Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szép volt Veszprém! :clap:

Nagyon izgalmas meccs volt, és jó, hogy ezúttal egy magyar csapat, és nem az aktuális ellenfél támadt fel az utolsó percben. A döntőben a Kielcét mindenképp meg kell verni, amelynek most az a Dujsebajev az edzője, aki dicstelenül távozott a magyar válogatott éléről az év elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ti mennyire várjátok már az EB-t, én mindenesetre nagyon! Az alábbi 4,5 perces videóban megpróbáltam bemutatni mit jelent számunkra, MAGYAROK számára az, hogy végre ismét kijutottunk. Sajnos Youtube-ra nem tehetem fel, mert az UEFA nem enged fel ilyen tartalmakat, szóval törölnék, ezért csak linket tudok adni.

 

Mindenki számára, aki nézni fogja az EB-t, érdemes végignézni hangolódásképp. :)

 

http://indavideo.hu/video/Magyarorszag_ujra_az_EB-n

 

HD-ben is elérhető!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb dolog az idei BL döntőben az volt, hogy Gary Lineker lep*csözte Pepe-t twitteren a színészkedései miatt :D

 

Donát, tetszett, ahogy Király védését is beraktad, mert legtöbben csak Kleinheisler szerencsés lövésére és Priskin bombájára emlékeznek, de ha ott a Gabi nem tolja ki azt a ziccert, minden másképp alakult volna

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki számára, aki nézni fogja az EB-t, érdemes végignézni hangolódásképp. :)

Megnéztem, nagyon jó lett. :)

 

Szegény Kű Lajos mindig is mondta, hogy ha valaki azt mondja neki annak idején, hogy övé az utolsó magyar EB-gól, kiröhögi az illetőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett a videó! Érdekes lesz most már a magyarokat is ott látni egy ilyen nagy eseményen. Nekem, életkoromból adódóan ez egy teljesen új élmény lesz, hogy a magyar válogatottért is lehet szorítani. Eddig ez mindig olyan távoli, elképzelhetetlen helyzet volt. Alapból ez az egész EB/VB valami olyasmi, amiben nekünk nincs részünk, mi nem is juthatunk el odáig... ezért is kezdtem el anno (2002-ben) egy másik válogatottnak szurkolni (jelesül az angoloknak, elsősorban David Beckham miatt, meg mindig is a PL állt hozzám a legközelebb), mert a magyar nem volt opció, mert úgy sem jutnak ki sehová. Most mégis ott vannak és ez lesz az első olyan labdarúgó világesemény, ahol nem csak és kizárólag a torna maga tölt el izgalommal, hanem, hogy számomra először van végre magyar érdekeltség is, ami egy teljesen új dimenziót ad a várakozáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sabate amit egy idény alatt felépített, 15 perc lerombolta. Mennie kell. Ilyen nincs. Ekkora előnyt egy profi csapat nem adhat le. Főleg egy BL döntőben. Ne vicceljünk már emberek!!

 

Kicsit olyan ez mint az 1954 -es VB döntő. :roll:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó videó. Oszthatom?

Nyugodtan. Minél több emberhez jut el, annál jobb. Van egy indexes sportújságíró "ismerősöm" - fél éve kijavítottam a kazah török opciót a magyar 3. helyes továbbjutós cikkével kapcsolatban egy levélben írva neki - ő most ott van a srácokkal az ausztriai edzőtáborban, próbálom győzködni, hogy mutassa meg nekik. :D

 

Sztem tedd fel youtube-ra nem biztos hogy letiltják sokk ehhez hasonló videó van fent. Am jó lett :D

Köszi! Nem merem, mert mostanában jó néhány videómat letiltották, nem akarom még jobban kihúzni a gyufát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem tedd fel youtube-ra nem biztos hogy letiltják sokk ehhez hasonló videó van fent. Am jó lett :D

Az ilyeneket általában megmachinálják, hogy a software ne ismerje fel. Ilyen machinálás a gyorsítás vagy a lassítás, a tükrözés vagy az, hogy az egész videót egy keretbe rakják, estleg megváltoztatják a színkompozíciót, de olykor még ezeket is kiszúrják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem Donát a videót. Nagyon jó lett. Olyan magával ragadó ás reményteli.

Köszi Frenkie! :) Facebookon is megoszthatod ha tetszett, hátha eljut sok emberhez. :)

 

Nute: Szerintem rendben van. Gyurcsó kikerülésének örülök, és a "Depth Chart" szerintem indokolja a bekerülőket, sok a kombinációs lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok a kihirdetett kerethez?

