Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én ebben a tekintetben Abrams-ben bízom. Ha valaki, akkor ő képes ezt úgy megcsinálni, hogy aztán ne maradjon alapja a tiltakozásnak. Sokak fújolása, történettől függetlenül így is garantált, az EP7 még az EP1-hez képest is megosztóbb film lesz, van egy ilyen érzésem.

Hasonlóan érzek.

 

Egyébként ez a Luke átáll a sötét oldalra dolog már biztos?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki az ep.5 készülténél kiszivárogtatta volna, hogy látni fogjuk Vader palotáját, lesz egy jedi mester aki konkrétan úgy fog kinézni mint egy kerti törpe (csúcsos sipkával, fehér szakállal meg minden) és egy bolygót ami egyetlen nagy város... ez mind hivatalos lett volna mert ezek mind valóban felmerült ötletek voltak a készítésnél. Biztos majd az lesz ami jövő télen benne lesz a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

minden infó valós amit eddig írtak.

Kétlem, ugyanis eddig sok egymásnak totál ellentmondó infó is látott napvilágot ( pl. lesznek-e Jedi Vadászok, Invizítorok, vagy a főgonosznak kikiáltott Adam Drivert is láttuk lázadó pilóta jelmezben). Szóval akármi lehet. Tavasszal már szerintem kapunk egy teaser-t, ezzel párhuzamosan pedig jönnek majd a hivatalos plakátok, azok már árulkodók lesznek - amolyan Abrams-esen, diszkréten. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem én írtam, amit én leszűrtem Ody fejtegetéséből, aszerint arra gondolt, hogy ha a Lucasfilm rákoppintott a koncepció rajzok tolvajainak nózijára - és ezért nem publikálták még a képeket a nyeten -, akkor minden, amit eme tolvajok eddig összehordtak a képek alapján, igaz. Ody, jól sejtem, hogy jól sejtem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól sejted Dzséjt. :)

 

Miki! Én feltételes módot használtam, Te pedig az idézetben már kijelentésbe tetted amit írtam. Ez volt a nem pontos idézet amire céloztam. Nem mondom, hogy mind igaz, csak egy lehetőséget írtam arra az esetre ha....de ezt Dzséjt leírta alább. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól sejted Dzséjt. :)

 

Miki! Én feltételes módot használtam, Te pedig az idézetben már kijelentésbe tetted amit írtam. Ez volt a nem pontos idézet amire céloztam. Nem mondom, hogy mind igaz, csak egy lehetőséget írtam arra az esetre ha....de ezt Dzséjt leírta alább. :D

Okay :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.filmunive...tyka-sztorirol/

 

Újabb érdekes morzsák, de a zömével már összefutottam itt-ott valahol a kanyarban.

Van ami kifejezetten szimpatikus, de pl. hogy Luke ne adj Isten átállna, ráadásul öreg fejjel, ...hát az elég bizarr...

Érdekes még az is, hogy a pletykák szerint nem alapította újra a rendet, én valahogy mindig úgy képzeltem el a pókagyammal, hogy Luke első dolga lesz a rend új alapokra helyezése és szép magyar szófordulattal élve: felfuttatása.... Ennek dacára azt hallani, hogy jedik nincsenek, viszont Palpatine-ágán valami erőhasználók trollkodják szét a nyugalmat. Remélem, hogy ezt a vonalat nagyon alaposan és nagyon következetesen kibontják, mert ugye a preqeul egyik központi motívuma az ún. jóslat a kiválasztottról, aki ugye bár Anakin, és aki ugye bár kanyarok (jó nagy kanyarok) után be is teljesíti sorsát, mert megöli a sith atyaúristent, aki (ha igaz a két szereplős /tanítvány - mester/ felállás) utód nélkül,így a rend utánpótlás nélkül, ergo helyre áll az egyensúly.... - de lehet hogy utólag újraértelmezik a jóslatot....

Az hogy esetleg régi arcok tűnnek fel, flashback-ban, mert volt ilyen hírmizéria, az tök jó ötlet. Valami olyasféle érzésem van, hogy ezen új rész(ek) által lesz sok minden a múlt, az erő, a rég múlt, galaktikus történelem stb. kapcsán (újra) értelmezve, megvilágítva....

Az, hogy Leia a politikai vezető az korrekt, neki való meló, erre született! És Hanhoz is illik a nyugger tiszti imázs, szóval nekem többnyire tetszenek az eddigi pletykák, ár már jöhetne egy teaser! :)

 

No mindegy, a lényeg, hogy legyen jó a film, ....majd meglátjuk, a vak is aszonta....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW VII Concept Artok!!!

Sivatagos bolygón AT-T kuckó, ahol Dasy Kira kódnevű karaktere éldegél

BeqrH9.jpg

QC9mWZ.jpg

RF4oIf.jpg

 

 

Daisy Ridley és Boyega

R6oRI0.jpg

DJPzOs.jpg

 

Gonosz Luke?

qtSd7I.jpg

5ts2Sx.jpg

 

Dasiy a szigeten forgatott helyszínen felkeresi gonosz Luke-ot

mJBibf.jpg

UVNWeu.jpg

 

Greenham Hangár

ks0I4X.jpg

pG8L8N.jpg

 

Falcon

UytOvX.jpg

 

Skellig Michael sziget helyszín a filmben...itt bujkál gonosz Luke?

AOs1Nf.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW Concept Art-ok Folytatás 3. rész!!!

 

Robotkezű Chewbacca & Knight Trooper

VZgCKx.jpg

GSiCuO.jpg

 

 

Daisy Ridley és a furcsa kék alien (Andy Serkis?)

U9ku3I.jpg

7wjxq1.jpg

 

 

Az öreg Max Von a kiborg szerepében

FjdKQE.jpg

 

 

Vader sisak

ezeErI.jpg

rBQoXWq.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes gyorsan lementeni a képeket, mert tuti hogy a Lucasfilm levadássza a képeket...nemhiába kerültek fel ilyenkor a képek..USa-ban éjszaka van. Angliában még reggel 6

 

Egyébként az összes kép egy helyen (egy darabig még...)

http://www.millenniumfalcon.com/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta... :yes: Ha ezek mind igazak, több pletykát már nagyobb eséllyel kezelhetünk valószínűnek, hogy (legalábbis közel hasonló formában) a filmben is viszontlátunk. Ahogy látom, a polgárháború idején látott Galaxis talán még egy vidám helynek fog tűnni az új érában látotthoz képest.

 

Közben egy új vadászgép leírásai is olvasható, amely szerint az U-szárnyúval bővül az eddig látottak köre. A leírás szerint inkább C-betűre emlékeztetni, és persze ott lesz az elmaradhatatlan helye a pilótafülke mögött R2-nak is.A pilótafülke kapcsán a Rebels Phantom-ja, csak lekerekítve, mint Mig-29 -é.

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

engem ez a hangulat eddig megvett...ez a lépegető hatalmas, ha nem kamu és Luke tartja Vader fater sisakját...hááááát nagyon bejön , állat! és igen nagyon kellenek a "visszaemlékezések" , hogy eladják ezt a fordulatot, remélem lesz

 

a biorobot csávó valami egykori birodalmi hajón van, az ablakokból ítélve...ezt nem tudom hova tenni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.