Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hihetetlen, hogy milyen eredményeket értek el a biztonság terén. Annyi ilyen durva balesetet élnek túl, aminél régen szinte biztos fatális végeredmény született volna, hogy az már tuti nem csak a szerencse műve. Ezért mindenképpen elismerés jár az autósportok körül dolgozó biztonsági szakembereknek. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kassai se fog több nagy mecset fújni többé. Real szurkolónként sajnálom hogy ez lett a vége mert mindenhol azt olvasni hogy bíráskodás miatt ment tovább a Real közben a Bayer 2 mecsen egy akció gólt nemtudod lőni és a kapura lövésük se volt sokkal több. És pont annak Vidalnak van a legnagyobb szája hogy a bíró miatt estek ki aki kihagyott egy 11-est és már az 50.perc körül kikelet volna már állítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vidal nem az eszéről híres. Egy sárga lappal hogy lehet így odacsúszni? Kassai jól vezette, az más kérdés, hogy a partjelzői megint bevitték a susnyásba. Egyébként röhej, hogy csak a bíró nyakába akarják varrni a kiesést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudnám ilyenkor hol vannak az Uefadrid kommentek :lol: bezzeg ha ez egy Barcelona meccs lett volna, menne rendesen, hogy "bunda, csúnya rossz csaló Uefalona". Most csak Kassai van elővéve (teljesen jogosan!), ahogy a kommenteket olvastam, a Real-ról senki nem beszél, hogy mekkora bundacsapat... Ezzel én nem azt mondtam, hogy nem érdemelte meg a Real továbbjutást, meg azt sem, hogy bundáztak, csak érzékeltetni kívántam a kettős mércét

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért más a mérce mert a Barcelonának sokkal több ilyen meccse volt ahol a bíró tévedései őket segítette. Plusz itt a Real kárára is volt bőven tévedés csak összességiben jött ki jobban. Azért ez teljesen más mint amikor csak egy csapatott segíti a bíró döntései.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért más a mérce mert a Barcelonának sokkal több ilyen meccse volt ahol a bíró tévedései őket segítette.

 

Ez mondjuk nagyon nem így van szerintem, de valszeg ebben sose tudnánk egyetérteni :)

 

Azért ez teljesen más mint amikor csak egy csapatott segíti a bíró döntései.

 

A PSG meccsen se csak egy csapatot segített ;) De erről is beszéltünk már

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki sikeres, azt jobban utálják. Az utóbbi időben (cirka 10 év) pedig vitathatatlanul a Barcelona volt a legsikeresebb csapat. Bírózni meg mindig egyszerűbb, mint elismerni a másik fél sikereit.

A másik probléma, meg jónéhány ellenszenves játékos, aki a klubnál van. Neymarra és Piqué-re gondolok elsősorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem vele semmi problémám nincs, a legutóbbi harapása óta teljesen normálisan viselkedik. De Piquét kipenderíteném a csapatból :P Neymart csak azért nem, mert ahhoz túl jó

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Busquetsről és Albáról se feledkezzünk meg. :sick:

 

Egyébként a párharcban a Real szinte végig jobb volt. Münchenben ha koncentrálnak nyerhettek volna 4-1-re is, ha mondjuk a végén Ronaldo ahelyett, hogy lesérül, mondjuk gólt lő. Én nem érzem úgy, hogy Kassai nélkül nem juthatott volna tovább a Real, sőt. Ezt a Barca második meccsén egyértelműen éreztem. Inkább kár érte, hogy így alakult, mert most így mindenki arról beszél, hogy Kassai betolta őket az elődöntőbe, pedig szerintem amúgy is sokkal jobb eséllyel jutottak volna oda, mint a Bayern. Szóval lényegében összességében Fulcrummal értek egyet.

 

Amúgy a Real és a Bayern közül nekem nem igazán volt preferenciám, hogy ki jusson tovább, emiatt sajnálom is a Bayernt, mert jobb lett volna egy tiszta ütközetet látni. Na de remélem ma végre a Barca végérvényesen kizúg, és jöhetnek az igazi izgalmak a 4-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére a Barca nem jutott tovább. :)

 

Egyébként gyanítom, tegnap nem csak Lahm nemzetközi karrierje ért véget. Amit el lehetett rontani, azt Kassai elrontotta. Kicsit sajnálom, mert az mb1-es szerepfelfogásán túl, nemzetközi szinten jó bírónak számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: sajnos kiderült, hogy a horrorisztikus balesetet szenvedett 17 éves Forma-4-es pilóta nem úszta meg könnyen (tudjátok, a videó, amit pár napja linkeltem itt). Bár túlélte, de mindkét lábát amputálni kellett. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: sajnos kiderült, hogy a horrorisztikus balesetet szenvedett 17 éves Forma-4-es pilóta nem úszta meg könnyen (tudjátok, a videó, amit pár napja linkeltem itt). Bár túlélte, de mindkét lábát amputálni kellett. :(

