Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Gratulálok hozzá.Használd egészséggel.Pildi írása alapján gondolom, hogy a TCW BR is megjött.
Már réges-régen. A topikjába csináltam is róla képeket. Ha eljössz a nyári talira hozzám, akkor megláthatod majd Te is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A már említett 1-es régiókódos DVD-t a BS Player nem, de a Windows Media Player viszi! :rock:

Nagy meglepetés, mert az én WMP-m egy ideig még a letöltött TCW részeket sem akarta lejátszani, emiatt töltöttem le a BS Playert. Aztán egy frissítésnél talán (vagy nem tudom, másként hogy lehetne) megtáltosodott. :D Azóta mindent visz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem úgy volt, hogy ma jön?
Írtak, hogy nem kaptak, majd holnap. Szállítás hétfő vagy kedd. :rock: De lesz TV -is, de előtte megnézem majd a plázában milyen képe van. Ha tetszik, azt is rendelem jövő héten. Bár a plázás képminőség nem is lesz annyira perdöntő, mert a plazmának sötétben van igazán jó képe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a plázás képminőség nem is lesz annyira perdöntő, mert a plazmának sötétben van igazán jó képe.

Leginkább azért nem perdöntő, mivel a plázákban úgy állítják be a tévéket, hogy annak legyen a legszebb képe, amit mielőbb el szeretnének adni :D Max. kéred a tárirányítót, és magad szépen állítgatod, hogy mire képes :rock: A Westend MM-ben van egy sötét terem, ami tele van jobbnál jobb tévékkel, ott szépen kijön, hogy melyik milyen. Már ha jól be vannak állítva :D

 

Tavasszal lesz a tali, úgy tervezem. :D

Február már majdnem tavasz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PC-s filmlejátszáshoz én a Media Player Classic HomeCinema-t ajánlom. Mindent visz. Sőt, ha olyan a videókártya (DXVA-támogatás), akkor képes fullhd-s mkv-filmeket az dekodólni, processzorhasználat max. 10%.

Csak hogy izgassam a fantáziát, bedobok két linket, hogy lássátok, mennyire király képe van az mkv-nak is.

Terminator: Slavation BluRay

Termiantor: Salvation 1080p x264 mkv

Tessék ráklikkelni minél nagyobbra.

Azért a Skynet Sam kerítését alul-középen kitisztíthatta volna. ;)

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No lássuk csak, van benne tévé, dvd-lejátszó no meg erősítő... össz-vissz hat hangfallal :angry: És egy rakás kábel, kész kábelgyár van a szobámban :lol: Részletekhez meg kell őket sasolnom közelebbről, no majd :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.