Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

...Ha ehhez fel tudnak nőni és egy 3. helyet behúznak a csoportban tisztes helytállással, akkor én már elégedett leszek, ha meg valami csoda folytán mégis ott lennénk 2018-ban Oroszországban az már csak extra lenne...

..Egy világbajnoki szereplés, ahol 13 hely van (szemben az Eb 23 kiadó helyével) úgy gondolom akkor jöhetne össze, ha vagy nagyon jó csoportot kapunk, mint a legutóbbi Eb-selejtezőben, és/vagy egy teljes selejtezősorozaton keresztül életük formájában tudnának teljesíteni a játékosaink, mint tették az a csoportmérkőzések során Franciaországban.

Teljesen egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak ez utóbbi hiányzik, akkor a harmadik hellyel sajnos nem jutottunk volna ki sehová.

Én azért nem szeretem ezeket az összehasonlításokat, mert jelen esetben, lehetett tudni, hogy a harmadik hely elég lehet (ez is volt a kimondott cél). Ha az első kettő jutott volna csak tovább, nyilván az összes szereplő (csapat) egészen máshogy állt volna hozzá a selejtezőhöz, ki így, ki úgy. Tehát ha az első kettő jutott volna tovább, korántsem biztos, hogy automatikusan ott is a harmadik helyen végeztünk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma folytatódik a kosár EB-selejtező, 20:30-kor Macedóniában lépünk pályára (egészen pontosan Kavadarciban). Sajnos egyik tévé sem tűzi műsorra a csoport talán legizgalmasabb meccsét,ami miatt nagyon dühös vagyok.Ha valakit érdekel, online stream viszont van, ezen a linken lejjebb görgetve a "FYR Macedonia - Hungary" feliratra kell rákattintani, és ott adja ki a linkeket.

 

Ha ezt a meccset sikerül megnyerni (ami nem lesz könnyű feladat) akkor már 90%, hogy kint vagyunk az EB-n! :) A fogadóirodák nagy része a magyarokat tartja esélyesnek, de ez nem jelent még semmit. Én mondjuk bízom a győzelemben, de tényleg nem lesz könnyű feladat.

Hajrá magyarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben leszedték... :(

Igen, én is néztem... Nem értem, miért nem képesek közvetíteni legalább online, ha már TV-ben nem sikerült... :cry:

Amúgy statisztika itt van (ez élő, csak annyi, hogy magát a meccset nem láthatjuk, viszont minden egyes megmozdulásról írnak, stb.):

 

http://www.fiba.com/ls/#12104&12104-G-5

 

Félidőben 35-32-re vezet Macedónia. Még megfordíthatjuk.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott van! Megvan! Legyőztük idegenben Macedóniát, s ezzel 3-0-val vezetjük a csoportot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Óriási! Nem hiszem el. Ha minden úgy alakul ezután, ahogy kell, akkor biztos, hogy kinn vagyunk a jövőévi EB-n! Luxemburgot le kéne még győzni idegenben, plusz a briteket is Londonban, meg a macedónokat még egyszer Szolnokon.

 

MACEDÓNIA - MAGYARORSZÁG 66-76

 

Szép volt, fiúk! Azt hiszem,ez történelmi győzelem, ugyanis tudtommal eddig nem tudtunk győzni Macedóniában. :) Legutóbb 2010-ben játszottunk ellenük selejtezős meccset, akkor idegenben kikaptunk, itthon viszont nyertünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép fordítás volt, de érthetetlen, hogy ezt a meccset miért nem közvetítették (M5-ön is az olimpiai focidöntő ismétlését adták...)

Elvileg nem sikerült megegyeznie az M4-nek egyetlen macedón TV-vel sem. De akkor sem értem, ha egy 50-60 000 kis szigettel, Feröerrel meg tudtak egyezni,akkor Macedóniával miért nem?!

Egyébként az a szomorú, hogy az idegenbeli meccsek közül egy sem lesz a TV-ben,legalábbis eddig úgy néz ki. Tehát a szombati Nagy-Britannia elleni illetve a jövő szerdai Luxemburg elleni meccseket valószínű, hogy nem láthatjuk, ellenben a szolnoki zárómeccset a macedónok ellen igen (szept. 17.).

