Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Jaja!

Egyelőre nem tudom mi motiválja Bent. Főleg ha csalódott a nagyapjában is és felhagy az ajnározásával. Mi a fene történhetett ezzel a sráccal, hogy így elmentek neki otthonról?

Miért csalódott Vaderban? Csak Snoke mondja neki hogy sosem lesz belőle Vader. Mondjuk kis anarchista lesz Rey segítségével mindent el akar pusztítani. Jedit, sithet, first ordert, meg a lázadókat...hát érdekes. Kylo motivációja eddig is a legjobban érdekelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Rey mondja neki, hogy soha nem lesz olyan erős, mint Darth Vader?

Ben ugye tudja, hogy a nagyapja megtagadta a Sötét oldalt és megölte az Uralkodót?! Amennyiben Ben számára kizárólag a Sötétség számít alternatívának, akkor nem csoda, hogy csalódott benne... ti. Vaderben. (A sisakját, ami Vader-ére hasonlított szétzúzza.) Ben nem akar visszatérni a Fénybe! Kérdés, hogy MIÉRT? Mi lehet ennek a valódi oka? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Há ez mocskos érdekes. Szóval Leia túléli a filmet és Luke nem? Wtf? De azért ahogy mindenhol olvasom, Luke-nak legalább szép halála lesz. Hát az is valami. Szellemként még visszajöhet, ahogy ezzel riogatta Kylot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ugye sajnálatosan Leia-t is valahogy ki kell írni a IX. részből. Nagyon durva ez az egész! 

Eszembe jutott valami. Mivan, ha Luke Erő Szellemként válik majd igazán hatalmassá? Amikor már ő maga is tisztán energiából áll. Ez csak egy kósza gondolat simán lehet, hogy bullshit! 

 

Kylo motivációjához... Snoke eleve mivel mérgezhette meg Ben Solo elméjét, ami ennyire megborította ezt a srácot? Oké, hogy csalódott a szüleiben és a nagybátyjában, hogy elhallgatták előle az igazságot a nagyapjáról, de ennyi elég lett volna ahhoz, hogy behódoljon Snoke-nak? Ehh... itt valami nagyon bűzlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Porg írta a spoilermentes topikba:

(Az utolsó mondat beszédes!)

1 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Kovács Gellért "filmszerész", VOX magazin... ez a pár sor is arra utal, hogy valami Szééép született. Hmmm. Már nagyon nehezen tűröm a várakozást. :cry::)

Holnap lesz kritika, addig is annyit szeretnék mondani, hogy ezért a filmért bizony megérte új Star Wars-mozikat csinálni. Megleptek rendesen. Olyan gyönyörű és felemelő az alapgondolat, amire felépítették, annyira bátor és megható az egész, hogy igazából nem is bánom, hogy nem írtam róla rögtön hosszabban. Kicsit még jó bent tartani. Lelkünkből szól ez a Star Wars. Remélem, ti is imádni fogjátok. Ja, és nyugodtan nevessetek csak ki, de a film vége óta az jár a fejemben, hogy úgy megölelném Mark Hamillt.
Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Kylo motivációjához... Snoke eleve mivel mérgezhette meg Ben Solo elméjét, ami ennyire megborította ezt a srácot? Oké, hogy csalódott a szüleiben és a nagybátyjában, hogy elhallgatták előle az igazságot a nagyapjáról, de ennyi elég lett volna ahhoz, hogy behódoljon Snoke-nak? Ehh... itt valami nagyon bűzlik.

Mivan, ha Kylo tudta, hogy Snoke milyen anyagiforrásokkal rendelkezik, és végig erre készült, hogy hátbaszúrja őt? Így szerezvén meg a hatalmat az Első Rend felett, és kellő erőforrása lenne uralma alá vonni a galaxist. Huh, lesz miről beszélgetni majd holnaptól..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy jobb is amúgy hogy tudom, hogy Luke meghal, ahogy Hannal istudtam, mert így fel tudok rá készülni lelkiekben. Nehéz lesz elengedni ezt a karaktert...Még akkor is ha nem is feltétlenül örökre. Lásd Yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , kudar írta:

Lehet hogy jobb is amúgy hogy tudom, hogy Luke meghal, ahogy Hannal istudtam, mert így fel tudok rá készülni lelkiekben.

