Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Köszi, ezt már a premier napján láttam. Néhol kicsit túl őszinte, de egyébként remek interjú. Ő pont megtestesíti azt, hogy a tehetség mellé a munka és alázat is nagyon kell. Főleg, hogy én láttam ennek az ellenkezőjét is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pokolból a mennybe! Ekkora mákunk 97-ben a világbajnoki selejtezőn volt utoljára a finnek elleni mérkőzésen. Igaz, akkor csak a pótselejtezőt sikerült kivívnunk. 3-szor is sikerült kijutni az EB-re!

 

 

 

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az elején bedaráljuk őket, akkor nem sok vizet zavart volna az összevissza fújó bíró. Ettől még tény, hogy kaptak a bolgárok egy kamutizit, amit vissza se nézett a VAR, miközben a full hasonló szitut, amikor ki akarta állítani a második bolgárt a bíró, azt legalább 4 percen keresztül tekergette odavissza. Remélem ez a csapat se vezet többet nemzetközi meccset.

 

Egyébként be kéne vezetni, hogy minden meccsen a csapatkapitányok kérhessék 3-3 tetszőleges szituáció visszanézését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan így történt! Nem érdemelt volna győzelmet a bolgár csapat. Ettől független Kerkez egy sárgával a zsebében annyira agyatlan módon csúszott oda a labdáért, amit nem is értek. Egy PL játékosnak lehetne több esze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Las Vegasi hétvége eddig:

- csütörtöki nap: két versenyzőn kívül mindenki a háta közepére kívánta az egész felhajtást

- első szabadedzés: kemény 8 perc körözés, majd egy csatornafedél miatt befújják az egészet

- a második szabadedzés két órával később kerül megrendezésre, amin még fél óra pluszt tolnak

- mire elkezdődik a szabadedzés, a nézőket "haza"küldik, ergo mintha téli teszten vettek volna részt, nézők nélkül köröztek :D

 

A nézők véleménye az egészről:

image.png

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ugye hogy tudunk így is játszani! Remélem a hazai formát sikerül átmenteni az ebre, a védelmet meg sikerül ráncba szedni (Orban, Fiola visszatérése segíthet). Szalai Attilának sok sok játékpercet kívánok tavasszal. Nagy Zsolt, Balogh jók voltak, Nego kiváló, Németh Horváth duó egyelőre felejtős Kalmár Zsolt meg elképesztően felelőtlen a középpályán. 

 

Szobo meg egy világklasszis állat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Bence1997 írta:

A 2023-as F1 szezon egy képen, a nagydíjak győztesei. :D Reméljük jövőre izgalmasabb szezon lesz (bár az ideiben is volt néhány jó verseny, például én a Monzain jót szórakoztam :)):

 

image.png

Hát ha az első négy verseny után nekem valaki azt mondja, hogy a következő 18 futamból 17-et Max nyer, szerintem kiröhögöm. Elképesztő, mit csinált a holland, még akkor is, ha nyilván kellett hozzá egy baromi jó autó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjétek, ma 18:00-tól EB sorsolás!

Jöhetnek majd a hozzászólások, hogy ki mivel lenne elégedett. Szerintem izgi lesz.

 

Tippem a sorsolásra:

1. kalap: Anglia vagy Belgium 

2. Kalap: HUNGARY

3. Kalap: Skócia vagy Horvátország

4. Kalap: Svájc vagy egy playoffos

 

Ennek nagyjából 7.5% esélye van, hogy bejön. Meglátjuk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.