Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Ma volt szerencsém mandulabort kóstolni. :) Egyik munkatársam járt Szicíliában, és onnan hozta nekünk. Lehűtve, desszertként isszák, pálinkás pohárból. Jellegében a Tokaji Szamorodnira hasonlít és nagyon finom. :)

A délutáni munka a kóstolás után kiváló hangulatban folytatódott. :yes:

Jó munkahely lehet! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Kipróbáltam a citromos Gössert. Ez eddig a legjobb a citromos sörök közül :):(

Húgom erre van rákattanva. Utálja a sört, de ezt issza, mint a vizet. Múltkor antialkesz haverom is megkóstolta, erre ő is rákattant. Pedig szerintem még csak nem is sör :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek az előttem szólókkal. A citromos Gösser valami hihetetlen finom, nagyon jól eltalálták az arányokat, egy csomó ismerősőm aki a rendes sört nem issza, ezt szereti nagyon. Ja és abszolút nem sör inkább limonádéként kell felfogni 2% az alkoholtartalma ami nulla.

Viszont szerintem a második citromos sör ami jó az a Borsodi Friss. Nekem nagyon izlik, kicsit vizesebb mint a Gösser, de mérföldekkkel jobb mint a Radler, vagy a citromos Tuborg.

Természetesen mindkettőt akkor érdemes venni amikor akciózzák. Nyáron ez sűrűn előfordul, ha az ember figyel palackonként 100 ft-ot sporólhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tegnap megkináltak alkoholmentes Gösserrel. Az alkoholmentes sörök elég rosszak, de ez valami nagyon finom volt. A citromos után ez újabb remek pont az osztrák sörnek.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondj egy jó alkoholt, amit szeretsz ;)
Borokat pl. szeretem csak hát gyógyszerek miatt csak akkor ihatok ilyeneket, ha nincs pollenszezon (február-október között van a szezonom). Más alkohol tartalmút nem igen ittam még, az Unicumot leszámítva, viszont az nagyon keserű még számomra is :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szégyellem, de eddig még nem ittam Monster energia italt, de a minap kipróbáltam a zöld színűt, és végülis nem rossz.

300 Ft, és olyan jó fél literes dobozban van.

Amerikában a Red Bull legnagyobb konkurenciája állítólag, csak eddig nem lehetett itthon kapni.

Szóval egynek elmegy :chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyellem, de eddig még nem ittam Monster energia italt, de a minap kipróbáltam a zöld színűt, és végülis nem rossz.
Én világ életemben nem értettem hogy miért iszik mindenki annyi energiaitalt, de a Monster óta megértem. Messze a legjobb szerintem mind közül, és olcsó is a többihez képest.

A többit ne is próbáld ki. A kék abban fele annyi koffein van, és a sárga pedig valami ihatatlanul édes.

 

Másnaposságra a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is értem, hogy egyáltalán minek inni ilyen sz*rt. Ott a sok zöldség meg gyümölcs, ad elég energiát és még egészséges is. Vagy talán itt egyesek kőkeményen gyúrnak profi szinten és versenyre készülnek? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is értem, hogy egyáltalán minek inni ilyen sz*rt. Ott a sok zöldség meg gyümölcs, ad elég energiát és még egészséges is. Vagy talán itt egyesek kőkeményen gyúrnak profi szinten és versenyre készülnek? :S
Talán mert álmosak, és kávé helyett isszák?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszer ittam Red Bullt, nyáron hosszú utazás előtt és kevés alvás után, de nem sokat használt. És mivel szerintem pocsék íze volt, így több esélyt nem is adok energia italnak. Nehéz elhinni, hogy a Monster sokkal finomabb lenne. :chainsaw:

 

Egyébként nálunk a munkahelyi büfé tele van különféle ilyen serkentőkkel, és a büfés szerint jól fogy. Nem is tudom, hogy most szomorú-e vagy vicces, hogy kollégák alvás vagy egyáltalán magánélet helyett ilyeneket isznak, hogy jobban menjen a 12 órás munka...

 

Ha már senkentő, akkor kávé vagy tea - és azok még finomak is. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztaban vagyok vele, de az alkohol meg meg karosabb, megse veted meg te se. Meg aztan en em is iszok minden nap, nem tenne valami jot a magas vernyomasomnak. :fuckoff:
Egy jó fajta bor egészségesebb mint azok a műanyag löttyök. :chainsaw:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyellem, de eddig még nem ittam Monster energia italt, de a minap kipróbáltam a zöld színűt, és végülis nem rossz.

Még sose ittam semmilyet. Remélem, nem is fogok rászorulni, mondjuk akkor is első körben valami gyógynövényes megoldást keresnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hja kérem, feküdjön le időben a büdös kölke, felnőttől meg el is várom, hogy ne ilyen löttyel tömje magát. :fuckoff:
Jaj ne legyél már ennyire befásult, ilyen idősen elég sok olyan helyzetet hoz az élet hogy álmos legyek suli előtt. :chainsaw:

Amúgy én csak az íze miatt iszom legfőképp, nekem nagyon bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ne legyél már ennyire befásult, ilyen idősen elég sok olyan helyzetet hoz az élet hogy álmos legyek suli előtt. :chainsaw:

Amúgy én csak az íze miatt iszom legfőképp, nekem nagyon bejön.

Erre mondják, hogy aki éjszaka is úr, az legyen nappal is :angry::fuckoff:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

‎4 évesen: A sör nem létezik.

8 évesen: A sört apa issza.

12 évesen: A sör keserű.

14 évesen: A sör egész jó.

16 évesen: "Durva jó ez a sör".

...18 évesen: " Hozzá' még sört".

22 évesen: " Bammeg igyunk méégegysört"

35 évesen: Mielőtt döntenénk, igyunk meg egy sört.

55 évesen: Bárcsak lenne itthon sör.

75 évesen: Remélem ittam elég SÖRT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.