Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem erős a gyanúm, hogy ő lesz majd Darth Ruin, már ha a sith valóban feltűnik a filmben. :hmm:

 

Már többé - kevésbé megerősítették korábban, hogy közvetlenül nem játszik a filmben, csak a hangját adja egy karakternek. Mivel az Ő hangja elég jellegzetes, így én is arra tippelnék, hogy a főgonosznak ad majd hangot, vagy egy valamilyen sith entitásnak.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lupita és Boyega

 

10693411_261678537375335_1428459820_n.jpg

10632185_667868979965089_1629555854_n.jpg

 

Visszavonom, amit lentebb írtam arról, hogy minden második képen vigyorog. MINDEN KÉPEN VIGYOROG. Remélem, hogy valami csodálatos színész ez a pacák, minimum Morgan Freeman, mert kész vagyok ettől a majomkodástól, amit minden szelfin levág. :facepalm: Kevés iritálóbb dolgot hozott magával a Facebook, mint a szelfi intézményét.

 

3022849-poster-p-2-star-wars-selfie.jpg

cache_884834600.jpg?t=1397679033

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, de az is lehet, hogy végtelenül boldog, mert az új SW filmben szerepelhet. Mit vársz tőle, sírjon? :)

 

Nos...erre inkább nem reagálok. Ez olyan korszellem dolog, mint amikor egy nő FB oldalán 100 kép van magáról. Biztos örül, hogy SW filmben játszik, de nyilván a stílusa ilyen a pacáknak és azért vigyorog minden képen mint a vadalma. Miley Cyrus meg a nyelvét szokta nyujtogatni és biztos nem azért, mert hosszú neki. Érzelmileg köhöm....hogy is mondjam....inkább nem mondom.

 

http://noihirek.hu/pictures/celebvonal/nagy_pofont_kapott_miley_cyrus_1.jpg

 

Megmondom őszintén nekem sem szimpatikus a srác, de remélem a film megnézése után azt fogom sajnálni, hogy előzetesen negatív véleménnyel voltam róla.

 

Szintúgy!

 

Most mit csináljon egy képen? Fapofát vágjon? A többiek ugyanúgy ökörködnek ezeken a selfie képeken.

 

Mindig azon gondolkodom, hogy mit csináltak volna az OT idejében Fordék. Persze tudjuk, hogy drogoztak és kféltek, de azon túl, hogy ha lett volna közösségi háló, vajon milyen kép alakult volna ki róluk?

Érdekes dolog, mert ma a közösségi háló előre determinálja a filmek megítélését, hiszen például nekem ez a Boyega gyerek rettenet unszimpatikus, de ha nem lenne a szelfi intézménye és csak a filmben látnám először, prekoncepciók nélkül egészen más lenne a véleményem. És ugye most a XXI. században már nem tudsz prekoncepciók nélkül megnézni egy filmet, hiszen szinte minden sztárról találsz valami ocsmányságot a neten, vagy csak valami olyan dolgot, ami előre megágyazza a véleményedet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugye most a XXI. században már nem tudsz prekoncepciók nélkül megnézni egy filmet, hiszen szinte minden sztárról találsz valami ocsmányságot a neten, vagy csak valami olyan dolgot, ami előre megágyazza a véleményedet.

De ebben az esetben mi az ocsmányság? :D Nem értem. Csak teli szájjal vigyorog. Maximum az arcberendezkedése nem lehet szimpatikus, de arról meg végképp nem tehet. A Miley Cyrus-kép tök más eset, ismerve a "hölgy" jelenlegi botrányos magánéletét (remélem nem keverem össze más tinisztárral).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ebben az esetben mi az ocsmányság? :D Nem értem. Csak teli szájjal vigyorog. Maximum az arcberendezkedése nem lehet szimpatikus, de arról meg végképp nem tehet. A Miley Cyrus-kép tök más eset, ismerve a "hölgy" jelenlegi botrányos magánéletét (remélem nem keverem össze más tinisztárral).

 

Túlságosan nem mennék bele, mert Ody kitilt! :lol: A szelfi az nem fénykép, hanem egy önmegerősítés azoknál az embereknél, akik kevés pozitív visszacsatolást kapnak a környezetüktől. Képesek 100 képet is készíteni magukról, ami semmi többletinformációt nem hordoz. Főleg a fiatalabb korosztálynál figyelhető meg, ahol még a személyiség még nincs kifejlődve, stabilitása külső megrősítés és visszacsatolás függvénye. Elég összetett a dolog pszichológiája. Alapvetően az éretlen személyiség jellemzője.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig azon gondolkodom, hogy mit csináltak volna az OT idejében Fordék. Persze tudjuk, hogy drogoztak és kféltek, de azon túl, hogy ha lett volna közösségi háló, vajon milyen kép alakult volna ki róluk?