Papírforma. Nézegettem a többi ország keretét sajnos nagyon le vagyunk maradva. Miénk a leggyengébb mind tudás alapján mind értékre is. Csak abba lehet bízni hogy mint egy csapat jók leszünk ahogy eddig is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök ennek a filmnek. Nem elsősorban azért, mert tényfeltáró szenzáció lesz, hanem egyszerűen csak bepillantást enged a kulisszák mögé. Ezekkel az anyagokkal közelebb lehet hozni az átlagembereket is a futballhoz, akik az öltözőn, vagy az edzőpályákon lévő világot nem igazán ismerik. Az előző világbajnokság előtt az amerikai válogatott felkészüléséről volt egy nagyon jó sorozat, ami után a tornán szereplő játékosokra is ismerősökként lehetett tekinteni és nem csak úgy, mint egy nagy sztárnál, hogy tudom milyen a játékstílusa, hanem arról is adtak egy képet, hogy ő önmagában a mindennapok során milyen ember.

A cikkből az jött le, hogy itt most akkor majd jól lerántják a leplet a magyar edzői szakma hiányosságairól, miközben ez a nagy reveláció körülbelül annyi információs értéket hordozott, mint, hogy kifigyeltük, hogy reggelente felkel a nap. Azt, hogy Egervári karizmátlan, nincs tekintélye, emellett pedig nem egy nagy motivátor azt eddig is tudhatta bárki, aki egy kicsit is bepillantott a labdarúgás színfalai mögé. Azt is lehetett tudni, hogy Mezey úgy beszél vele, mint a csicskájával, azt meg, hogy taktikailag nincs azon a felkészültségi szinten, mint az európai elit... azt meg az eredményeiből, meg a mutatott játékból is le lehetett szűrni. Viszont belőle a 0-3 + az 1-8 után egy bűnbak lett, miközben előtte tényleg arról szólt a vele kapcsolatos narratíva, hogy elindult valami. 2009-ben az utánpótlás világbajnokságon elért bronzérem után volt egy általános reménykedés a jövővel kapcsolatban és Egervárinak akkor teljesen pozitív volt a megítélése. Egy évre rá ki is nevezték a felnőtt válogatott élére és a világbajnoki selejtezőkön gyakorlatilag egy gólon múlt a pótselejtező (az a románok elleni 2-2, amiről Dzsudzsák beszél 0:17-nél a műsor

jában). Könnyen előfordulhatott volna, hogy odaérünk a második helyre és a görögök ellen játszunk a főtábláért, akkor pedig Egervári megint hős lett volna, miközben a struktúra ugyanaz marad a sportág szervezése mögött, most meg rá lehet húzni a vizes lepedőt. Nekem az az attitűd tetszett, amit Dárdai fogalmazott meg ezzel az egész Eb lázzal kapcsolatban, hogy nem az a legfontosabb, hogy miként szerepelünk majd a tornán, de még csak nem is az, hogy 44 év után kijutottunk, hanem az, hogy ebből az eufóriából hogyan tudunk majd építkezni a jövőre és meg tudjuk e reformálni a gondolkodásmódunkat. Dárdai első megszólalása már egy olyan pontosan meghatározott, precíz képet alkotott mind a szervezéselméleti, mind a játéktechnikai elképzelésiről, ami mögött egy tudatos koncepció húzódott meg, ezt Egerváriékon számon kérni szerintem felesleges, mert meg lehet nézni Dárdai hol szedte magára ezt a tudást és mentalitást. Arról, hogy milyen képzésbeli strukturális hátrányban vagyunk évtizedek óta jó képet ad a szerző előző filmje, amit az újságíró a cikk a végére belinkelt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...ezt Egerváriékon számon kérni szerintem felesleges, mert meg lehet nézni Dárdai hol szedte magára ezt a tudást és mentalitást...

Nem, nem felesleges. Mellesleg az egész hozzászólással nem értek egyet (leszámítva a dárdais rész.) Lehet, hogy valaki ebbe kívülről remekül bele tudott látni, nekem így leírva, hogy mik történtek az öltözőben... mellbevágó volt.

 

Jól írja Ody, el kellene kergetni az összeset a foci közeléből is, és létrehozni az új iskolát a Dárdai tanok mentén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.