Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek Frenkie-vel. Hihetetlen hogy nem tudja behelyezni valahova. Az pedig hogy stressz...hát etegyen ellene. Amennyi zsét kapnak a felkészülésre, menjen el belőle japánba meditálni hogy a stresszt még csak hírbe se ismerje. :D

Nyílván ez túlzás, mert mint pl a brazil meccsen utolsó 1 percben kellett szabadrúgni a kapu előtt, hát az sem lehetett kis stressz...de az mégsem 11es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Frenkievel értek egyet. Ha minden lelkiismeret furdalás nélkül tud fetrengeni valaki a földön egy apró érintés következtében, akkor 16 méterről simán be is tud találni egy hét méter széles kapuba. Gyakorlásra szinte végtelen ideje van.

 

Amúgy a drámai percek ellenére tényleg nagyon gyenge meccs volt. A spanyoloknak ezzel a játékkal semmi esélyük a németek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg a feszültség miatt igenis el lehet véteni, és a kapusok sem dísznek állnak ott, egy jó vagy inkább szerencsés mozdulattal simán megfoghatják a labdát, mint ahogy láthattuk. 8 éve a spanyolok 11-esekkel estek ki a nyolcad- vagy negyeddöntőben (pedig milyen jól mentek addig, esélyük volt bármire, csak ugye ott volt Dél-Korea, akiket tovább kellett taszigálni, meg a meg nem adott gólok), már nem emlékszem pontosan, hogy melyik fordulóban volt, de nem is, a negyeddöntőben volt. Már akkor is Casillas volt a kapus, azért lehet, hogy ez az emlék is kísérti őket, még ha a játékosok nagyrészt mások is voltak, fene tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért látszik, hogy sokan csak szurkolók. :D Egy ekkora eseményen ember legyen a talpán, akinek nem remeg meg a lába....

 

Egyébként csak annyit tennék hozzá, hogy ÜBER ALLESSSS. :):):D:D A spanyolok ellen óriási meccset várok, még tippelni sem merek a végeredményre (pedig muszáj lesz). Veszek egy rekesz sört. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holland-Német döntő lesz ebből. Ha a spanyolok nem javítanak a játékukon, főleg a támadójátékon, elvéreznek. Számomra bosszantó, hogy el tudják cseszni ezek az állítólagos profi válogatottak a támadásaikat amikor vagy félrepasszolnak, vagy pedig lövés helyett leállnak cselezgetni a 16-os vonalán. Ha ezt a magyarok csinálnák, nem csodálkoznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holland-Német döntő lesz ebből. Ha a spanyolok nem javítanak a játékukon, főleg a támadójátékon, elvéreznek. Számomra bosszantó, hogy el tudják cseszni ezek az állítólagos profi válogatottak a támadásaikat amikor vagy félrepasszolnak, vagy pedig lövés helyett leállnak cselezgetni a 16-os vonalán. Ha ezt a magyarok csinálnák, nem csodálkoznék.
Én meg attól félek, hogy itt lesz a németeimnek a megálló. Bár nagyon jó formában vannak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg attól félek, hogy itt lesz a németeimnek a megálló. Bár nagyon jó formában vannak.
A kontrás támadásaikat nagyon jól össze tudják hozni. Ha erre alapoznak most is, szerintem bőven lesz esélyük. Spanyoloktól még túlzott jó játékot nem láttam. Nem rosszak, de nincs bennük valahogy az a hév és elhivatottság mint a németekben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kontrás támadásaikat nagyon jól össze tudják hozni. Ha erre alapoznak most is, szerintem bőven lesz esélyük. Spanyoloktól még túlzott jó játékot nem láttam. Nem rosszak, de nincs bennük valahogy az a hév és elhivatottság mint a németekben.
Én a VB-n a németektől és a spanyoloktól láttam a legszebb futballt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spanyolok ellen óriási meccset várok, még tippelni sem merek a végeredményre (pedig muszáj lesz). Veszek egy rekesz sört. :D

