Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No majd kiderül, hogy mennyire lett eltalálva, ha én is megnézem :)

Annak ez sokat nem fog mesélni aki nem nézte az elődöket. :) Lát egy pöpec sci-fit, de azok az apró nüánszok nem fogják elérni náluk a hatást, mint a "régi motorosoknál". :) Nálam elérte, hogy átéljem azt amit a Baljós Árnyaknál, vagy a Sithek bosszúja utolsó tíz percében amikor majd huszonöt év után újra előjött a hátbizsergés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

így aztán a jövő heti Angyalokkal együtt anyuval nézzük meg

No, ez az az esélyes film, amit rövid távon mindenképpen szeretnék megnézni, most már csak az a kérdés, hogy a Star Trek előtt, vagy után. :)

MissKarrde, mesélj majd róla, milyen volt - az ST-vel ellentétben itt teljesen képben vagyok, a regényt olvastam, szerintem jobb, mint a Da Vinci kód, remélem, a filmváltozata is jobb lesz :), mert ugyan nem volt rossz film ez utóbbi, de lehetett volna pár dolog benne sokkal jobb is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ez sokat nem fog mesélni aki nem nézte az elődöket. :P Lát egy pöpec sci-fit, de azok az apró nüánszok nem fogják elérni náluk a hatást, mint a "régi motorosoknál". :D

Felvágós :P Igenis láttam belőle, mondjuk a hat mozifilmet azt momentán igen :P A Picardosokat nem, de ez is picit régebben volt. Valamelyik részt többször is :P

 

Cool a srác

Jaj, ez nagyon jó kép :D

 

No, ez az az esélyes film, amit rövid távon mindenképpen szeretnék megnézni, most már csak az a kérdés, hogy a Star Trek előtt, vagy után. :D

MissKarrde, mesélj majd róla, milyen volt - az ST-vel ellentétben itt teljesen képben vagyok, a regényt olvastam, szerintem jobb, mint a Da Vinci kód, remélem, a filmváltozata is jobb lesz :P, mert ugyan nem volt rossz film ez utóbbi, de lehetett volna pár dolog benne sokkal jobb is. :D

Nálam sajna lentebb írtak miatt együtt nézős lesz. Nem is sajna :D Mindenképpen írok róla, ha megnéztem. Ez a könyv nekem is jobban bejövős volt, mint a da Vinci-sztori, bár már alig emlékszem rájuk :D A múlt héten megnéztem megint, jut eszembe, nem is láttam anno, csak a moziban egyszer :D , és egész nézhető volt úgy, hogy alig emlékszem a könyvre :P Bár azért rémlik sok minden, főleg lényeges elemek, melyeket marha nagy kár volt megváltoztatni (pl. Sophie tesója, és a többi).

Az az egy előnye meglesz az Angyaloknak, hogy szerepel benne Ewan McGregor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem a Star Trek-et. Nagyon jó volt, látványos, vicces és izgalmas. És hiába volt két órás a film, elnéztem volna még egy darabig. Azt tudni kell rólam hogy sosem szerettem igazán a ST univerzumát, sőt.. De még így is élvezhető volt.

Viszont az a sok lens flare.. Már az Indy 4-nél is utáltam őket, itt meg úgy százszor annyi volt, minden képkockán vagy nyolc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütős az utolsó TS trailer is, de nem lesz már egy kicsit sok? Nem lennék meglepve, ha az eddigi trailerekben már minden jó jelenetet láttak volna. Úgy hallottam egy kiváltságos réteg már látta a filmet, és mindenkinek nagyon tetszett. Sokkal jobb lett állításuk szerint, mint a T3, már majdnem megüti a T2 szintjét.

A Vasemberes kép jó. Odakint már gőzerővel folyik a film forgatása. Ha Justin Hammer fogja keverni a kártyákat a filmben, akkor nem lesz panasz a sztorira sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aintitcoolon belenéztem pár Terminator kritikába.

A meglepő, hogy a filmnek egy főszereplője van, és az az AVATAR sztárja, Sam Worthington. Dicsérik is a kritikusok, ő viszi el a hátán a filmet, ő az igazi föszereplő, aminek én borzasztóan örülök, mert nagyon kíváncsi vagyok már színészei kvalitásaira, merthát az Avatarban is oda kellett hogy tegye magát :D :D

 

Christian Bale, bár a hírneve miatt a stáblista élén virít , de csak mellékszereplő, alig szerepel a filmben, és az alakítása se olyan jó...a kritikusok ezt írják.

Szóval go Sam go!!!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem a Star Trek-et. Nagyon jó volt, látványos, vicces és izgalmas. És hiába volt két órás a film, elnéztem volna még egy darabig. Azt tudni kell rólam hogy sosem szerettem igazán a ST univerzumát, sőt.. De még így is élvezhető volt.

Viszont az a sok lens flare.. Már az Indy 4-nél is utáltam őket, itt meg úgy százszor annyi volt, minden képkockán vagy nyolc.

Engem nem zavart, inkább adott egyfajta képi hangulatot az egésznek. :D Valahogy hasonlóakat lát az ember amikor pl a Nemzetközi Űrállomásról nézz egy doksifilmet és éppen az ablakon megcsillant a Napfény. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christian Bale, bár a hírneve miatt a stáblista élén virít , de csak mellékszereplő, alig szerepel a filmben, és az alakítása se olyan jó...a kritikusok ezt írják.

Szóval go Sam go!!!!! :D

Csak mellékszereplő? Ez nem kicsit okozott most csalódást.. Nem tudom, de ez a Worthington gyerek első látásra nem tűnik annyira szimpatikusnak.

Bale pedig persze hogy nem alakít jól ha fél percenként zavarják meg a "f*cking amateur"-ök a"f*cking distracting"-ekkel.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.