Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Holnap Románia - Magyarország. Szerintem szurkoljunk a románoknak, akkor nem érhet minket csalódás. :)

Egyébként Izrael meg Kazahsztán mit keres egy E U R Ó P A-bajnokság selejtezőjében?! (Megakadt ezen a két országon a szemem, miközben néztem a selejtezős eredményeket.) Azt még megértem, hogy Törökország, Grúzia, Azerbajdzsán meg ilyen országok indulnak egy EB-selejtezőben, mert ezek valamennyire még átlógnak Európába, no de Kazahsztán meg Izrael... Ennyi erővel Portugália tartozhatna Afrikához is...

Bár Oroszország meg egész Ázsiát betakarja... Na mindegy. :) Lényeg, hogy én Kazahsztánt meg Izraelt nem Európa-bajnokságon indítanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kazahsztán egy kis része átlóg hozzánk szóval nekik földrajzilag is joguk van hozzá.

Izrael keményebb dió: természetesen ők is az AFC-ben (Asian Football Confederation) kezdték, de az arab államokkal nem volt túl jó a viszonyuk (több muszlim állam visszautasította, hogy játsszon velük - 58-ban úgy nyerték meg a csoportjukat, hogy egy mecset sem játszottak). 74-ben Kuwait kezdeményezte, hogy zárják ki Izraelt az AFC-ből, amit 17-13 ellenében meg is szavaztak (6 tartózkodás mellett). Ezután egyszer az európai és kétszer az óceániai selejtezőkben indultak, de mivel a 90-es évek elejére a klubcsapataik sorra az európai kupaporondon szerepeltek ezért a 92-es vb-re ismét az európai selejtezőben indultak. Végül 94-ben az UEFA tagjai beszavazták Izraelt a tagjaik közé.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai napon kezdetét vette a Magyar felnőtt férfi kosárlabda Nb1 2014/15-ös szezonja. Épp most fejeződött be a szezonnyitó mérkőzés, amelyen a Kaposvár fogadta az Nb1-es újonc MAFC-ot. Sima kaposvári győzelem született.

 

Kaposvári KK - MAFC Budapest 92-59 (30-16, 31-11, 17-15, 14-17)

 

Jelenleg a Pécs játszik hazai pályán a Paks ellen. A többi mérkőzés holnap lesz.

 

A holnapi nap programja:

 

Nyíregyházi KK - ZTE 15:30

 

Sopron KC - Szeged 16:00

 

Kecskemét - Körmend 16:00

 

Székesfehérvár - Jászberényi KSE 19:30

 

A Szolnok nemzetközi kupában indult*, ezért ki kell hagynia a Magyar bajnokság alapszakaszát, a Szombathelynek pedig nem jutott mérkőzés, mivel az alapszakaszban 13 csapat indult, ezért egy csapat mindig kimarad egy fordulóból...

 

*A Szolnoki Olaj KK március környékén csatlakozik a Magyar bajnoksághoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Műkorcsolyában is az EB-n indulnak az izraeliek, nem pedig a Négy Kontinens Bajnokságon. Pedig ez esetben a lentiekhez hasonló indokra sincs szükség, de gondolom, igazodnak egymáshoz a különböző sportágak ebben...

Szerintem érdekes az is, hogy bár egy-egy ország nagyobbik része Ázsiában van, mégis EB-n indulnak, pl. Oroszország is (korcsolyában is). Valószínűleg történelmileg/kulturálisan gondoljuk/gondolják magunkat inkább európainak, és nem szigorúan a földrajz számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király Gábor – Varga József, Juhász Roland, Korcsmár Zsolt, Kádár Tamás – Gera Zoltán, Elek Ákos – Lovrencsics Gergő, Stieber Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Szalai Ádám

 

Aztán csak oda-vissza... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép eredmény az 1-1. Főleg, ha még hozzátesszük, hogy a skót játékvezető érvényes góltól fosztotta meg a magyarokat az első félidőben. Egyébként, ha esetleg kikaptunk volna, akkor se mondanék mást, mert - főleg a 2. félidőben - láttam, hogy küzdött a csapat, ment előre. :) Dárdai eddig igazolta az elvárásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ravens - Bucc

 

Jesszusom de el lettek p-csázva. XD Az első 16 percben 5 TD jesszusom, de mentek. Meg se lehetett őket állítani. :D Jó persze azt is nézni kell hogy kik ellen játszottak, de FLaccoék 100x jobbak mint tavaly. ÉS ez nagyon jó! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kínszenvedés volt a feröeriek elleni meccs, de a 3 pontot legalább behúztuk. :) Remélem, hogy a fiúk a finnekre tartalékoltak (teszem hozzá, ebből a meccsből, mint ahogy a románok elleniből sem lehet következtetéseket levonni, hiszen pl. az olaszok is csak 1-0-ra verték a még Feröernél is gyengébb Máltát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végignéztem a meccset, tényleg kínszenvedés volt.

Szalai borzasztóan kedvtelenül játszott, fizikai fájdalma volt, hogy most neki hajtania kéne..

Volt egy két jó megmozdulás, de összességében igencsak felejthető meccs volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hetvegen felavatom az uj TV-t!!!Smartra ertem.

Jo lesz az a 102 centi! :) (eddig csak tiptopon neztem)

Szokott valaki ugy nezni meccset?Nem akad nagyon???

NFL !!!

Tan meg utjuk is a Tampat!

Mondjuk ahhoz eleg komoly OL kene...mett ha ez igy megy tovabb szegeny Teddynket IR-re rakjak... :(

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég kevés az NFL poszt itt. Alig nézi már valaki? :D

Ravens - Falcons

 

Nagyon toljuk nagyon toljuk eddig! Ismét egy győzelem, és ismét könnyen. Jó, jó a sorsolása a Ravensnek de akkor is. :D Jó látni hogy végre mennyire jó a futójáték, ami már jó rég nem volt. és Flacco megint mer, vagy hagyjuák...nem tudom, nagyokat dobni, szóval élvezet nézni a játékukat megint. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.