Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Durva effektparádé várható az AVATAR-ban.

Ugyanis George Lucas effektcége az ILM is besegít a munkálatokba, hogy időben bejezzék a trükköket.

Akkor a pre -visual és a lighting effekteknél a Digital Domain is dolgozott, derült ki egy újságból kivágott Cameron interjúból.

Ugye most Michael Bay effekt cége, és a Transformers filmekben aláznak fotoreál robotokkal :)

Akkor az AVP2 rendezőinek Colin és Greg Strause-nek Hydraulx cége is betársult Cameronékhez, ők maguk meg designer direktorok jelenleg az Avatarban.

A Hydraulx számos látványfilmnél ügyködött, T3, 300, Watchmen stb..

Akkor eleve a Weta Digital évek óta ezzel ügyködik, övéké a munka legjava. Stan Wintson studió legkiválóbb effekt mesterei keltették életre Pandora lakosságát.

Na már most.

 

Weta Digital + Industrial Light and Magic+ Digital Domain +Stan Winston Studio + Hydraulx = világ leglátványosabb filmje az AVATAR :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagysokára én is megnéztem az új Star Treket. Na szerintem ilyen egy jó nyári blockbuster: látványos, kalandos és a forgatókönyvét lehetöleg nem szellemi fogyatékosokkal iratták meg. Teljesen rendben van. Nálam ez azért is nagy szó, mert a Star Trek világa a mozifilmek és a TV-ben elkapott sorozatrészek alapján nem volt bejövős: egyedül a Khan haragját szerettem. És ez az új film mintha pont annak a szellemiségét vinné tovább csak a korhoz igazitott kivitelben. Le a kalappal na. Egy újabb frenchise amit mostantól igyekszem majd nyomon követni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Avatar trailer kiküldés így nagyon gyanús. Főleg, hogy azt nehéz elhinni, hogy pont Európábából és nem Amerikából szivárogna ki. Ez erősen kétséges, ráadásul több, mint egy hónap van a Transformers-ig, nem hiszem, hogy kockáztatnák. És a forrás persze "nem nevezheti meg", hogy honnan vannak a képek. Szerintem Jim Dorey most ismét egy kicsit túl hiszékeny volt és mivel képeket is küldtek neki, rögtön elhitte, hogy valódiak.

Persze a Transformers 2-nél régóta elképzelhető a trailer és reméljük is, hogy így lesz, de például a címre vonatkozó képet még semmiképpen sem szabad komolyan venni. A Believe jelmondat is elég fantáziátlan lenne így.

 

Frissítés: Közben már frissült is a Marketsaw, és tény, hogy a képek hamisak. Viszont azt állítja, hogy második forrás is megerősítette a Transformers 2-t. Ez már csak azért érdekes, mert akkor miért nem kérdezte meg eddig is a másik forrást? :) Igazán már tényleg csak hivatalos közleménynek lehet hinni. Talán két-három héten belül lesz is.

Szerkesztve: - Tyrannum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészen 2008 közepéig úgy volt, hogy 2009 május 22-n lesz az Avatar premier eredetileg, azaz a héten.Akkor döntöttek úgy, jobb lesz nekik az év vége december.. A leghihetetlenebb az egészben, hogy egy éve senki se gondolta volna, hogy ilyenkor még egye képet annyit se látunk a filmből :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagysokára én is megnéztem az új Star Treket. Na szerintem ilyen egy jó nyári blockbuster: látványos, kalandos és a forgatókönyvét lehetöleg nem szellemi fogyatékosokkal iratták meg. Teljesen rendben van.

