Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Jót szórakoztam ezen a versenyen. Az elől lévő csaták tetszettek, aztán amikor elment Verstappen, úgy voltam vele, hogy na jó, most már vége van, de annak ellenére, hogy a győzelem ezek után már nem volt veszélyben, a dobogóért szép csata folyt a Ferrarik és Perez között. Mondjuk a végén majdnem szívbajt kaptam, amikor Leclerc támadta a csapattársát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Litvánia nagy bravúrral 2-2-re mentette a meccset Montenegró ellen a hosszabbításban. Most kéne egy vállalható eredményt elérnünk Belgrádban... nem lesz könnyű, de lélektanilag nagyon sokat jelentene a továbbjutás szempontjából!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
27 perccel korábban, Donát írta:

A litvánok ellen nyerni kell és ott is vagyunk az EBn. 

Meg az is kell, hogy a szerbek és a montenegróiak döntetlen játsszanak vagy a szerbek győznek. 

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, tomcsi80 írta:

Meg az is kell, hogy a szerbek és a montenegróiak döntetlen játsszanak vagy a szerbek győznek. 

Ha nyerünk, teljesen lényegtelen mit játszanak. Ha mi nyerünk és mondjuk Montenegró nyerne, akkor abban az esetben a harmadik helyen álló szerbek már semmiképpen sem tudnának megelőzni minket (pontazonosság esetén az egymás elleni eredmény dönt), tehát mindenképp az 1-2. hely valamelyikén végzünk, amelyek biztos kijutó helyek.

 

Ha Litvániát megverjük, akkor a Szerbia-Montenegró meccs csak arról dönt, hogy a csoportelsőségünk biztos-e már, vagy sem :) 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ha mi nyerünk és mondjuk Montenegró nyerne, akkor abban az esetben a harmadik helyen álló szerbek már semmiképpen sem tudnának megelőzni minket (pontazonosság esetén az egymás elleni eredmény dönt), tehát mindenképp az 1-2. hely valamelyikén végzünk, amelyek biztos kijutó helyek.

Úgy legyen, de a szerbeknek sem mindegy hogy továbbjutnak vagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szerintem eddig nagyon jó volt, jobb is, mint vártam. Talán ha volt egy gyenge meccse, sokat mondok. K*rva gyors és technikás, a labdával zseniális. A munkabírása lenyűgöző, igazi modern futballista. Még pár éve se hittem volna, hogy lesz egy ilyen magyar futballista. Szerintem még bőven van benne kraft, szóval irány az újabb csúcsok. Amúgy róla mindig Szalai jut eszembe, aki a Hollandok elleni 8-1 után épp azt mondta, hogy ha majd lesz egy magyar klasszis aki top csapatban játszik, akkor mehetünk felfelé. Pont ezt látjuk. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem eddig nagyon jó volt, jobb is, mint vártam. Talán ha volt egy gyenge meccse, sokat mondok. K*rva gyors és technikás, a labdával zseniális. A munkabírása lenyűgöző, igazi modern futballista. Még pár éve se hittem volna, hogy lesz egy ilyen magyar futballista. Szerintem még bőven van benne kraft, szóval irány az újabb csúcsok. Amúgy róla mindig Szalai jut eszembe, aki a Hollandok elleni 8-1 után épp azt mondta, hogy ha majd lesz egy magyar klasszis aki top csapatban játszik, akkor mehetünk felfelé. Pont ezt látjuk. :D 

Abszolút egyetértek. Ha érdekel, nemrég készítettek vele egy tartalmas interjút itt: 

 

 

Az első 14 évében csak technikára edzett! :o Látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.