Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Most leromboltál egy legendát ;)
Csak hogy Phobosnak ne legyen olyan nagy mellénye. :D

 

 

Magunk is sejtjük, hogyan működik :D
Nem állította itt senki se az ellenkezőjét. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tényleg az volt, hogy rákerestem, kihozott egy lapot ott volt ez a 3 elérhetőség és copy-paste-al idehoztam ;)
Ez mindenki számára rögtön nyilvánvaló volt. Nem gondoltunk mi egy percig se olyat hogy a kisujjadból szoptad elő a linkeket. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több felmérés szerint a userek többsége áttérne a letöltésről a vásárlásra ha nem 10 ezer ftba kerülne egy új játék, nem 6 ezerbe egy új album, és nem 7-8 ezerbe egy új film. Pl ha ezek a számok lecsökkenének 2-3 ezer ft-ra.

 

Nem túl nagy létszámú a 'minek fizessek érte, ha ingyen is megszerezhetem' tábor.

Szerkesztve: - Darth Füge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az biztos. Lásd a külföldi kiadványokat: A halálsoront 1500 Ft-ért vettem Bécsbe magyar felirattal, 3 DVD-n digipackkal. A Bosszú Trillógia diszdoboza is száll. költséggel volt 5000 Ft, valamint vannak itthon már nem kapható DVD-k: a spanyol szörnyecskék dvd-n volt magyar felirat, itthon meg már nem is kapható. Vagy az Odaát egyik külföldi dvd kiadásán van magyar szinkron(!), mo-on pedig meg se jelent még ;)

 

Az igazi szerintem az lenne, ha több kölcsönzési lehetőség lehetne, vagy a játékokra is bevezetnék a kölcsönzést. Van amikor egy játékot 10-15 óra alatt végig lehet játszani és utána mit csinál vele az ember? Semmit. Addig elszórakozik vele és kiadott érte 10-12 ezer forintot.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző Bayformers score-ja a megjelenés napján megvolt letölthető állapotban. A másik lehetőség az volt, hogy vagy Amazonról rendelem és kb 4000 F és pár nap amíg ideér, vagy 5300 Ft a MediaMarkt-ban. Természetesen azt a verziót választottam ami fél óra alatt letöltötte.

Igazából az lenne a jó ha lehetne rendelkezni mint az adó egyszázalékokról, hogy a mozijegy árából jusson több a zeneszerzőnek, és akkor patyolat lelkiismerettel megnézném még 5x ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7-8 ezer egy film? Jah, úgy 10 éve. ;)

Itthon is jó akciók vannak. Pl. utóbbi időben: Terminátor 3 (2dvd) 1000 ft, Cloverfield steelbook 1700 ft, Mátrix(2 dvd) 1500 ft, Indy 4 steelbook (2 dvd) 2500 ft, stb.. Ha az ember körülnéz és nem rögtön vásárolja meg az új filmeket, akkor jól jár.

És azt nem mondanám hogy ha olcsóbbak lennének a dvd-k akkor olyan többen vennék őket, legalább is a tapasztalataim nem ezt mutatják. Kerülhet egy dvd 500 forintba is, a 20 éven aluli korosztály nincs az a pénz hogy megvegye, minek ha ingyen is leszedhetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A friss díszdobozos filmek ennyik. Amit 500 Ft-ért vágnak utánam, az a ritka kivételektől eltekintve OKKAL kerül annyiba.

Az lenne jó ha domborkártyával a stúdió honlapjáról, vagy film/filmzene esetén a saját honlapról le lehetne tölteni normális áron. Belegondolsz egy tegnap-még-moziban-volt átlagfilm esetén ha nálunk 3000 Ft-ért adják el, mennyi jut abból a készítőknek.....

 

Phobos: köszi szépen de ezek mind ugyanaz: a SOUNDTRACK. Ami nekem kell, az a SCORE. :roll:(((

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, Oldiekám, ezek a nők! :lol:

Adunk nekik valamit és nem tetszik nekik :roll:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7-8 ezerbe ilyen Batman maszkos meg kitudja milyen bóvlik kerülnek, meg néhány tényleg nagyon igényes díszdoboz mint amilyet a Wanted is kapott.

 

Phobos: köszi szépen de ezek mind ugyanaz: a SOUNDTRACK. Ami nekem kell, az a SCORE. :roll:(((

Spoiler:

Erre tessék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Végre együtt van egy normális gyors stabil net és egy olyan laptop amin van hely, úgyhogy asszem megérezz, hogy bekukucskáljak valami komolyabb letöltős oldalra. Egyelőre az Álmosvölgy legendája c filmre pályázom, de nem is maga a film a lényeg hanem hogy belekóstoljak a nagy falatba :(

 

Akinek van esetleg egy fölösleges meghívója legyen kedves és szóljon :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek is bajotok van a kedvenc boltunkkal mostanában? 552 az eladó és csak 180 vevő van, mégis 20-al tudják kiadni az árut...

Valamint én csak 2 db eladót látok ahogy megnézem a bevásárlókocsimat... :)

 

(remélem mindenki értette mit akartam mondani :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már mások is talomban tartanak, de sajnos pont ott akadtunk el, hogy nem lehet most meghívót küldeni. Ha lehet, szóljatok, mert akkor aktivizálom az ismerőseim egyikét én is :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én járnék moziba, ha nem lennének "egyre több a bunkó-paraszt-ordenáré kretének" akik miatt egyszerűen elmegy a kedve az embernek attól, hogy beüljön egy jó kis agyzsibbasztó mozira. Ki dobja ki a film alatt telefonáló kondimajmot? A folyamatosan dumáló kis-nagy családokat? a pop-cornnal zörgő és a kóláját szürcsölő gyerekeket?

vagy a lábát a nyakadba (előtte lévő szék fejrészére) rakó kényelmes méltóságokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is járnék többet, ha lenne elég közel jó mozi, de itt nálunk eléggé el vagyunk hanyagolva. Ha Pesten laknék, sok filmet moziban néznék meg, mert az az igazi. Szerencsére ritkán futok bele ilyenekbe, amit írsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére ritkán futok bele ilyenekbe, amit írsz.
Én az utóbbi 3x-i eseteket írtam le... A Brigantyk, a HP és az Angyalok-at néztem meg ilyenekkel. Valahogy elmegy a további mozinézéstől a kedvem...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az utóbbi 3x-i eseteket írtam le... A Brigantyk, a HP és az Angyalok-at néztem meg ilyenekkel. Valahogy elmegy a további mozinézéstől a kedvem...

Nekem az egyetlen ilyen élményem a TCW mozizáson az előttünk lévő sorban kardozó kisgyerekek voltak, remélem, több nem is lesz. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az egyetlen ilyen élményem a TCW mozizáson az előttünk lévő sorban kardozó kisgyerekek voltak, remélem, több nem is lesz. :lol:
He-he, arra emlékszek. elkezdtek ott a kis játékkardjaikkal kardozni, nagyon érdekelhette őket a film :angry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.