Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Csak nagyon erős idegzetűeknek, aeonflux kemény prequel kritikája.

 

Prequel trilógia - ahogy egy fikagép látja

 

Ilyenek nem unják még? Évente ír 10 ember ilyen kritikának nevezett izét, hogy "Jajj ez így nem jó, az így nem jó, Lucast csak pénz érdekelte, szennyezi a régi trilógiát, máglyára a szereplőkkel" Jó oké, nem tetszik nekik, kész, meg van értve, de attól még nem kell évente leírni mindig ugyanazt, amit már rég fújúnk kívülről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek nem unják még? Évente ír 10 ember ilyen kritikának nevezett izét, hogy "Jajj ez így nem jó, az így nem jó, Lucast csak pénz érdekelte, szennyezi a régi trilógiát, máglyára a szereplőkkel" Jó oké, nem tetszik nekik, kész, meg van értve, de attól még nem kell évente leírni mindig ugyanazt, amit már rég fújúnk kívülről.

Neki ez a sportja. Nem tudom mit élvez benne, de majd megbánja, hogy leírta. :D

 

Aki megnézi nyomjon rá egy csillagot! :D Köszi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig aeon flux alapjáraton, jó kritikus, és látja a filmek mélységét. És nagy tudása is van...

 

De ha ("az új") Lucasról van, meg az új filmekről, akkor hirtelen lesüllyedek azoknak az aberráltaknak a szintjére, akiknek erekciójuk támadt egy "kis" SW fikától, és írják is az egyetértő kommenteket.

 

Az a vicc, hogy ugyanilyet lehetne írni is a régi részekről, de minek írnék, amikor mind a 6-ot szeretem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek nem unják még? Évente ír 10 ember ilyen kritikának nevezett izét, hogy "Jajj ez így nem jó, az így nem jó, Lucast csak pénz érdekelte, szennyezi a régi trilógiát, máglyára a szereplőkkel" Jó oké, nem tetszik nekik, kész, meg van értve, de attól még nem kell évente leírni mindig ugyanazt, amit már rég fújúnk kívülről.

 

AE eddig még nem írt a filmekről kritikát, legalábbis a blogján nem. A BD adta most az alkalmat, valószínűleg a régi részekről is lesz írás. Amúgy érdemes olvasni a blogját, nagyon jó írásai vannak, függetlenül attól, hogy neki nem tetszenek az új részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig aeon flux alapjáraton, jó kritikus, és látja a filmek mélységét. És nagy tudása is van...

 

De ha ("az új") Lucasról van, meg az új filmekről, akkor hirtelen lesüllyedek azoknak az aberráltaknak a szintjére, akiknek erekciójuk támadt egy "kis" SW fikától, és írják is az egyetértő kommenteket.

 

Az a vicc, hogy ugyanilyet lehetne írni is a régi részekről, de minek írnék, amikor mind a 6-ot szeretem...

 

Ez jó kritikus? Inkább egy komplett idióta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek nem unják még? Évente ír 10 ember ilyen kritikának nevezett izét, hogy "Jajj ez így nem jó, az így nem jó, Lucast csak pénz érdekelte, szennyezi a régi trilógiát, máglyára a szereplőkkel" Jó oké, nem tetszik nekik, kész, meg van értve, de attól még nem kell évente leírni mindig ugyanazt, amit már rég fújúnk kívülről.

 

Retardáltak. Ennyi. Ha nekem nem tetszik egy film, maximum a kidobott pénz és az elpocsékolt idő miatt dühöngök, másnapra el is felejtem, hogy megnéztem. Ezek nem tudnak túllépni a komplexusaikon. Egyébként meg pont lehetne ugyanilyen kritikát írni a régi trilógiáról is, HA úgy akarnám látni a dolgokat, mint ő.

