Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Viccelsz? A bulvár már kikiáltotta Oroszlán Szonja v2.0-nak.

De ez a sor tetszett: "A film nem lett befejezve." Ez azért elárul valamit a tavasz legnagyobb durranásáról: még befejezni sem tudták :D

 

Vajon a TS spot alatt már a film saját zenéje megy? Mert elég ütősnek tűnik (Danny Elfmantól ez lenne a minimum).

 

Ez a The Hurt Locker is érdekesnek tűnik. Csak félős, hogy elmegy majd túlzott hős pátoszba.

Hát azért Szonja már letett pár filmet és a való életben azért elég intelligensnek tűnik a buta, szőke szerepei után, de ez a csaj ebben a cup-cup szerepben/színészként(?).....hááááát.

 

Én merem remélni, hogy ez a néhány taktus már az új zenéből van, mert piszkosul ütős és a játéktrailerek alatt is mintha ez menne.

 

Szerintem messze nem lesz pátoszos film. Olyan meg végképp ne legyen minta a Fegyverek szava, mert az borzalom volt. Én némi Sólyom végveszélyben és Gyilkos megszállás keverékét várom temérdek Időzített bomba beütéssel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg már erről a 2012-ről hallgatnék valami érdekes infót. Csend és hulla szag van körülötte. Jöhetne már arról egy előzetes, a teaser kb nulla volt, totál semmitmondó, egy kínai tatát elmos a monszun.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem messze nem lesz pátoszos film. Olyan meg végképp ne legyen minta a Fegyverek szava, mert az borzalom volt. Én némi Sólyom végveszélyben és Gyilkos megszállás keverékét várom temérdek Időzített bomba beütéssel. :D

Azaz, az lenne a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme egy szintén várós-nézős film, melynek megjött a második trailerje.

 

http://www.traileraddict.com/trailer/the-h...ocker/trailer-b

 

Ezt a filmet már tavaly októberben bemutatták, fesztiválokon és egyéb országok mozijaiba, torrent oldalkon már dvdripp is van belőle, valamint blu ray rip... :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a filmet már tavaly októberben bemutatták, fesztiválokon és egyéb országok mozijaiba, torrent oldalkon már dvdripp is van belőle, valamint blu ray rip... :D

Nocsak, akkor utána kéne nézni :D Főleg annak, hogy van-e már hozzá felirat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoe Saldana az AVATAR és a Star Trek főszereplője hatalmas Star Wars fannak valja magát, valamint az Alien filmeket is imádja, legfőképp az Aliens a legkedvesebb számára, mert szerintem James Cameron nagyon összerakta azt a mozit.

Saldana told the magazine that she's excited to be playing parts in the sci-fi genre. In addition to her 'Star Trek' role, she also plays an alien in the James Cameron sci-fi thriller 'Avatar,' due out in December. "I'm a Star Wars fan, but I love the whole 'Alien' legacy. My favorite was the second one, because of Ripley [sigourney Weaver]. She was such a feisty creature -- strong and still very motherly."
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy Cameron is nem egyszer mondta, hogy az AVATAR sci-fi thriller lesz.

Cameron meg ugye mestere a feszültség keltésnek. A thriller nálam meg jobban bejön stílusilag, mint a horror műfaj, szerintem egy jó thrillertől jobban lehet parázni, mint egy horrortól.

Valamint érdekes hogy ilyen paráztatós részek is várhatóak a filmbe, egyre jobban hangzik ez :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban már napvilágra került, hogy James Cameron a Mattelt választotta az Avatarhoz kapcsolódó játékok megtervezésére és legyártására. Ezek a játékok várhatóan október végén jelennek meg a boltok polcain. Most azonban a filmhez kapcsolódó könyvek kerültek fel a világ talán legnagyobb online üzletének, az Amazonnak a rendszerébe, amelyek egyúttal már mostantól előrendelhetők. Az egyes kiadványok az Avatar bemutatóját nagyjából egy hónappal megelőzve, november és december eleje között jelennek meg. A továbbiakban összefoglaljuk, hogy mit is várhatunk ezektől a művektől.

A kérdés az, hogy ebből mi fog megjelenni magyarul?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg már erről a 2012-ről hallgatnék valami érdekes infót. Csend és hulla szag van körülötte. Jöhetne már arról egy előzetes, a teaser kb nulla volt, totál semmitmondó, egy kínai tatát elmos a monszun.

Kb én is így érzek a The Runelords fantasy sorozat megfilmesítésével kapcsolatban. Először a Warner ígérte be 2007-re, aztán a Wasatch filmstúdió vásárolta fel a jogokat. Ők 2009-re ígérték, de még mindig semmi, se kép, se videó, se előzetes. :D

Az első 3 regényt olvastam magyarul, és szerintem ha nagyon jól megcsinálják filmben, akkor ütni fogja A Gyűrűk Urát. Nagyon eredeti a sztori, az egyik legeredetibb, amit valaha olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Antal Nimród új filmje. A Kontroll rendezője ismét egy hálivúdi akció mozit rendezett. Enjoy!

 

480p

http://movies.apple.com/movies/sony_pictur...-tlr1_h480p.mov

720p

http://movies.apple.com/movies/sony_pictur...-tlr1_h720p.mov

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírek szerint a Twrminator 5-ben a T-1000-es is színre lépne. Robert Patrick a T5-ben egy tudóst alakítana, illetve el lesz magyarázva, hogyan született meg a T-1000-es, és a Skynet miért pont azt a tudóst választotta a T-1000-es mintájául.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Future Begins..

Cameron a mozi jövőjéről

Cameron on the future of cinema:

 

from Business Week:

 

Q: Is there something beyond 3D in film? Could we ever see in cinema the same kind of physical participation we're starting to see in video-game consoles like Nintendo's Wii?

 

Cameron: Imagine a movie in which the viewer is swept along by a narrative, following the action from place to place, but without the intervention of a camera. You can choose which character to watch in a scene, as if you're an invisible witness standing there while a real event plays out. This is still years away, at a level of realism people would consider cinematic, but certainly not decades away.

Aztán itt egy videó, elképzelhető hogy így is lehet nézni majd az AVATART

Ez tényleg olyan "benne vagyunk a filmben" feeling. Elképesztő :D

http://marketsaw.blogspot.com/2009/04/3d-g...l#disqus_thread

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le lehet tölteni Filmagazin újságot teljesen legálisan a PC Guru oldaláról. Nagyon igényes és frankó mozis újság a legjobb filmekkel és jó kritikákkal

Februári szám

Márciusi szám

Áprilisi szám

12262-FM3.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... akkor lekapnál többet is a kedvemért? :D Öcsém is itthon van, sebességem a béka*** alatt, irtó sz*r ez a T-net a környéken :D

Érted bármit szívem.......no azért bizonyos határokon belül. :D Holnap majd megmondod mi kell pontosan, per pillanat ez év első három számát szedtem csak le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.