Érdekes dolog, mert ma a közösségi háló előre determinálja a filmek megítélését, hiszen például nekem ez a Boyega gyerek rettenet unszimpatikus, de ha nem lenne a szelfi intézménye és csak a filmben látnám először, prekoncepciók nélkül egészen más lenne a véleményem. És ugye most a XXI. században már nem tudsz prekoncepciók nélkül megnézni egy filmet, hiszen szinte minden sztárról találsz valami ocsmányságot a neten, vagy csak valami olyan dolgot, ami előre megágyazza a véleményedet.

Emlékszem mekkorát lestem anno, amikor (már bőven a Saga többszöri megnézése után) láttam pár forgatási képet és pl. Ewan Obi-Wan jelmezben, de cigivel a szájában motorozott az egyik helyszínen. Nem mondom, hogy gyerekfejjel nem volt illúzióromboló valamilyen szinten, de muszáj függetleníteni egymástól dolgokat. Padmé is furcsán mutat hol go-go táncosként, hol leszbikus balettosként vagy épp egy viking "félisten" szende barátnőjeként. :D

 

Engem aligha fog érdekelni ki kicsoda amúgy és hogyan viselkedik a magánéletben. Carrie valószínűleg egy narkós alkoholista volt, Hayden meg egy tini nyálgép, aztán mégis rohadt jól és hitelesen nyomták igencsak fajsúlyos szerepekben. Ez az, ami engem izgat, a többi csak bulvár. Hiába szerepelne valami áldott és szent Jézus Krisztus, ha a játéka meg gyenge lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem a probléma okát... ;)

Erről eszembe jutott, hogy év elején ültem az asztalomnál és lefotóztam magamat, mire egy nálam tizenakárhány évvel fiatalabb srác odajött és azt mondta; szelfiztél egyet. Mondom neki, természetesen NEM, viszont minden új munkahelyen készítek egy képet magamról, mert ez egy szokásom. Így összesen van 5 szelfim....körülbelül. :D

 

Emlékszem mekkorát lestem anno, amikor (már bőven a Saga többszöri megnézése után) láttam pár forgatási képet és pl. Ewan Obi-Wan jelmezben, de cigivel a szájában motorozott az egyik helyszínen. Nem mondom, hogy gyerekfejjel nem volt illúzióromboló valamilyen szinten, de muszáj függetleníteni egymástól dolgokat. Padmé is furcsán mutat hol go-go táncosként, hol leszbikus balettosként vagy épp egy viking "félisten" szende barátnőjeként. :D

 

Engem aligha fog érdekelni ki kicsoda amúgy és hogyan viselkedik a magánéletben. Carrie valószínűleg egy narkós alkoholista volt, Hayden meg egy tini nyálgép, aztán mégis rohadt jól és hitelesen nyomták igencsak fajsúlyos szerepekben. Ez az, ami engem izgat, a többi csak bulvár. Hiába szerepelne valami áldott és szent Jézus Krisztus, ha a játéka meg gyenge lenne.

 

És Ewan Mc-nek van még egy durva dolga. Imádja a saját micsodáját. Maga mondta, hogy minden filmben büszkén mutogatja, mert olyan szép hosszú. Ha jól rémlik, még azt is mondta, hogy külön nevet adott neki! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem aligha fog érdekelni ki kicsoda amúgy és hogyan viselkedik a magánéletben. Carrie valószínűleg egy narkós alkoholista volt, Hayden meg egy tini nyálgép, aztán mégis rohadt jól és hitelesen nyomták igencsak fajsúlyos szerepekben. Ez az, ami engem izgat, a többi csak bulvár. Hiába szerepelne valami áldott és szent Jézus Krisztus, ha a játéka meg gyenge lenne.

Egyetértek veled, de szerintem azért van egy bizonyos határ, amikor egy sztár magánéletét már nem lehet félretenni. Most inkább csak zenei példák jutnak eszembe, de ha mondjuk én nagy Lostprophets rajongó lettem volna, nem hiszem, hogy a frontember Ian Watkins ügye után ugyanúgy tudtam volna hallgatni a dalaikat, mint annak előtte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túlságosan nem mennék bele, mert Ody kitilt! :lol: A szelfi az nem fénykép, hanem egy önmegerősítés azoknál az embereknél, akik kevés pozitív visszacsatolást kapnak a környezetüktől. Képesek 100 képet is készíteni magukról, ami semmi többletinformációt nem hordoz. Főleg a fiatalabb korosztálynál figyelhető meg, ahol még a személyiség még nincs kifejlődve, stabilitása külső megrősítés és visszacsatolás függvénye. Elég összetett a dolog pszichológiája. Alapvetően az éretlen személyiség jellemzője.