Látom magam előtt az ilyen szerencsétleneket ahogy a lyukas zoknijukban a gép elé vetik magukat és remeg a kezük a felhevült vágytól, hogy na most aztán nagyon megmondhatják a magukét, ha már máshol nem tudják verni a mellüket!". :D És akármit mondanak, ezek ilyen típusúak, mert egy normális ember nem basztat egy filmet évtizeden át, ha nem tetszett neki, amikor megnézte, csak az ilyen komplexusos barmok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig aeon flux alapjáraton, jó kritikus, és látja a filmek mélységét. És nagy tudása is van...

 

De ha ("az új") Lucasról van, meg az új filmekről, akkor hirtelen lesüllyedek azoknak az aberráltaknak a szintjére, akiknek erekciójuk támadt egy "kis" SW fikától, és írják is az egyetértő kommenteket.

 

Az a vicc, hogy ugyanilyet lehetne írni is a régi részekről, de minek írnék, amikor mind a 6-ot szeretem...

Ezt én se értem. Bár az árulkodó, hogy ennyire vak ezekre a filmekre.

 

AE eddig még nem írt a filmekről kritikát, legalábbis a blogján nem. A BD adta most az alkalmat, valószínűleg a régi részekről is lesz írás. Amúgy érdemes olvasni a blogját, nagyon jó írásai vannak, függetlenül attól, hogy neki nem tetszenek az új részek.

Kicsit nagyképű a fickó, nem szeretem az ilyen megmondóembereket. Még akkor sem ha írnak néha jókat. Pont az ilyen fikaírások bizonyítják, hogy valami nem stimmel a felfogásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem idióta, csak nem rajongó szemmel nézi a filmeket. Amiket ír hibákat pont ugyanazokat láttam meg én is mikor végignéztem a részeket, de én speciel teszek rájuk, az egész összességében annyira frankó hogy nem érdekelnek ezek.

 

Sok minden miatt lehet piszkálni ezeket a fikázókat, de az hogy az előtrilógia filmesztétikailag nem épp a legjobb, az tény. A varázsa teljesen másban rejlik.

 

Amúgy én aeont elismerem mint kritikust, de kb sose értettem egyet a véleményével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retardáltak. Ennyi. Ha nekem nem tetszik egy film, maximum a kidobott pénz és az elpocsékolt idő miatt dühöngök, másnapra el is felejtem, hogy megnéztem. Ezek nem tudnak túllépni a komplexusaikon. Egyébként meg pont lehetne ugyanilyen kritikát írni a régi trilógiáról is, HA úgy akarnám látni a dolgokat, mint ő.

Látom magam előtt az ilyen szerencsétleneket ahogy a lyukas zoknijukban a gép elé vetik magukat és remeg a kezük a felhevült vágytól, hogy na most aztán nagyon megmondhatják a magukét, ha már máshol nem tudják verni a mellüket!". :D És akármit mondanak, ezek ilyen típusúak, mert egy normális ember nem basztat egy filmet évtizeden át, ha nem tetszett neki, amikor megnézte, csak az ilyen komplexusos barmok. :)

 

 

Óóó yodinhoo! Olyan szinten értek egyet szavaiddal, hogy arra nincs szó, sem több szóból álló kifejezés!

 

(De ezt úgyis mindenki tudja!) :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óóó yodinhoo! Olyan szinten értek egyet szavaiddal, hogy arra nincs szó, sem több szóból álló kifejezés!

 

(De ezt úgyis mindenki tudja!) :D:P

Nem is láttam Yodinhoo mit írt. :D Igaza van szvsz. :) Nyomjátok az egy csillagot remélem. :D Bárki osztályozhat, nem kell regisztrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra utalok hogy az SW sose a lehengerlő színészi játék, vagy a forgatókönyv miatt volt jó. Nem itt kell a szépséget keresni benne.

Ja értem. Ez így van. Sajnos AE rossz oldalról közelíti meg a filmet, mert épp ezeket nézi. A Star Wars nem erre épít. abban éppen amennyi színészet van amennyi elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok minden miatt lehet piszkálni ezeket a fikázókat, de az hogy az előtrilógia filmesztétikailag nem épp a legjobb, az tény. A varázsa teljesen másban rejlik.

 

Nem a legjobb, de nem is szolgál rá erre a hatalmas negatívum áradatra, százszor rosszabb filmek töredék ennyit nem kaptak.