Olvastam én is. :( Valószínűleg túl sokáig volt beszorulva a lába, azért nem akármilyen gyűrődés lehetett ott a két kocsi között. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam a mérkőzéseket, de megnézve a Real - Bayern összefoglalóját... hát azért szegény Kassai tényleg sok mindent benézett. Mondjuk a hosszabbításban az első gólnál szerintem a védő is hibázott (nyilván így tanították, hogy a lesreállításra játsszanak ebben a helyzetben, de mivel előnyösebb pozícióban volt a passz pillanatában, jól követte le a támadó mozgását, szerintem, ha rajta marad az emberén simán el tudja rúgni előle a labdát, ezzel szemben rögtön elkezdett kifelé mozogni a lestaktika miatt - ami, ha jogosan befújja a partjelző működödött is volna, viszont ilyen esetben szerintem biztosabb az emberen maradni). Egyébként nemrég a Sky-on volt egy olyan statisztika (Howard Webb hozta, aki a bírói karnak a vezetője), hogy a PL-ben 98%-al helyesen fújják be a leshelyzeteket. Az a 2%-nyi tévedés nem tűnik soknak (meg egyébként egy 20 méteres les helyes megítélése kevésbé maradandó a nézők számára is, mint egy olyan szituáció, ami cm-eken múlik és tévesen ítéli meg a sporttárs), de amikor ilyen kiélezett mérkőzéseken történik, akkor mindig előkerül a játékvezetők totális alkalmatlansága és a videós segítség bevezetésére vonatkozó fokozott igény. Sajnálom Kassait, de azért megértem, ha az UEFA most egy ideig nem hívja ilyen szintű mérkőzésre.

Ironikus, hogy anno a 2012-es EB után pont Kassai tévedése volt, ami nagyban elősegítette a gólvonal technológia bevezetését (a hétvégi Derby della Madonninán volt egy kétes gól a végén, ami után egyszerűen csak az órájára mutatott a játékvezető, ahol a gólvonal technológia jelzett, hogy érévényes a találat... utána nem is volt min vitatkozni... mondjuk azon lehett volna, hogy miért hosszabbított 5 percet és arra miért pakolt még rá plusz kettőt :P ), továbbá a VAR-t is a decemberi klubvilágbajnokság alkalmával Kassai hozta be igazán a köztudatba... lehet, hogy a következő nagy ugráshoz és a VAR-nek a gólvonal technológiához hasonló elterjedéséhez megint a magyar tévedése volt szügéséges... mindenesetre én Kassai helyében nem örülnék, ha az utókor majd így emélkezne rám.

 

Aki sikeres, azt jobban utálják.

 

Ezzel egyetértek, az ezredforduló környékén a Real Madrid szurkolóin kívül nem sokan utálták a Barcelonát (hozzáteszem ennyi szurkolójuk se volt a katalánoknak, mint a 2008 utáni időszakot nézve), viszont a Madridot akik sorra nyerték a BL címeket (1998,2000,2002) és vették meg a nagy sztárokat (Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham) viszont nagyon nem szerették. Szóval amikor én elkezdtem követni a labdarúgást, akkor a Realt volt divat utálni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért más a mérce mert a Barcelonának sokkal több ilyen meccse volt ahol a bíró tévedései őket segítette.

 

A mai meccs első félideje után ezt kicsit átgondolhatnád :lol: Hogy lehet a Real még 11 emberrel a pályán? (bocs, inkább 12-vel). Spanyolban azért tolták idén a Madridot a sporik erősen

 

Szerk: Puhl Sanyi is megmondta a szünetben a frankót

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai meccs első félideje után ezt kicsit átgondolhatnád :lol: Hogy lehet a Real még 11 emberrel a pályán? (bocs, inkább 12-vel). Spanyolban azért tolták idén a Madridot a sporik erősen

 

Szerk: Puhl Sanyi is megmondta a szünetben a frankót

Modric: “Ha nekünk kedvez a bíró, akkor rögtön címlap lesz belőle, de ha ellenünk, arról senki nem beszél...

 

De amúgy a 2. percben Umtiti előbb jobbal, majd a biztonság kedvéért ballal is odarúg Cristianónak büntető meg elmaradt. Ide is oda is szar a bíró de persze megint a madrid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha Neymar 3 meccset kapott legutóbb, ezért Ramosnak vagy 6-ot kéne :lol: csak mondom, ugyanúgy "megtapsolta gúnyosan a bírót", ahogy Neymar tette, de most megmondom, hogy ennek semmi következménye nem lesz! Mert a Real Madrid-ról van szó ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha Neymar 3 meccset kapott legutóbb, ezért Ramosnak vagy 6-ot kéne :lol: csak mondom, ugyanúgy "megtapsolta gúnyosan a bírót", ahogy Neymar tette, de most megmondom, hogy ennek semmi következménye nem lesz! Mert a Real Madrid-ról van szó ;)

Azért ez már rögeszmés, ne haragudj. :lol: Született egy jó ítélet - ez piros volt - de ahelyett, hogy erre koncentrálnál már jön a fejtegetés egy még meg sem született döntésről... ennyire elvakult vagy? Szerintem Ramosnak is 3 meccset kell/kéne ezért kapni, de a mai vonatkozásban a legfontosabb, hogy pirosat kapott, a többi majd később eldől.

 

Ja és 2-2!!! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez már rögeszmés, ne haragudj. :lol: Született egy jó ítélet - ez piros volt - de ahelyett, hogy erre koncentrálnál már jön a fejtegetés egy még meg sem született döntésről... ennyire elvakult vagy? Szerintem Ramosnak is 3 meccset kell/kéne ezért kapni, de a mai vonatkozásban a legfontosabb, hogy pirosat kapott, a többi majd később eldől.

 

Ja és 2-2!!! :yeah:

 

2-3 :rock: Ott van b***meg!

 

Szerk: Nem vagyok elvakult, csak eddig bevett szokás volt a Liga vezetőségétől, hogy a Real játékosait enyhébben büntetik ugyanolyan súlyosságú esetek miatt ;)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.