Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na ezek jó zenék, főleg így szombat éjjel. :D

Szombat éjjelre az a jó, ha az ember talál egy helyet, ahol retro megy, vagyis nagyrészt 90-es évekbeli zenék, amikre tizenévesként bulizott meg jó néhány igen ismert rocky és más bulis zenék :D Ilyen hely a Jam Pub a Mammut alatt :D Szerencsére hajnali fél 5 után már járnak a villamosok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Végül is a 90-es évek eleje már csaknem 20 éve volt... :D

Egyébként én a retró szót a 70-es és 80-as évek zenéjére szoktam hallani egészen konkrétan, pedig vannak ennél régebbi és még ma is slágerként játszott zenék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is inkább a 70-es, 80-as évekre értem a retrot, de hát öregszünk, most már hozzá lehet csapni a 90-es éveket is :D Múlik az idő, ami a 90-es években retro volt nekünk, pl. a 70-es évek, az az ma is, csak éppen jön hozzá a többi évtized, ahogy átlépünk egyik évtizedből a másikba. Csak fura, mert ezek a tizenéves korom zenéi, akkor vadi újak voltak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombat éjjelre az a jó, ha az ember talál egy helyet, ahol retro megy, vagyis nagyrészt 90-es évekbeli zenék, amikre tizenévesként bulizott meg jó néhány igen ismert rocky és más bulis zenék :D Ilyen hely a Jam Pub a Mammut alatt :D Szerencsére hajnali fél 5 után már járnak a villamosok :D

Nekem ezek a zenék full retrók voltak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a retro az a '80-as évek.A 90-es évek az nekem mai.Most volt.Meg az az évtized zenei téren szinte csak a techno-ra épített.

 

Na de ha retro akkor íme egy gyönyörű dal.Ebbe mindig beleborzongok ha hallom.Pl beletehették volna a John Rambo-nak a végére mikor írtotta az ellent.

 

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retro zene a 90-es évekből!!!! Ez azért már klasszikus! huhuu ezt mennyit hallgattam anno, jézusom...
B+, ez mekkora atom volt régen :D

Emlékszem egyszer valami kívánság műsorban volt a Hupikék Törpikék zenéje után és úgy maradt a videó. A HT után ez is felvételre került, és amikor néztem a kazettát mindig ezt is megnéztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mára a Pophajó kapott "engedélyt" :D Beszédülsz esküszöm. :D

 

Te jó isten.Ezek a hajviseletek.Borzalom.Furcsa így viszontlátni a teenagerkoromat.Mondjuk békésebb is volt mint ma.A húgom állandóan a Brost hallgatta.Az is furcsa, hogy aki akkor huszonéves volt az ma már több mint negyven.Pl az akkori haverom bátyja.Ezeke a zenék nekem nagyon nosztalgikusak, bár akkor utáltam őket mert csak metált hallgattam

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retro zene a 90-es évekből!!!! Ez azért már klasszikus! huhuu ezt mennyit hallgattam anno, jézusom...

Én meg mennyire ki tudtam ugrani az ablakon tőle, úgy utáltam :D Most szombaton is játszották, hát kimenekültem volna tőle :D De hát ízlések és...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek már annyira klasszikusok, hogy az apám szerette őket ifjú korában. :( Viszont érdekes látni az együtteseket, mivel én őket mindig csak hallottam. A Sommertime-ról pl. meg voltam győződve, hogy feketék éneklik, és erre dehogy... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.