Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Bomarr

Moderátor
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

  1. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Hail Mary - én valamiért azt hittem, hogy ez egy komolyan vehető sci-fi lesz. Nem tudtam, hogy ez egy sci-fi filmbe bugyolált mesefilm lesz. Igazából nem rossz, de a bugyutasága sokszor annyira meglepett, hogy nem mondanám, hogy igazán tetszett volna.
  2. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Gondolom valami kémjelentést olvashatott aki beírta és pont ez igaznak bizonyult.
  3. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Akkor gondolom jövő héten WW-ben meglesz a 330 millió.
  4. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    És mit csinálnak ha kijön egy vadiúj Saga és nem nagyon érdekel senkit? Lesz egy egyrészes Saga-nk?
  5. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    A next saga filmet hogy másképp lehet érteni?
  6. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    A külföldi kritikusoknak viszont tetszik. Rottenen 281 kritikából 80 százalék pozitiv.
  7. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ez a szerda az eddigiekhez képest tényleg szépen alakult. Nem gondoltam én se, hogy 1 milla felett lesz.
  8. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Az Obsession remek példa rá milyen az, amikor egy filmnek jó a WOM-ja.
  9. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Az élőszereplős sorozatok a legjobb dolog ami az SW-vel történt. Az 1 milliárdos bevétel hiánya miatt főjön a Disney feje, de rajongóként óriási hogy ténylegesen készülnek SW tartalmak. Nem élünk örökké. Nincs kedvem állandóan éveket várni hogy néha leessen 2 óra SW aztán megint három évig semmi.
  10. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Még ahonnan érdemi bevétel jöhet az a digitális eladások. A Disney először mindig azt csinálja, hogy a Disney+ helyett más csatornákon értékesíti az adott filmet, például Apple TV-n, Amazon Prime Video-n stb. Ezért van az hogy nMagon jóval elöbb kint vannak a filmek szinkronosan is, mint streamingen, mert a "kalózok" letudják már szedni más forrásból. Az Indy-nél feltünő volt milyen sokáig vártak a Disney+-os premierrel, miközben digitálisan már régóta értékesítették. Viszont amennyire tudom nincsenek hivatalos számok arról, hogy igy mennyi pénz jön be. Annyit találtam, hogy anno egy becslés alapján az jött ki, hogy például az Indy 5 csak Amerikában az első héten a digitális eladásokból összehozott 10 millió dollárt.
  11. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    A Solo a harmadik hétvégén Észak-Amerikán kivül 11 milliót hozott. Úgyhogy a 16 millió biztató. Komoly siker ebből már biztos nem lesz, de a külföldi bevételek segithetnek egy korrekt forgalmat elérni.
  12. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Azaz egyetlen reménye a filmnek, mert Amerikában mindent egybevéve nem muzsikál jól.
  13. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ez most kivételesen kicsit jobb második keddi emelkedés, mint a Solonál, legalábbis százalékban mérve.
  14. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: Visions
    A teljesen ötlettelen Visions sztorikon jól látszik hogy nem a kánonon múlik a kreativitás. A második évadban volt egy-két jobb, de a túlnyomó része rémgagyi sajnos. A Skeleton Crew vagy az Andor sokkal ötletesebben és jobban taposta ki a saját útját.
  15. Bomarr hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Pont ezt irtam én is. Néhol látni egy-két szebbnek tünő számot (ha nem a kritikákra hanem a nézői visszajelzésekre koncentrálunk), de a bevételi adatok magukért beszélnek.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.