és ne próbáljuk meg megverni Vettelt, illetve egy fradista ne szúrja le az újpesti szurkolótársát, csak mert a másik csapatnak szurkol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint az én agyam nincs ráállva a sport által megkívánt gondolkodásra :)

 

Még ami fura nekem.... anno mikor Alonso bajnok volt őt utálták sokan, de most meg ezerrel megy a drukk neki. Ha esetleg megnyeri az idei VB-t és mondjuk jövőre ő fogja sorra nyerni a futamokat (mint most többnyire Vettel) és újra VB-t nyer és így tovább újra utálni kezdik Alonsot?

 

Nekem ez magas :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ami fura nekem.... anno mikor Alonso bajnok volt őt utálták sokan, de most meg ezerrel megy a drukk neki. Nekem ez magas :D

Azért mert Vettel még irritálóbb. :D Alonso nekem sem a szívem csücske, de ő a kisebbik rossz hogy úgy mondjam. Egyébként én mindkét VB címének örültem, hisz a sok-sok unalmas évet körülölelő Schumacher-érának vetett véget. Alonso egyedül a Mclarenes korszakában lett számomra visszatetsző.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irritálóak számomra a dühkitörései, amikor néha napján kiesik. Vagy amikor beint a kamerának a győzelme után. Esetleg a hülye vigyora. Vagy mert ő is német, de ez legyen az én problémám, igaz, Rosberg az egyik kedvencem, akinek az első győzelme után állítólag Vettel azt mondta, hogy "végre ideje volt". Szintén idegesítő volt, amikor Vettelt ment pátyolgatni az egész boxutca, élükön Ecclestone úrral, mert kiesett a futamból, pedig már tétje nem volt a dolognak, hisz addigra már világbajnok lett..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettel miért irritáló? Csak hogy tudjam már, hogy miért kell utálni. Még az sem lehetetlen, hogy beállok a sorba ;)

 

Inputokat kérek!

Lépj már túl ezen. Én már leírtam neked kb. egy fél éve, hogy mi irritáló Vettelben. Ha ezt nem tudod megérteni, akkor lépj túl rajta, tudnám, minek görcsölsz állandóan minden ízléssel kapcsolatos témán? :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.