Emlékszem, hogy én is tudtam, hogy meghal. Mégis k*rvára elérzékenyültem a moziban rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , luke19 írta:

Mivan, ha Kylo tudta, hogy Snoke milyen anyagiforrásokkal rendelkezik, és végig erre készült, hogy hátbaszúrja őt? Így szerezvén meg a hatalmat az Első Rend felett, és kellő erőforrása lenne uralma alá vonni a galaxist. Huh, lesz miről beszélgetni majd holnaptól..

Nem rossz gondolat.. ez is vastagon benne lehet az összképben, ami Kylo-t motiválja... de még mindig nem tudni mégis mi a legfőbb célja Kylo-nak és főként, hogy MIÉRT?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze én konkrétan végigbőgtem, de fura mert ott volt a gondolat, hogy azért még van nekünk egy Luke. Erre tessék. És tök jó hogy Leia túléli a film végét, de hát tudjuk mi történt, így egy legyintésre kinyírták az eredeti triót. Ezt bármilyen szépen is adják majd elő, nehéz lesz megemészteni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálom összetenni a fejemben a leírtakat, viszont már megbarátkoztam velük. Alig várom hogyan tálalja nekünk ezeket Rian. :) 

Egyedül Snokenal lóg ki nekem egy kicsit a lóláb. Remélem azért valamit megtudunk róla a filmben hogy ki és mi ő.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kenobi is meghalt a IV. részben, mégis találkoztunk vele az V. és a VI. epizódokban is! Mikor először olvastam nagyon meglepett, sőt megrázott a hír Luke halálával kapcsolatban, de el kell ismernem, hogy a készítők tökösek és merészek voltak egy ilyen fordulat bevállalásával... plusz amit már említettem, Luke Jedi, méghozzá nem is akármilyen. A Kiválasztott fia, szóval elég tápos... ki tudja mit látunk még tőle Erő Szellemként később!?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh baromira várom, mert amúgy tényleg nem rosszak a leírtak, sőt. nagyon elmélyítik a karaktereket, és azt imádom. :)

Picit ellentétes mondjuk az előző filmmel,hogyKylo azért picit jófiúnak van beállítva aki inkább  szeretne rossz lenni, ebben a filmben pedig elég durván gonosznak van leírva és nem csak Han halála óta, mivel Luke már korábban is meg akarta ölni, annyi gonoszságot érzett benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... nekem az jutott eszembe, hogy pl a MARVEL filmek kapcsán sokszor jogosan jön elő az a 'vád', hogy nem merik megölni a karaktereket, ha mégis, akkor valahogy megoldják, hogy visszajöjjenek. (Nos ezen a közelgő új Bosszúállók film változtathat) Ha fontos és ikonikus karakterek halálát vállalják be ilyen fontos 'frencsájzban', mint az SW, az igencsak komoly. Szerintem mindenképpen mélységet és komolyságot ad az egésznek. És hát láttuk Luke és Leia történetének kezdetét, ezek szerint most látjuk a történetük végét... ahogy láttuk Anakin sztorijának is a kezdetét és végét. Keretes szerkezet :) Természetesen teljesen jogos a megrökönyödés egy szeretett karakter megölésekor, de ahogy az Orákulum is mondta a Mátrixban "... minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér!" Ha ezt a filmben jól oldják meg (márpedig az első vélemények alapján nagyon jól oldották meg) akkor nem indokolatlanul dobálóztak a készítők szeretett karakterek halálával, hanem mindezzel komoly súlyt adtak az egész történetnek, ami végül sokkal jobban is elsülhet majd visszanézve a IX. rész után az egész Sequel Trilogy-ra! Meglátjuk! Már nagyon nagyon várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó persze, de azért ebben most elég sokan meghalnak.Luke, Phasma, Snoke, Holdo...épp csak be-illetve visszahozzák őket és még kész is... Végülis Rose meghal? Mert csak azt írták h megsérül és megmenti Finn életét. Meg ugye az ő testvére is meghó...lesz itt mészárlás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.