Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Remélem valami brutál kommandóst játszik majd. Van egy arca :):P

Szerinem inkább valószínűbb, hogy ő afféle környezetvédő lesz, aki szabadidejében öreg mamikákat kísér át az úton, majd kimegy a rétre virágot szedni a barátnőjének, és természetesen főállásban egy családsegítő alapítvány igazgatója. A filmben pedig a predatorok egyenjogúságáért fog küzdeni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy T-700-as :)
Ezt írdd meg annak is aki a vidi címébe rosszul írta. Onnan van a téves infó. :)

Amúgy meg nem különösebben érdekel hogy milyen fajta. Így is úgyis ugyanaz lesz a sorsa. :P

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek szakértőktől kérdezném.Ezen st-filmeket találtam:

 

Star.Trek.1.The.Motion.Picture.1979.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.2.The.Wraith.Of.Khan.1982.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.3.The.Search.For.Spock.1984.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.4.The.Voyage.Home.1986.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.5.The.Final.Frontier.1989.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.6.The.Undiscovered.Country.1991.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.7.Generations.1994.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.8.First.Contact.1996.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.9.Insurrection.1998.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.X.Nemesis.2002.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

 

 

Ezeket a megjelenés éve szerinti sorrendben érdemes nézni?

 

Különben a mozifilm nemcsak az akció miatt fogott meg.Abból már kinőttem, hogy piff-puff miatt tetszen egy film.Szerintem maga világ volt rám hatással, meg az a családi hangulat ami a hajón volt.Tehát igazából nem baj, ha a fenti filmek közül nem mindegyik akciódús.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FOX nagyfőnök elhintette azt az infót, hogy valszeg a Jégkorszak 3 előtt debutál az Avatar trailer. Az ráadásul IMAX 3D-ben is fog menni. Plusz itthon is játsszák. (A Szörnyek az űrlényeket is játszották itthon, a Jégkorszak filmek nálunk nagyon népszerűek, naná hogy behozzák)

 

Kíváncsi leszek hogy a pesti Arena moziba is adják e majd az előzetest 3D-ben a Jégkorszak előtt. IMAX-ban fantasztikus lehet majd a cucc. Szóval július eleje...Másfél hónap kb. Hamar elszáll.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ugye akkor még nem voltak kész annyi effekt, hogy egy trailerbe bele sűrítsék. Szorgosan dolgoznak hogy a karakterek fotorealok legyenek. Gondolom igen kemények lehetnek az elvárások, meg a munkatempó.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az imdb szerint csak 20 millióból forgatták, ez is meg is látszik néhány effekten. de egyébként nagyon hangulatos. :)

Poén, hogy 2008 végéről azért pakolták át egy évvel későbbre, hogy dolgozzanak még a trükkökön, na persze...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a filmre kíváncsi vagyok én is :D

A FOX nagyfőnök elhintette azt az infót, hogy valszeg a Jégkorszak 3 előtt debutál az Avatar trailer.

Ha valaki látja a trailert, akkor számoljon be róla :D

 

A lenti ST-filmek közül az első hatot láttam, és ha jól rémlik, a negyedik jött be legjobban, bár az volt a legkevésbé sci-fis :D Nagy bánatomra csak egyszer láttam jó régen :) No meg az első is jó volt, ezt a két részt láttam először, azokat is a 90-es években a tévében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek szakértőktől kérdezném.Ezen st-filmeket találtam:

 

Star.Trek.1.The.Motion.Picture.1979.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.2.The.Wraith.Of.Khan.1982.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.3.The.Search.For.Spock.1984.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.4.The.Voyage.Home.1986.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.5.The.Final.Frontier.1989.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.6.The.Undiscovered.Country.1991.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.7.Generations.1994.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.8.First.Contact.1996.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.9.Insurrection.1998.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

Star.Trek.X.Nemesis.2002.HUN.DVDRip.XviD-PREtorians

 

 

Ezeket a megjelenés éve szerinti sorrendben érdemes nézni?

 

Különben a mozifilm nemcsak az akció miatt fogott meg.Abból már kinőttem, hogy piff-puff miatt tetszen egy film.Szerintem maga világ volt rám hatással, meg az a családi hangulat ami a hajón volt.Tehát igazából nem baj, ha a fenti filmek közül nem mindegyik akciódús.

 

Szerintem nézheted nyugodtan úgy is. A 2., 3. és 4. szorosan kapcsolódik egymáshoz, ott nem érdemes összevissza nézni.

Ezekből nekem a 8. a kedvencem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FOX nagyfőnök elhintette azt az infót, hogy valszeg a Jégkorszak 3 előtt debutál az Avatar trailer. Az ráadásul IMAX 3D-ben is fog menni. Plusz itthon is játsszák. (A Szörnyek az űrlényeket is játszották itthon, a Jégkorszak filmek nálunk nagyon népszerűek, naná hogy behozzák)

 

Kíváncsi leszek hogy a pesti Arena moziba is adják e majd az előzetest 3D-ben a Jégkorszak előtt. IMAX-ban fantasztikus lehet majd a cucc. Szóval július eleje...Másfél hónap kb. Hamar elszáll.. :)

Gondolom csak azért beülsz majd a moziba, hogy lásd a trailert, nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohanok fel Pestre négykézláb, ha adják IMAXban az előzetes :D

Azt majd Oldie vagy valaki elkisér, hogy nehogy mar egyedül tomboljak :D

Tisztázzunk előtte valamit. Én csak a defiblilátort bírom el, az oxigénpalackokat bízd másra. :D Annyi szent, hogy a tb kártyádat ne hagyd otthon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztázzunk előtte valamit. Én csak a defiblilátort bírom el, az oxigénpalackokat bízd másra. :D Annyi szent, hogy a tb kártyádat ne hagyd otthon. :)

Te inkább egy rekesz sört hozzál, mert a trailer után a sokk okozta traumát csak sörrel tudjuk enyhíteni :D Pont egy rekesznyivel. Fel kell dolgozni a látottakat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te inkább egy rekesz sört hozzál, mert a trailer után a sokk okozta traumát csak sörrel tudjuk enyhíteni :) Pont egy rekesznyivel. Fel kell dolgozni a látottakat :D

Hát ha pixelről pixelre akarod feldolgozni -mert ugye alaposnak kell lenni :D -, akkor oda több kell egy rekesznél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.