No, örülök, hogy neked is tetszett. Már majdnem minden olyan ember, aki kritikusan állt ehhez a világhoz, és számít nálam a véleménye, pozitívan állt fel a filmből. Akkor csak jó lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bepótoltam egy pár évtizedes lemaradásomat. Megnéztem a lengyel remekművet, a Szexmissziót. :) Már értem, hogy miért nem nézhettem anno amikor még javában a matchboxokat tologattam. :D Hatalmas film, bomba jó nőkkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bepótoltam egy pár évtizedes lemaradásomat. Megnéztem a lengyel remekművet, a Szexmissziót. :) Már értem, hogy miért nem nézhettem anno amikor még javában a matchboxokat tologattam. :D Hatalmas film, bomba jó nőkkel. :D

Hatalmas film, de én csecsszopós koromban is megnézhettem. :D Az utolsó snitt mindent visz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bepótoltam egy pár évtizedes lemaradásomat. Megnéztem a lengyel remekművet, a Szexmissziót. :) Már értem, hogy miért nem nézhettem anno amikor még javában a matchboxokat tologattam. :D Hatalmas film, bomba jó nőkkel. :D

Ez nem az a film, amikor a nők átveszik az uralmat a férfiak felett? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas film, de én csecsszopós koromban is megnézhettem. :) Az utolsó snitt mindent visz. :D

Ody öregem, az a kor sose érhet véget ha picit belegondolunk és van mihez...khm...kihez társítanunk a fogalmát :D :D :D

 

No azért az úszómedencés jelenet volt az igazi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bepótoltam egy pár évtizedes lemaradásomat. Megnéztem a lengyel remekművet, a Szexmissziót. :) Már értem, hogy miért nem nézhettem anno amikor még javában a matchboxokat tologattam. :D Hatalmas film, bomba jó nőkkel. :D

Csöregem, ilyen vén vagy, de így le vagy maradva tőlem? Én is kb abban a korszakban láttam, mint Ody :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addict ismét írt egy Avataros összefoglalót

http://promotertv.blog.hu/2009/05/20/avatar_update

Ha igen véleményem szerint még az a három hónap vetítési idő is kevés lesz amit az IMAX vezetői rászánnak, pláne nálunk ahol egy darab vetítővászon van az egész országban. Valószínüleg tömegoszlatásra lesz szükség az Aréna Plázában decemberben.
:):D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs min uralkodniuk mert minden férfi kihalt, csak két hibernált ürge maradt, akit kiolvasztanak. :)

Örök klasszikus.

Kiskoromban nagyon izgultam rajta, és komolyan vettem. :D Drukkoltam a srácoknak, hogy a gonosz nők nehogy elkapják őket. Remek életük lehetett azután.... :D

 

Spoiler:

Csak akkor nyugodtam meg, amikor kiderült, hogy a főnök csaj férfi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eklektikus látványvilágú egy film lesz. :D

Csak mindenki a maga erősségét csinálja a filmen :D

 

Király lemezeken van a trailer :hmm:

Jah, jól nézett ki, de hogy ennyire odáig legyünk egy trailerért, az is ritka :)

 

Nincs min uralkodniuk mert minden férfi kihalt, csak két hibernált ürge maradt, akit kiolvasztanak. :)

Örök klasszikus.

Hmm.. azt hiszem, ezt a filmet nekem is meg kéne nézni valamikor :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bepótoltam egy pár évtizedes lemaradásomat. Megnéztem a lengyel remekművet, a Szexmissziót. :hmm: Már értem, hogy miért nem nézhettem anno amikor még javában a matchboxokat tologattam. :) Hatalmas film, bomba jó nőkkel. :)

 

 

Viccelsz?

Ezt a nyolcvanas években moziban lehetett látni.Mi is ott néztük meg.Nagyon izgalmas volt annak idején.Te hogyhogy csak most láttad?Elvileg te is "öreg" vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a filmet leginkább Bomarrnak ajánlom :hmm:

http://filmdroid.blog.hu/2009/05/20/a_magy...rdog_is_tisztel

Egy brazil Budapestre érkezik, és megbabonázza a város és a magyar nyelv. A filmben elhangzik a nagy mondás is:

"Budapesten kívül nem létezik semmi"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viccelsz?

Ezt a nyolcvanas években moziban lehetett látni.Mi is ott néztük meg.Nagyon izgalmas volt annak idején.Te hogyhogy csak most láttad?Elvileg te is "öreg" vagy.

Én tv-s adásra emlékszem amitől a szülők eltíltottak. :) Aztán valahogy meg is feledkeztem róla és ha jól tudom utána kábeles adókon ment ( