Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A gyártó isteníti a saját filmjét? Micsoda meglepetés. :evil: Aztán meg már vannak olyan részek a a filmből amik teljesen készen vannak? Ennyi év után? A bemutató bő fél év múlva lesz. Hogy készülnek el addig? Vagy nagyon kamuznak, vagy pedig túloznak.

Na várj csak. Majd amikor Jake azzal a hírrel jön, hogy:

 

JAMES CAMERON ISTENÍTI AZ AVATART !!!

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyártó isteníti a saját filmjét? Micsoda meglepetés. :evil: Aztán meg már vannak olyan részek a a filmből amik teljesen készen vannak? Ennyi év után? A bemutató bő fél év múlva lesz. Hogy készülnek el addig? Vagy nagyon kamuznak, vagy pedig túloznak.

A FOX fejesei az Aliens vs Predator Requiemet is istenítették :D

Szerintem ez lesz az igazán nagy hír: a na'vik istenítik az Avatart :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább MissKarrde örül , ha olvashat Avatar híreket. :D

Nyugi, rám számíthatsz :evil:

 

Tegnap bepróbálkoztam azzal, hogy közös mozizás legyen szombaton, de Ody nem engedélyezte :D

Kész szerencse, mert különben én tiltakoztam volna :P Más film persze szóba jöhet :P

 

 

De hát ilyenek ezek a NŐk, Phobos. No persze ettől függetlenül lehet ellentmondani nekik. :P:D

De nem érdemes :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg az Angyalok és démonok előzetesét és kerestem az állam. Ezt biztos megnézem moziban :evil: Egyik kedvenc könyvem, remélem hűen visszaadja a film a könyvet, az meg egy nagy pozitívum, hogy Ewan McGregor játsza a camerlengo-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez lesz az igazán nagy hír: a na'vik istenítik az Avatart :D

Dzséjt most nem mondtál hülyeséget, pont beletrafáltál a film központi lényegébe.

Maga az Avatar film cím, Jake Sully avatarjára utal, arra a bizonyos na'vira, amit ő fog kontrolálni. És a film során majd rádöbben erejére, és képességeire, és természetesen megmenti a világot, a bolygót és a na'vikat, tehát igen..

A na'vik istenítik az Avatart :D

Ügyes, határozottan ügyes, jól megmondtad Dzséjt. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Még nem láttad a Gran Torinot?Neked alapfilm.

Nem, sajnos még nem. Majd az Elcserélt életekkel együtt fogom asszem megnézni. :evil:

Igen, nálam már pár éve minden Eastwood alkotás alapnak számít a filmművészetben. Zseniális az öreg. :D Amilyen atmoszférát ő meg tud teremteni, ahhoz semmi más sem mérhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, sajnos még nem. Majd az Elcserélt életekkel együtt fogom asszem megnézni. :evil:

Igen, nálam már pár éve minden Eastwood alkotás alapnak számít a filmművészetben. Zseniális az öreg. :D Amilyen atmoszférát ő meg tud teremteni, ahhoz semmi más sem mérhető.

 

 

Én is így gondolom.Nemrég láttam a Millió dolláros baby-t.Szinte éreztem az edzőterem szagát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Labancz Lilla : Igen , lesz folytatása az Álom.Net-nek! :D:evil:

Húsvét hétfőn mutatják be a várva várt sikerfilmet, az Álom.net-et. Ha minden igaz, a főszereplő számára ez hozza el a világhírt. Labancz Lilla már számolja a napokat a premierig.

Világhír a csaj számára? Heh?

http://www.storyonline.hu/hirek/labancz_lilla_video/15143/

Jó ez a videó, meg ahogy elköszön a végén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban már napvilágra került, hogy James Cameron a Mattelt választotta az Avatarhoz kapcsolódó játékok megtervezésére és legyártására. Ezek a játékok várhatóan október végén jelennek meg a boltok polcain. Most azonban a filmhez kapcsolódó könyvek kerültek fel a világ talán legnagyobb online üzletének, az Amazonnak a rendszerébe, amelyek egyúttal már mostantól előrendelhetők. Az egyes kiadványok az Avatar bemutatóját nagyjából egy hónappal megelőzve, november és december eleje között jelennek meg. A továbbiakban összefoglaljuk, hogy mit is várhatunk ezektől a művektől.

 

The Art of Avatar: James Cameron's Epic Adventure

 

Talán a legérdekesebbnek ez, a film látványtervének, járműveinek és lényeinek bemutatását célul kitűző alkotás ígérkezik. A 108 oldalas könyvben az alkotófolyamat minden részletéről szó esik majd, beleértve természetesen a háromdimenziós technikát is. Több, mint száz kép fogja illusztrálni a könyvet, amelynek előszavát Peter Jackson írja majd, aki az Avatar fő vizuális effektus műhelyének, a WETA-nak is egyik alapítója.

 

Avatar: The Field Guide to Pandora

 

Ez a könyv minden bizonnyal a természetjáró zsebkönyvekhez hasonlóan mutatja be a Pandora bolgyó gazdag növény- és állatvilágát, ökoszisztémáját, valamint talán a na'vi népcsoportot is. Mivel a film egy eredeti, teljesen James Cameron által kitalált univerzumban játszódik, ezért garantáltan lesznek olyan merőben új és idegen életformák, amik részben tudományos alapokon nyugszanak. A könyv nem is annyira zsebkönyv, hiszen 192 oldalon fogja részletezni ezt a világot.

 

James Cameron's Avatar: The Na'vi Quest

 

Erről az előreláthatólag 64 oldalas könyvről még nem sokat tudni, de minden bizonnyal a na'vi néphez lesz köze. Lehetséges, hogy ebben a műben ismerkedhetünk meg különállóan a na'vik eredetével, történelmével és fejlett kultúrájával.

 

James Cameron's Avatar: The Movie Scrapbook

 

Ez az alkotás a filmhez tartozó képeskönyv, ami 48 oldalon keresztül foglalja össze, feltehetően képekkel gazdagon illusztrálva, az Avatar cselekményének menetét.

 

James Cameron's Avatar: The Reusable Sticker Book

 

Hogy a gyerekek, és gyűjtőszenvedélyű felnőttek se maradjanak további olvasnivaló és gyűjthető elemek nélkül, szintén megjelenik egy matricás album jellegű könyv. A címe alapján talán nem a klasszikus beragasztgatós oldalakkal fog rendelkezni, hanem időtálóbb, mindenhova felragasztható, kivehető matricákkal. Ez ugyanakkor annak fényében különösen bizar, hogy a filmből jelenleg egyetlen hivatalos kép sem került még ki. November 24-től mégis akár már több, mint száz különféle kis kép cserélhet gazdát, kerülhet fel, akár egy bögrére is.

 

Az Avatar marketingje tehát hamarosan beindul. Cameronnak ezen téren is külön tervei vannak. Az már látszik, hogy az Avatar egy nagy filmes eseményhez híven, a kereskedelem szinte minden filmekhez kapcsolható szegletében jelen lesz az év végén, és széles termékskálát kínál majd az érdeklődőknek.

Forrás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ötödik TS teve szpot

 

Inglourious Basterds klip

 

Sztív Szpilbi isteníti a TF2-t

A TF2 szédületes, a TF2 jobb mint az előző TF, a TF2 valószínűleg Öblös legjobb filmje, bla-bla-bla...

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondolom.Nemrég láttam a Millió dolláros baby-t.Szinte éreztem az edzőterem szagát.

Nos momentán az a filmje nem annyira jött be, de nem a rendezés miatt, hanem inkább a témája miatt. Alapból nem kedvelem az ilyen filmeket.

De az tény, hogy a két öreg volt benne a legjobb. :D

Amit még tegnap hozzá akartam fűzni a véleményemhez az az, hogy Eastwood filmjeiből érdekes mód hiánycikk a színészek ripacskodása. És ez az ami miatt olyan "valóságosak", és ez tetszik benne. :D Az egész sztori mintha valami dokufilm lenne melyet valóságos emberek játszanak el. Szóval le a kalappal Eastwood rendezői és színészi tehetsége előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Labancz Lilla : Igen , lesz folytatása az Álom.Net-nek! :D :D

 

Világhír a csaj számára? Heh?

http://www.storyonline.hu/hirek/labancz_lilla_video/15143/

Jó ez a videó, meg ahogy elköszön a végén :D

Ha nem saját szememmel néztem volna, tuti h*lyének néztem volna az illetőt aki ezt a videot elmesélte volna. :D

Csak én érzem úgy, hogy ez a csaj másolni akarja Oroszlán Szonja istennőt? :P

Szerintem vissza kéne rángatni a talajra. :D

De asszem én fogok a legnagyobbat pislogni amikor kaszát fog robbantani a film. :P

Na cup-cup. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók lesznek majd ezek az Avatar kiadványok. :D

 

Jók a klipek is. Már korábban láttam a Salvation ötödik tv spotját és az a zene alatta, az a zene....! :D

 

A Becstelen Brigantykat pedig igyekszem majd moziba megnézni. :D

 

A Transformershez meg egy megjagyzés, látva az utolsó sorban az IMAX-os vetítési dátumot.

@&@ be a hazai forgalmazó, tulaj ésatöbbi, ha ezt is kihagyják a hazai IMAXból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hurrá! Úgy érzem az első mozi után nem kéne szem*tkedni az asszonnyal. Igaz, hogy még nem láttam az első részt, de őszintén megvalva nem is akarom, és a másodikat meg főként nem.

Az asszonyi harag nem is határokat :D

 

Na további cuki napot, cup-cup :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme egy szintén várós-nézős film, melynek megjött a második trailerje.

 

http://www.traileraddict.com/trailer/the-h...ocker/trailer-b

 

Az előzetes végén az a kép nagyon brutál. :D

 

Ime néhány plakát is:

 

hurtlocker.jpg

 

hurtlocker-3.jpg

 

hurtlocker-2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a beszéd :D

 

On is legyek: Tegnap megnéztem a Szextúra c. filmet és nem ajánlom senkinek. Undorító volt :D

Mina te meg aztán becsüld meg Phobost, mert ilyen ritka önfeláldozásról mint amiről tanúbizonyságot tett, ritka hallani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina te meg aztán becsüld meg Phobost, mert ilyen ritka önfeláldozásról mint amiről tanúbizonyságot tett, ritka hallani. :D

 

Ha elhagyna, soha nem találna ilyen szép és aranyos barátnőt, mint én vagyok. (hú, csoda, hogy át tudok menni az ajtón az EGO-m miatt :D )

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én érzem úgy, hogy ez a csaj másolni akarja Oroszlán Szonja istennőt? :D

Viccelsz? A bulvár már kikiáltotta Oroszlán Szonja v2.0-nak.

De ez a sor tetszett: "A film nem lett befejezve." Ez azért elárul valamit a tavasz legnagyobb durranásáról: még befejezni sem tudták :D

 

Vajon a TS spot alatt már a film saját zenéje megy? Mert elég ütősnek tűnik (Danny Elfmantól ez lenne a minimum).

 

Ez a The Hurt Locker is érdekesnek tűnik. Csak félős, hogy elmegy majd túlzott hős pátoszba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.