Ez a nézet már réges rég elavult. Kb mintha azt mondanád, hogy a facebookot csak az használja, akinek a valóságban nincsenek emberi kapcsolatai. A selfie nem egy önmegerősítés hajkurászás, hanem egy élethelyzet megörökítése önnönmagunk által úgy, hogy mi magunk is szerepeljünk a képen. Régen ez időzítővel ment, mostanra viszont a kisebb gépek és telefonok divatot teremtettek és létrejött a "selfie" mint műfaj. Azon belül van értelmes és értelmetlen, de ha az ember egy nyaralás alkalmával megörökíti magát a barátaival, abban vajon milyen demagóg rosszindulattal lehet "pozitív visszacsatolás hajkurászást" felfedezni?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túlságosan nem mennék bele, mert Ody kitilt! :lol: A szelfi az nem fénykép, hanem egy önmegerősítés azoknál az embereknél, akik kevés pozitív visszacsatolást kapnak a környezetüktől. Képesek 100 képet is készíteni magukról, ami semmi többletinformációt nem hordoz. Főleg a fiatalabb korosztálynál figyelhető meg, ahol még a személyiség még nincs kifejlődve, stabilitása külső megrősítés és visszacsatolás függvénye. Elég összetett a dolog pszichológiája. Alapvetően az éretlen személyiség jellemzője.

 

Értem amit mondasz. Az ego-perspektíva a szelfi esetében azt a hamis önképet teszi a középpontba, hogy csinálsz valamit/érzel valamit, közben nem, hanem csak úgy teszel mintha. Persze a pózolás mindig egyfajta képmutatás, amikor nem a valóságot látod, hanem csak amit láttatni akarnak veled (ide is igaz, hogy egyik képen sem a teljes valóságot látod, de nem mindegy, hogy ez élő szituációban történik, vagy egy megkreált "pózban"). Ennél a képalkotásnál elsősorban nem az érzés miatt mosolyognak, hanem mert ott a kamera.

Viszont itt az lenne a meglepő, ha a színész nem mosolyogna (akkor az már nem is lenne igazi szelfi), mert felmerülne, hogy miért nem? Mert itt kötelező mosolyogni! Ha ezt a globális trendet nem kedveled, attól még nem értem, hogy ez miért ezen a színészen csapódik le, mikor szinte mindenki megjátssza magát. A társadalom 90%-t negatívan lehetne szemlélni ilyen alapon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek veled, de szerintem azért van egy bizonyos határ, amikor egy sztár magánéletét már nem lehet félretenni. Most inkább csak zenei példák jutnak eszembe, de ha mondjuk én nagy Lostprophets rajongó lettem volna, nem hiszem, hogy a frontember Ian Watkins-ügy után ugyanúgy tudtam volna hallgatni a dalaikat, mint annak előtte...

 

Igazad van....bizony hogy számít. Megerőszakolt egy 1 éves gyereket. Persze az önromboló drogosok és alkoholisták az más tészta, hiszen kismillió sztár alkesz és drogos a valóságban, de attól még nagyszerű színész. Vagy ott van Tom Cruise, aki nagyszerű színész, de a magánéletében idióta, viszont minket a magánélete nem érint, így mint filmnézők, el tudjuk különíteni a két dolgot egymástól...de bizony vannak esetek, amikor ez az elkülönítés nem játszik.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a nézet már réges rég elavult. Kb mintha azt mondanád, hogy a facebookot csak az használja, akinek a valóságban nincsenek emberi kapcsolatai. A selfie nem egy önmegerősítés hajkurászás, hanem egy élethelyzet megörökítése önnönmagunk által úgy, hogy mi magunk is szerepeljünk a képen. Régen ez időzítővel ment, mostanra viszont a kisebb gépek és telefonok divatot teremtettek és létrejött a "selfie" mint műfaj. Azon belül van értelmes és értelmetlen, de ha az ember egy nyaralás alkalmával megörökíti magát a barátaival, abban vajon milyen demagóg rosszindulattal lehet "pozitív visszacsatolás hajkurászást" felfedezni?!

