Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

Ma úgy döntöttem hogy a héten "Harmadik típusú találkozások" újranézést tartok és ennek apropóján ugrott be hogy a filmben szereplő UFO mániás kiskrapek

 

a743XB4.jpg

 

játszotta

 

 

phSxoHg.jpg

 

Bud sheriff kis földönkívüli haverját

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt nem az IMDb-n olvastam, csak példálózni akartam vele, elnézést a megtévesztésért. A Wikipedia-n olvastam, és oda Baldwin szerepei közé be volt írva, hogy Major Asshole (uncredited). Lehet, hogy ezért nincs IMDb-n, illetve ezért van más, de én nem néztem ott. Minenesetre egyezni tűnik a fizimiskájuk, de hát ha nem ő játszotta, akkor is teljesen hihető lenne róla. Nem tudom, őszintén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az IMDb 1000-szer megbízhatóbb, mint a wiki. A jövendőbeli filmeket illetően sokat tévednek, de a már elkészült filmek esetében igen ritkán. Adam Baldwin nem szerepelt az Űrgolyhókban - a google is csak egyetlen fórumbejegyzést talált, de ott is hamar kitárgyalták, hogy nem szerepel a filmben. A wikinek meg általában jobb nem hinni. :) Jim Jackman amúgy hasonlított fiatalabb korában kicsit Baldwinra.

jim-jackman.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1971-ben készült Woody Allen rendezte Banánköztársaság film egyik jelenetében a metróban egy fiatal suhanc terrorizálja Woody Allen karakterét.

Szövege nincs az ipsének, csak csúnyán néz, és lökdösi az utasokat. Köztük egy szegény mankós nénit leteper.

Ki van a képen ?

2nsuzo8.jpg

 

 

 

Hát persze hogy Sly papa az!

Expendables3.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a filmet nem láttam de beugrott róla hogy 1975-ben az a fazon az egyik Kojak-részben egy hekust játszott. Azon problémáztak hogy lelőtt egy játékpisztolyos srácot.

 

qWINdxo.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Közben eszembe jutott ebből a hangos fajtából egy kisebb:

 

 

A narrátor hangjának gazdája:

 

 

 

Will Lyman, például 1987-89 Tell Vilmosa

 

DjpDGTB.jpg

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bud Spencer-Terence Hill filmekben kb mindig ugyanaz a néhány színész játszotta a rossz fiúkat. :)

Tudom már jó hosszú ideje. Velem is előfordult hogy némelyik színészt a pofozkodós duó több filmjében is felismertem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Shatner meg sehol. Nem volt szép dolog kiagyni. De az is lehet hogy nem ért rá vagy el se akart menni.

Vagy ott volt csak máshol. Lehet hogy ő volt a díszvendég és külön helyet kapott. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.