Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Osztom, amit írtál. Én csak azt akartam hozzátenni, hogy szerintem a nagyobb bevételek és a folyamatos érdeklődés egyfajta Meki-s dolog, a csihi-puhi jól ment mindig, főleg Képregényországban. Bár az amcsik mellett globálisan is betalált, nézik, szeretik. Nálam az SW külön polc, és kevesebben vagyunk így vele, mint gondoltam. Képes 400-nál megállni egy SW. :( Érthető vagyok? :)

Szerkesztve: - Darth Porg
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Az AAA kategóriát nem értem, Porg.

Szerintem ő se érti, mivel Cupsy ítra. :D 

• Vicces 2
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Az AAA kategóriát nem értem, Porg.

Tripla A: játékoknál is szokták használni, amelyek nagy költségvetésűek, nagy studiótól származik.

Idézet

Szerintem épp az a Marvel stratégiájának lényege, hogy szinten tart. Folyamatosan körbepromózzák egymást a filmek. Az SW-vel, aminek a megjelenései happening-szerűek voltak mindig is (egyre kevésbé sajna, ez vitathatatlan), totálisan ellentétes taktika. Éppen ezért pont azt gondolom, hogyha 5 év lenne a különbség, és annyit kéne várni a következő Marvelre, akkor nem biztos, hogy olyan hatalmas bevételt szedne össze. Míg az SW-nél kell az az "újra összeállnak"-jelleg, mint egy régi rockzenekarnál, aminél esemény, ha egyszer-egyszer újra koncertezik.

Ha az SW-nek kell az esemény jelleg, akkor bizonyos szemszögből már vesztett is a Marvellal szemben.

Idézet

Nyilván a Marvelnek is van egy hatalmas rajongótábora, ami azért alapvetően a képregényekből táplálkozik, és nyilván a többség örül, mert azért többé-kevésbé a képregények világát próbálják rekonstruálni, mégis azt gondolom, hogy borzasztóan elöregedő filmekről van szó. Oké, az első Avengers nagyot szólt, és még mindig talán a sorozat legfényesebben ragyogó csillaga az első Iron Man. De ha eszembe jut a sok Thor, meg Amerika kapitány epizód, meg az Incredible Hulk, vagy az Ultron kora, akkor jóformán alig emlékszem pillanatra belőlük, alig-alig emlékezetes filmek.

Attól, hogy TE nem emlékszel rájuk még ne általánosíts az egész világra és jelents ki ilyet akármilyen filmről is van szó.

Idézet

Ez persze nem igaz az Infinity Warra, ami a jobbak közül való, ahogy a Galaxis őrzői epizódok is. De összességében azt gondolom, hogyha most így, az IW cliffhangerével félbeszakadna 10 évre a Marvel, kétlem, hogy olyan kiemelkedő siker lenne, és úgy hatna az "elvonás", ahogy a Star Wars kapcsán. Inkább elfelejtődne a dolog.

Erre azért nem tenném a nyakam.

1 órával korábban, Darth Porg írta:

Osztom, amit írtál. Én csak azt akartam hoizzátenni, hogy szerintem a nagyobb bevételek és a folyamatos érdeklődés egyfajta Meki-s dolog, a csihi-puhi jól ment mindig, főleg Képregényorsztágban. Bár az amcsik mellett globálisan is betalált, nézik, szeretik. Nálam az SW külön polc, és kevesebben vagyunk így vele, mint gondoltam. Képes 400-nál megállni egy SW. :( Érthető vagyok? :)

Itt a Box Office topicban teljesen irreleváns, hogy melyik bír mélyebb tartalommal.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
7 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Talán lehet némi köze hozzá ennek is, de bocs, ha topic-parát okoztam. ;)

No offfense. Nem a topic-para a lényeg, de én a nézettség/sikeresség/bevétel alapján kezdtem fejtegetni a 2 franchiset és ehhez a témához vajmi kevés köze van annak melyik a mélyebb, az egy másik vita tárgya illetve az kevésbé vitás kérdés, mert az egyértelmű, hogy az SW a mélyebb. :)

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az SW vs. Marvel dolgot ne ebben a topikban beszéljétek meg. 

OK, de melyikben, mert a Marvel topicban ugyanúgy OFF lenne... tudom már nyitok egy SW vs. Marvel topicot! :evil: :P :D:D:D

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem valószínű, hogy lenyomja a TFA-t, de brand tekintetében ha valamit nem változtatnak az SW háza táján akkor a Marvel le fogja nyomni pénzügyi tekintetben ha párba állítjuk a leendő filmeket mindkét oldalról.

Nyugodtan nyomja le. A lényeg hogy maradjon nyereséges és legyenek kiemelkedően jók a filmek. Nem kell az első legyen. Pláne ha ennek azaz ára hogy olyanok lesznek mint a Marvelek, amiket porghoz hasonlóan én is unok. A halálsikeres de érdektelen SW-t nem kérem.

• Imádom 2
  • Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

OK, de melyikben, mert a Marvel topicban ugyanúgy OFF lenne... tudom már nyitok egy SW vs. Marvel topicot! :evil: :P :D:D:D

Szerintem a Marvel topikba beleférne a bevételek összehasonlítása. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