 

Donát...tegyünk különbséget értelmes és értelmetlen kép között! Ha én kinyitom a számat és belevakuzok a torkomba, az nyilván nem annak lenne a kivetülése, hogy jól érzem magam a barátaimmal, hanem annak, hogy vagy be vagyok állva mint az atom, vagy pszichésen valami nincs rendben a fejemben. A kényszeres kimagyarázás a XXI század társadalmának a legnagyobb hibája, amire apáink még azt mondták volna....apád fszának fényképezed magad a tükörben. Ma pedig pozitív ideológiát társítanak hozzá azok, akiknek ugyancsak torz a gondolkodásuk. Ha 20x lefényképezed magadat ugyanabban az élethelyzetben, akkor hidd el nekem, hogy nem a világgal van a baj.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából ezen a képen nem csinálnak a szereplők semmi olyat ami lealacsonyítaná őket az igazi probléma az vele, hogy Boyega nem egy szép gyerek :D Persze erről ő nem tehet, de egy ilyen képtől nem is lesz szimpatikusabb, persze unszimpatikusabb sem, csak irritáló lehet azok számára akik nem szimpatizálnak vele.

 

A selfie-nek valóban több fajtája van egy nevetős mosolygós képpel semmi gond nincs, az eszement hamis pózolás az ami már tényleg minősíthet embereket, mert az ilyen emberek nem 1 vagy 2 ilyet csinálnak hanem napi szinten vagy 5 db-ot. Tapasztalataim szerint pedig ezek az emerek az életben is sekélyesebb felszínes emberek, persze kivételek is vannak. De ami a legidegesítőbb a selfie-vel kapcsolatban az maga kifejezés, komolyan megőrülök ha meghallom :hehe::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát...tegyünk különbséget értelmes és értelmetlen kép között! Ha én kinyitom a számat és belevakuzok a torkomba, az nyilván nem annak lenne a kivetülése, hogy jól érzem magam a barátaimmal, hanem annak, hogy vagy be vagyok állva mint az atom, vagy pszichésen valami nincs rendben a fejemben. A kényszeres kimagyarázás a XXI század társadalmának a legnagyobb hibája, amire apáink még azt mondták volna....apád fszának fényképezed magad a tükörben. Ma pedig pozitív ideológiát társítanak hozzá azok, akiknek ugyancsak torz a gondolkodásuk. Ha 20x lefényképezed magadat ugyanabban az élethelyzetben, akkor hidd el nekem, hogy nem a világgal van a baj.

Te a szelfikről beszéltél úgy amblokk. Múlt héten a Parlamentben jártam egy termék díjátadón és nyomtam egy selfiet magamról a diszteremben. Ettől máris önbizalom hiányos h-lye vagyok? Nem hinném. Tehát mielőtt ilyet kijelentesz, gondolkodni kéne.

Ez a srác csak bohóckodott a kollégájával, ettől máris ellenszenves lenne? Vagy csak az a bajod vele, hogy afro és a Disney be akarja paszírozni a filmbe? Mert akkor ne bújócskázzunk, az ellenszenvednek semmi köze a selfiezéshez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te a szelfikről beszéltél úgy amblokk. Múlt héten a Parlamentben jártam egy termék díjátadón és nyomtam egy selfiet magamról a diszteremben. Ettől máris önbizalom hiányos h-lye vagyok? Nem hinném. Tehát mielőtt ilyet kijelentesz, gondolkodni kéne.

 

Donát, mielőtt írsz, el is olvashatnád, amit korábban írtam.

"Erről eszembe jutott, hogy év elején ültem az asztalomnál és lefotóztam magamat, mire egy nálam tizenakárhány évvel fiatalabb srác odajött és azt mondta; szelfiztél egyet. Mondom neki, természetesen NEM, viszont minden új munkahelyen készítek egy képet magamról, mert ez egy szokásom. Így összesen van 5 szelfim....körülbelül. :D"

 

Nem azt mondtam, hogy ha magadról csinálsz egy szelfit, akkor önbizalomhiányos vagy....ne forgasd ki a szavaimat, nagyon is pontosan fogalmaztam! ;)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, mielőtt írsz, el is olvashatnád, amit korábban írtam.

"Erről eszembe jutott, hogy év elején ültem az asztalomnál és lefotóztam magamat, mire egy nálam tizenakárhány évvel fiatalabb srác odajött és azt mondta; szelfiztél egyet. Mondom neki, természetesen NEM, viszont minden új munkahelyen készítek egy képet magamról, mert ez egy szokásom. Így összesen van 5 szelfim....körülbelül. :D"

 

Nem azt mondtam, hogy ha magadról csinálsz egy szelfit, akkor önbizalomhiányos vagy....ne forgasd ki a szavaimat, nagyon is pontosan fogalmaztam! ;)

Kommentár nélkül - Te írtad:

 

"A szelfi az nem fénykép, hanem egy önmegerősítés azoknál az embereknél, akik kevés pozitív visszacsatolást kapnak a környezetüktől."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kommentár nélkül - Te írtad:

 

"A szelfi az nem fénykép, hanem egy önmegerősítés azoknál az embereknél, akik kevés pozitív visszacsatolást kapnak a környezetüktől."

