Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Dán - Portugál 1-3

Holland - Német 1-3

 

Egyik meccs sem lesz igazán érdekes, szerintem egyértelmű, hogy ki nyer majd, a maiakkal ellentétben. Habár az első baromi nagy csalódás volt és a 2. félidő pedig minősíthetetlen, színvonalat nézve, akárcsak egy magyar magyar elleni mérkőzésen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én döntetlenre sosem teszek, azt hittem ennél több van a csapatokban, de ezek a görögök is...nem értem, hogy nyerhettek EB-t. Mondjuk én azon is meglepődtem, mikor a németeknél bejött a néger játékos...Meglátszik elszoktam a focitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2004-ben volt, utána a Spanyolok, tehát nem volt az olyan rég, ha az EB-k történetét nézzük.Nem élek amúgy ott, de az még oké, hogy a francia csapat tele van négerrel, de egy ír, vagy német válogatottban baromira szúrhatja az ember szemét. Jó, tudom az elsőben nem játszik még színes bőrű... Ennél már csak az lenne rosszabb, ha kiderül, hogy meleg és hétvégente zsinagógába jár. Ő testesítené az igazi undojcsot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. Ody - 14 pont

2. Pildi - 10 pont

3. Nute Gunray - 8 pont

4. Barnez - 7 pont

Nabo - 7 pont

6.MissKarrde - 6 pont

7. Daniyu - 4 pont

Donát - 4 pont

9.Frenkie - 2 pont

Flóribá - 2 pont

11. Dei - 1 pont

 

2 dolog: A) Ody, hogy a f/szba csinálod? :D:lol: már elnézést, ez kikívánkozott.

B) Nute, gratulálok, 6 pont egy kör alatt, wow! :)

 

Holnap (azaz ma):

Dánia - Portugália

Hollandia - Németország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arshavinon ment el ez a meccs az oroszoknak. Alig volt jó megmozdulása, nem is értem miért nem kapták le :roll:

Most butaságot írtál. Arshavin volt az első félidőben az oroszok hajtóereje. Direkt értékeltem meccs közben az összes játékost + al és - al és magasan Arsha kapta a legtöbb plusszt. A gólpasszt is ő adta, és minden orosz támadásban benne volt. Viszont valóban le kellett volna cserélni, azt látni kell, hogy benne max. egy 60 perc van, több nincs, utána elfárad. De az, hogy alig volt jó megmozdulása... nem figyelted eléggé a meccset.

 

Dánia - Portugália: 0-1

Hollandia - Németország: 1-1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most butaságot írtál. Arshavin volt az első félidőben az oroszok hajtóereje. Direkt értékeltem meccs közben az összes játékost + al és - al és magasan Arsha kapta a legtöbb plusszt. A gólpasszt is ő adta, és minden orosz támadásban benne volt. Viszont valóban le kellett volna cserélni, azt látni kell, hogy benne max. egy 60 perc van, több nincs, utána elfárad. De az, hogy alig volt jó megmozdulása... nem figyelted eléggé a meccset.

Valóban az első félidőt nem igazán néztem, inkább gépeztem és amikor a kommentátor felemelte a hangját és is felkaptam a fejem. Viszont a 2. félidő rajta ment el. Ha ott (ha jól emlékszem) öt vs háromnál rendesen passzol akkor 2-0 és vége a meccsnek, ehelyett elpasszolta, a kontrával b*szott visszamenni (mondjuk sokat nem tehetett volna, de akkoris demoralizáló lehetett látni hogy a csatárok ott elől megállnak) és be is kapták a gólt. Később is mindig belevezette a túlerőbe, egy kipihent játékos sokkal jobban teljesített volna helyette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.