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajnalban kezdetét veszi a 2016/17-es NFL-szezon, méghozzá Carolina Panthers-Denver Broncos mérkőzéssel. Íme egy többé-kevésbé szubjektív erősorrend:

 

https://bowl.one/szerkesztosegi-erosorrend-2016-0-het

 

A csapatom, a Cleveland Browns utolsó előtti. :cry: Sok mindent nem várok tőlük a szezon során, ha már play offba bejutnak, annak örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este folytatódik kosár-válogatottunk menetelése, Hanga Ádámék ezúttal Londonban, a Copper Box Arenában lépnek pályára Nagy-Britannia válogatottja ellen. Kulcsfontosságú lesz a mérkőzés, hiszen győzelem esetén akár már biztosra mondhatjuk,hogy kinn vagyunk a jövőévi Európa-bajnokságon. Élő közvetítés ismét nem lesz... Nem tudom, hogy a nagybecsű M4 Sport ismét megtett-e minden lépést, de szerintem nem.Akit érdekel a Fanseaten nézheti élőben (full élőben, magát a mérkőzést, és nem a statisztikát), viszont egy kicsit bonyolult a megtekintés. Regisztrálni kell, stb. Itt van hozzá egy részletes leírás, mit hogyan is kell pontosan.

Itt pedig az élő statisztika, ami a mérkőzés kezdetekor, azaz 19:30-kor válik aktívvá: http://www.fiba.com/ls/#12104&12104-G-8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HIHETETLEN! LEGYŐZTÜK LONDONBAN A BRIT VÁLOGATOTTAT, ÉS TOVÁBBRA IS VERETLENEK VAGYUNK A CSOPORTBAN!

 

NAGY-BRITANNIA - MAGYARORSZÁG 80-88!

 

Ha szerdán legyőzzük Luxemburgot, jövő szombaton pedig Macedóniát, hibátlan mérleggel kint vagyunk az EB-n!

 

http://kezdo5.hu/magyar-ferfi/hirek-hivatalosan-meg-nem-de-gyakorlatilag-kint-vagyunk-az-ebn-23141

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a magyar kosaras válogatottnak!

Férfi válogatottakat tekintve idén foci EB-n és A-divíziós hoki VB-n voltunk kinn, jövőre kézilabda VB-n és vízilabda EB-n szereplünk, és most nagyon úgy néz ki, hogy kosárlabda Európa-bajnokságon is ott vagyunk. :) Ez már elég jó. Még röplabdában, rögbiben, meg floorballban kéne kicsit felfejlődnünk. Gyeplabdában sajnos még nem tartunk ott, hogy normális válogatottal ki tudjunk állni, az amerikai foci-válogatottunk egyelőre még bontogatja szárnyait, baseball meg nem valami népszerű hazánkban.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez újdonság? Így volt Torgyán idejében, és így volt most is már azóta, hogy Kubatov az elnök.

Vagy már Jaross Andor és Münnich Ferenc idejében is. :) A Fradit, mint legnépszerűbb és elsőszámú magyar klubot, mindig is áthatotta a politika.

 

A kosarasoknak pedig nagy gratula. Valahol meg lehet nézni a meccset ismétlésben?

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most találtam, nagyon jó kis videó PM visszavonulásáról. Egy legenda távozott, de azért örülök, hogy a csúcson hagyta abba.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Inq-uhQ_q08

 

A csapatom, a Cleveland Browns utolsó előtti. :cry: Sok mindent nem várok tőlük a szezon során, ha már play offba bejutnak, annak örülök.

 

Az engem őszintén érdekelne, hogy mi visz rá valakit Magyarországról, hogy a Cleveland Brownsnak szurkoljon? :)

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az engem őszintén érdekelne, hogy mi visz rá valakit Magyarországról, hogy a Cleveland Brownsnak szurkoljon? :)

Rajongok Cleveland városáért, egyszer már volt is alkalmam ellátogatni oda. Köztudott, hogy Ohio államban, ahol megtalálható Cleveland, rengeteg magyar él, így nekem is vannak azon belül ismerőseim, rokonaim. Emiatt nagy Ohio-rajongó vagyok, NFL-ben ezért szurkolok a Cleveland Brownsnak, MLB-ben a Cleveland Indiansnek, NBA-ben a Cleveland Cavaliersnek, NHL-ben a Columbus Blue Jacketsnek, NCAA-ben pedig az Ohio State-nek. :)

Szóval én nem a csapat teljesítménye, összeállítása alapján választom ki, hogy kinek szurkolok, hanem egységesen csak a clevelandi, illetve ohiói csapatoknak drukkolok a családi kötődés miatt. Meg hát nagyon jó hely Ohio. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kosarasoknak pedig nagy gratula. Valahol meg lehet nézni a meccset ismétlésben?

