Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Döbbenetes! :roll:

Meghalt Kolonics György! :D

 

Edzés közben rádőlt a kísérő motorcsónakra, eszméletét vesztette, és a parton nem tudták már újra éleszteni.

 

El sem hiszem. Egy gimnáziumba jártunk, az aulában sport sikereiről összeállított óriási tabló alatt mászkáltam nap, mint nap. Fel sem tudom fogni!

 

Még érem esélyes is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de ilyen korban ez nem túlzás már? 5 olimpia! Azért ezt bármelyik sportoló szervezete megérzi, nem? Ráadásul ez a hülye időjárás sem túl kedvező a szíveseknek. Bár állítólag nem voltak előjelei.

Sajnálom. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár állítólag nem voltak előjelei.

 

A rádióban hallottam, hogy Koló korábban hazajött afrikai edzőtáborból.

Pedig sokkal jobb volt ott edzeni, mert meleg volt, itthon csak 20 fok volt akkoriban, és arra még be kell nekik öltözni, és az már más mozgás. Ott meleg volt ez kedvező volt. Kolonics mégis korábban hazajött. Aki mondta(asszem az edzője), az úgy csinált, mintha tudott volna valamit, csak nem merte elmondani.

 

Szóval lehet, hogy volt előjele, de csak a vele napi kapcsolatban állók tudták. Nekünk nem mondják meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett az ifjak játéka!

Végre egy magyar csapat, ami nem produkál ember felettit, csak amit lehet azt szervezetten és tökéletesen végrehajtja. Nagyon jó volt látni, hogy minden játékos tudja a feladatát, megy csinálja, meg meri csinálni, sikerül is. Sőt egyáltalán van feladatuk!

Hogy még győztünk is, az már csak hab a tortán.

 

Kapusunk miket védett a végén! :D

 

Ennek minden ellenkezőjét tudom csak elmondani a felnőttek mai teljesítményéről.

ETO katasztrófa, hogy ilyen csapat ellen, csak 1-1-re futotta.

Debrecen azt szégyellheti, hogy végre vezet és egy percig nem képes kihúzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hnm, és még Movie Optimus Prime-ra mondják, hogy nem kellettek volna rá lángnyelvek! :D

 

Szerintem is jó volt. Massát sajnáltam, de hát a technikai sportban a technika is játszik ugyebár. Kovaleinennek viszont jól jött, Timo Glocknak pláne, és még egy finn fölfért a dobogóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ebben az esetben ő lett volna az első számú pilóta! Kimi az utóbbi időben sehol se volt sajna míg Massa szárnyalt.

 

 

Picit nem értem a Ferrari vezetőit. Éppen általános téma haveri körben a Ferrari szereplése, -gyenge szereplése-, de főleg Kimi kedvtelen versenyzése. Szerintünk is Massát tették meg első számú pilótának, pedig azért Kimi klasszisokkal jobb pilóta nála. Totál nem értjük az egészet. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.