Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A riporter próbál valamit kisajtolni J.J.ből

- Humoros lesz az új Star Wars film.

- A riporter megkérdezi , hogy mennyire lesz hansúlyos a lens flare a filmben? J. J. erre azt mondja: nem annyira sok, mint szeretnéd.

- A többi szokásos. Hamarosan nagy Lucasfilm bejelentés lesz, megígérte. Plusz nagyon örül, meg nagy lehetőség számára, hogy készíthet SW filmet stb stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képen rögtön háttal az szerintem J.J. Abrams lesz, megismerni a búráját :D

Szerintetek a háttérben azok már EPVII concept artok? :hmm:

epvii-production-close.jpg

epvii-production-500x279.jpg

Egyébként remek lett az új lucasfilm.com honlap :)

http://lucasfilm.com/production

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képernyőn a Jedi Visszatér egy jelenete látható. Lap tetején ugyancsak a Jediből Obi Wan illetve az EPII-ből Dooku 2 képen villámozik, bal oldalon az EPII aréna látható, jobbra lent egy Tatooine koncept (90%) és a középső képen...na igen....az új. HA tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a szétrobbant Halálcsillag törmelékei felé megy a Falcon. De lehet valami aktív aszteroida is, ami izzik....vagy csak a nap világítja meg hátulról.

Egyértelműen az első EPVII képünk.

 

lflepviimeeting_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat dolgoztam rajta, de megérte!

 

episodeVII_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Tehát....véleményem szerint ez a Yavin 4 és az első Halálcsillag törmelékei a napkorong előtt. Persze lehet egy új bolygó is, attól még kihoztam a maximumot a képből.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést kérek, a TFN-en felvilágosítottak, hogy mit kell nézni....tényleg mind a két képen ott a Falcon! Akik velem együtt nem vették észre elsőre, azoknak:

(Tükröztem a Falcont, ezért van a másik oldalon a pilótafülke, jobb képet nem találtam ami passzolt volna.)

 

falcon_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

nagy_kanyon5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: köszi az elemzéseket. Birnám ha a Halálcsillag roncsai tényleg feltünnének valamiképp a filmben

 

- Humoros lesz az új Star Wars film.

Ezen picit finomitanék. Az újságíró azt kérdezi, hogy visz-e humort a Star Warsba, amire Abrams azt válaszolja, hogy a humor a kezdetek óta ott van az SW-ben és ez az egyik dolog amit szeret benne.

Az elhangzottakból nem gondolnám, hogy az egész film humoros lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen skacok! ;) Nem bírtam lefeküdni, el kellett készítenem a képeket...ilyenkor elemeznem kell (például Odyval) és gyűjteni az információkat. Este felébredt bennem a szunnyadó gigastarwarsos, aki mindig is voltam. Ezeket a nüanszokat hiányoltam eddig, amin lehet csámcsogni. Sajnos már nem leszünk annyira eleresztve, mint az EPIII idején, de a Rebels anyagai például meglepően erősek és most závopoznak is. Remélem az EPVII is fel fog zárkóni és sok szép elemzést tudok majd elkészíteni. Mind teoretizálunk, szóval ha van bármilyen ötlet, az mehet a közösbe. Tegnap a második képen én is nehezen találtam meg a Falcont, pedig elég jó a vizualitásom, de tényleg ott van. Az első képen Yavin csak egy ötlet volt, lehet, hogy nem az....de tényleg zöldes - tengeres a bolygó, ki fog derülni.

 

Bomarr jól írta; JJA tényleg csak annyit mondott, hogy a humor ott van az SW-ben és ezt Ő nagyon kedveli benne. Remélem jó sok fekete humor lesz benne.

 

"Te az előbb még vak voltál! - De már látok foltokat!"

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilvánvalóan hisz annak a következménye, folytatása ugyanazokkal a szereplőkkel. :) Remélem azért tud majd hozni egy olyan érzetet is ami csak az új részek sajátja lesz. Úgy mint az EPI-II-III is hozzá rakta a magáét az egészhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.