Én is nagy meccset várok, lehet, hogy még egy üveg sört én is beszerzek :D Persze, ahogy ismerem magunkat, mi ellenkező félnek fogunk szurkolni :P Egyikünk jól jár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagy meccset várok, lehet, hogy még egy üveg sört én is beszerzek :D Persze, ahogy ismerem magunkat, mi ellenkező félnek fogunk szurkolni :D Egyikünk jól jár :D
Akkor se leszek szomorú ha a spanyolok jutnak tovább. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VB-n 15 tizenegyesből 9 ment be, ami 66,66%-os arány. Átlagosan az általam látott meccseken 70-80%-ban rúgják be a büntetőket.

 

Ez egy olyan lélektani helyzet, ahol a kapus van fölényben, hiszen tőle nem várják el, hogy megfogja, ha sikerül, az óriási hőstett, míg a csatár számára ez elvárás. Egy ilyen helyzetben, eredménykényszerben, naná, hogy stresszelnek, hiszen emberből vannak ők is!

 

Arról nem is beszélve, hogy akkor lehet okosan lőni a tizit, ha az utolsó utáni pillanatban lövöd el, amikor már látod, hogy a kapus melyik irányba vetődik. Ha ez sikerül, akkor nyilván nyert ügyed van, ha azonban nincsenek kötélből az idegeid, a kapusnak meg igen, akkor könnyen eltalálhatja, melyik irányba rúgod, és ha nem elég pontos a labda, akkor kivédi.

 

Mondani könnyű, hogy be kéne lőni. Egyszer állnátok oda, olyan szituban, meg tudnátok, miről is van szó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg az milyen idegtépő, ha a kapus sejt is valamit abból, amire készül a lövő-játékos. :D

A 2006-os vb-n Lehmann elhíresült kártyás-akciója azóta legendássá vált. Bár azt megismételni már nem nagyon lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik meccs alatt mondták, hogy ilyenkor kizárják a kontinens érdekeltséget is, így esetleg az is közrejátszhatott, hogy európai csapatok kerülnek a döntőbe (már ha holnap nyer Hollandia).

Aki vezeti, az melyik országból való?

Mondjuk szerintem annak kéne vezetnie a döntőt, aki a legkevesebbet hibázott, a legjobb játékvezető volt a többi mérkőzés alatt.

Mindenesetre jó, hogy kapott még egy meccset :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ilyenekre, hogy pl. magyar bíró vezeti az elődöntőt, olyan büszke tudok lenni. Ha már a magyar válogatott nem jutott ki, legalább ennyi részünk van a dicsőségben. :D

 

Sajnos a VB-t csak internet szinten tudtam követni legtöbbször, plusz néha itthon belenéztem az esti meccsekbe, de a német-spanyol meccset meg fogom nézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss: A német-spanyol is európai derbi, mégis vezetheti Kassai. Ha Uruguay jutna be a döntőbe, na akkor tuti nem vezethetné ő, mert dél-amerikai vs európai... necces lenne.
1994 USA VB döntő. ITA - BRA vezette: Puhl. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mick Jaggertől rettegnek a vb-elődöntős csapatok

 

Nem túl jó jel Mick Jagger támogatását élvezni a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságon részt vevő csapatok számára.

 

Amelyik válogatottnak ugyanis a Rolling Stones énekese szurkolni kezd, az hamarosan búcsúzik a vb-től. A rockzenész eleinte az Egyesült Államoknak szorított - a volt elnök Bill Clinton mellett ült a dísztribünön -, ám az amerikaiak a nyolcaddöntőben kikaptak Ghánától. Hasonlóan jártak szeretett honfitársai, az angolok is.

 

Ezután Jagger átállt a brazilokhoz, mondván: "a fiam félig brazil, és megőrül a fociért", ám az ötszörös világbajnok számára a negyeddöntő jelentette a végállomást. A 66 éves frontember ezután az argentinokat választotta, ám a Maradona-csapat simán kikapott a németektől a nyolc között.

 

Egyelőre nem tudni, hogy Sir Mick kinek szurkol majd az elődöntőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.