Érdekes, 77-ben, 80-ban és 83-ban nem sokakat zavart, hogy a történetvezetés néha bagatel, a párbeszédek sokszor gagyi hatásúak, és a színészi játékokba is simán bele tudna kötni, aki akar. De valahogy nem akarnak, valahogy elsiklanak emellett.

A classic trilogy-t tudták meseként értelmezni azok, akik most az új részeket már mindenképpen ugyanazon a szemüvegen át akarják nézni, mint egy Fekete hattyút, vagy egy Almodovar filmet. Emiatt gagyi a sok ilyen kritika szerintem.

Istenem, vegyék már észre, hogy Lucas a Star Wars-t nem a Művész mozi vásznára tervezte, helyén kellene kezelni a dolgokat.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a legjobb, de nem is szolgál rá erre a hatalmas negatívum áradatra, százszor rosszabb filmek töredék ennyit nem kaptak.

Érdekes, 77-ben, 80-ban és 83-ban nem sokakat zavart, hogy a történetvezetés néha bagatel, a párbeszédek sokszor gagyi hatásúak, és a színészi játékokba is simán bele tudna kötni, aki akar. De valahogy nem akarnak, valahogy elsiklanak emellett.

A classic trilogy-t tudták meseként értelmezni azok, akik most az új részeket már mindenképpen ugyanazon a szemüvegen át akarják nézni, mint egy Fekete hattyút, vagy egy Almodovar filmet. Emiatt gagyi a sok ilyen kritika szerintem.

Istenem, vegyék már észre, hogy Lucas a Star Wars-t nem a Művész mozi vásznára tervezte, helyén kellene kezelni a dolgokat.

PEdig amcsiban a bemutatójuk idején sokat szidták ám a régi filmeket. Konkrétan a múltkor az EPV -ről írt egy srác a TFN fórumán, hogy milyen gagyinak tartották a rajongók, hogy Vader Luke apja, és az egész már túl szappanoperás volt neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PEdig amcsiban a bemutatójuk idején sokat szidták ám a régi filmeket. Konkrétan a múltkor az EPV -ről írt egy srác a TFN fórumán, hogy milyen gagyinak tartották a rajongók, hogy Vader Luke apja, és az egész már túl szappanoperás volt neki. :D

 

:D

Ami még fő baj szerintem, hogy kb. mindenkinek a fejében volt egy kép arról, hogy milyen lesz az előtrilógia, és persze (abszolút helyesen) a legtöbben egész mást kaptak, aztán nyomják a f*szkodást immáron 12 éve.

Túl sok idő telt el a két trilógia között, és olyan szinten szilárdultak meg sablonok a Star Warsszal kapcsolatban az emberek fejében, amihez nagy bátorság volt hozzányúlni Lucas részéről (hozzáteszem, én sem túlzottan bírom Jar Jart és a midikloriános dolgot is sajnálom, hogy kitalálták, de aki ezek alapján húzza le a wc-n a filmeket, az nem normális). Lucasra akkor lehetne rásütni, hogy csak a pénz hajtotta, ha TIE fighterekkel, Vaderrel, halálcsillaggal, falconnal és a már megismert bolygókkal operálna az Ep1-3-ban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzátenném, akár egyetértetek akár nem én így látom... a Star Wars-t !DIVAT! fikázni (főleg a Prequelt), Lucas bátyánkat pedig szintén divat gyűlölni és a halálát kívánni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint írtam korábban is ez a net szülötte. Egymást rángatják bele. Majd írok egy kis összegzést, hogy látom most az SW helyzetét a rajongók szemében. A BD megjelenés kapcsán most több fórumra is figyeltem, így kialakult bennem egy kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint írtam korábban is ez a net szülötte. Egymást rángatják bele. Majd írok egy kis összegzést, hogy látom most az SW helyzetét a rajongók szemében. A BD megjelenés kapcsán most több fórumra is figyeltem, így kialakult bennem egy kép.

 

Kíváncsian várom Ody!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.