Sajnos nem. A macedóniai meccsről azóta keresek videót, de pár rövid összefoglalón kívül semmit nem találtam. A brit meccsről még csak összefoglaló sincs... Szánalmas, hogy egyiket sem volt képes műsorra tűzni a magyar kötődésű sportokkal foglalkozó M4Sport...De ha a focisták Türkmenisztánban játszanak felkészülési mérkőzést, 4 óra felvezető majd 4 óra levezető műsorral élőben leadják a meccset.

És ezt még tetézi, hogy ma este Luxemburgban lépnek pályára Hanga Ádámék,az M4 pedig a helyszínen készít riportot (!!!!!!!!, a helyszínen, Luxemburgban!!!!!!),de arra már nem képesek,hogy műsorra tűzzék a mérkőzést....

 

Szitkozódást félretéve: ha a mait hozzuk Luxemburgban, minden további nélkül kinn vagyunk a jövőévi eb-n. Ugyan még lesz egy macedónok elleni visszavágó itthon (szept. 17 szombat, 16:30 - ezt legalább közvetíti élőben az M4...), de ha nyerünk ma, annak a meccsnek már nem lesz tétje. Ugyanis ha kikapnánk, akkor 5-1 lenne a mérlegünk, ilyen mutatóval pedig már semmiképpen sem maradhatunk le a továbbjutók listájáról.

 

Statisztika a meccshez, 19:30-kor válik aktívvá: http://www.fiba.com/ls/#12104&12104-G-10

 

Annyit teszek még hozzá,hogy Luxemburg az utóbbi 28 selejtező meccséből egyet sem tudott megnyerni. Tehát a világ legnagyobb égése lenne,ha pont mi szakítanánk meg a sort...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elég gyorsan lezavarják ezeket a kosárlabda-selejtezőket.

Hát ja,de itt nem úgy van, mint fociban, hogy az összes országnak a rendező ország(ok)on kívül selejteznie kell...

Jelenleg a négy rendező ország mellett az előző Európa-bajnokság első kilenc helyezettje is szabad kártyát kapott, tehát 13 ország már kijutott. Ehhez csatlakozik a selejtezőből 11 csapat, és így jön ki a 24-es mezőny.

Egyébként a nk-i kosárlabda szövetség (FIBA) 2017-től teljesen új rendszert fog alkalmazni a világversenyeket illetően. Kicsit a focihoz lesz hasonló a lebonyolítás. A kontinensviadalok nem 2, hanem 4 évente lesznek megrendezve, tehát a jövőévi eb után nem 2019-ben, hanem 2021-ben lesz a következő. A selejtezőket meg majd nem fogják ilyen hamar lerendezni, a focihoz hasonlóan lesznek ősszel, tavasszal fordulók.

És egyébként nem lesz már ilyen, hogy szabad kártya, mint most, a rendező ország(ok)on kívül mindegyik csapatnak selejteznie kell. A vb-t meg 24-ről 32 csapatosra bővítik, és egy évvel későbbre tolták, hogy ne ugyanabban az évben legyen, mint a foci. Tehát a kovetkező világbajnokság 2014 után 2019-ben lesz, és így fog majd a későbbiekben továbbmenni: 2023, 2027...

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan tart még a Luxemburg-Magyarország meccs, de mivel Nagy-Britannia idegenben legyőzte Macedóniát, eldőlt: MAGYARORSZÁG 1999 után ismét kinn van az Európa-bajnokságon!

 

Tehát innentől kezdve mindegy, hogy mit játszunk Luxemburg ellen (jelenleg 49-53-ra vezetünk ellenük), illetve szombaton Macedónia ellen, már hivatalosan is ott vagyunk a jövőévi kosárlabda eb-n.

http://kezdo5.hu/europa/hirek-hivatalosan-is-kijutottunk-a-2017es-europabajnoksagra-23173

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.