Nagyon jól tudod, hogy azok a képek, amiken 100x ugyanaz a nő szerepel, amint éppen a tükörben pózol, az technikailag ugyan fénykép, de jelentéstanilag NEM AZ. Ha nem vagy elég érett hozzá, hogy megértsd a mondatomat, ne idézgess. Wilde egyből megértette és tökéletesen leírta. Az, hogy lefényképezed magadat, amit a haverjaiddal bulizol, az egy fénykép....az, ha a tükör előtt állva 100 képet készítessz magadról, az technikailag ugyan fénykép, de jelentéstanilag az, amit Wilde írt, tehát, hogy agyilag gyerek vagy, önbizalomhiányban szenvedsz és pózolsz a világnak, hátha a 101. képen az FB-s haverjaid felfedeznek valami olyan ritka kincset, amit eddig még nem láttak meg benned. Önbizalomhiány, az elégtelen környezeti visszacsatolás eredménye, amiben a mai tinik és néhány éretlen felnőtt is szenved. Társadalmi kórkép, hogy az emberek önértékelése rossz és torzult, mert nincs igazi közösség, ahonnan valódi ingereket kapnál.

 

Wilde:

" Értem amit mondasz. Az ego-perspektíva a szelfi esetében azt a hamis önképet teszi a középpontba, hogy csinálsz valamit/érzel valamit, közben nem, hanem csak úgy teszel mintha. Persze a pózolás mindig egyfajta képmutatás, amikor nem a valóságot látod, hanem csak amit láttatni akarnak veled.........."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a feka skac fura de szimpatikus, nem gondolom , hogy a filmben a full retardáltat fogja tolni

 

Régen is sokan ököködtek amikor fotózták őket, a jelenlegi telefonok teljesen alkalmasok arra, hogy szuper képeket készítsünk hülye pózba önmagunkról anélkül, hogy bárki segítségét kérni keljen mint régen, (+amikor még előhívattuk a képeket akkor esetleg pironkodtunk, hogy ki mindenki röhögött még a hülyeségünkön). A mai gyerköcök bizony ki is használják ezt az előnyt, nekik tök természetes selfiket tolni míg nekem egyáltalán nem izgalmas ,de szerintem ennek semmi de semmi köze bárilyen pszihológiához és kissé túl van reagálva illetve magyarázva ez a technikai lehetőség.

Szerintem sokkal kórosabb megmondóembernek lenni mint csak befogadni a eseményeket és csak szemlélni azokat, mint tudjuk az igazság úgyis odaát van :)

 

A múlt héten Isztambulban kora őszöltem :), majd minden távolkeleti valami rúdra tette a telóját és azon tolta a képeket, egyáltalán nem tüntek mentálisan zavartnak, röhögtem rajtuk és minő csoda ők is magukon , mert vicc az egész és ezt így kell felfogni nem savanyújóska módra.

 

szvsz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, megtennéd, ha szépen kérlek, hogy leállsz a témákba nem vágó litániák írásával? Kezdem hangyányit unni, hogy fél kilométeres off-postokat kell áttekernem ahhoz, hogy találjak egy nyúlfarknyi írást az ep7-ről. A mindennapok ügyeiről alkotott nézeteid nem képezik részét a Star Wars semelyik szegmensének. Persze, mindenkire vonatkozik ez! :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Bocsi érte, de nem bírom magamba fojtani :oops:

Érdekes dolog, mert ma a közösségi háló előre determinálja a filmek megítélését, hiszen például nekem ez a Boyega gyerek rettenet unszimpatikus, de ha nem lenne a szelfi intézménye és csak a filmben látnám először, prekoncepciók nélkül egészen más lenne a véleményem.

Ha ennyire zavar, akkor ne nézegesd az adatlapjukat/twitterüket/és a többi hasonlót, viszonylag könnyen megoldható a probléma ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr, és Hugh Jackman a pletyka szerint cameozik a filmben

http://www.starwarsunderworld.com/2014/09/rumor-samuel-l-jackson-robert-downey-jr.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Greg Grunberg "a Star Trekben pedig Kirk apjának hangját szolgáltatta"? :o Pedig eskü úgy tudtam, hogy Kirk apját Chris Hemsworth játszotta, és mire Grunberg megszólalt, öregebb Kirk már tíz perce halott volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.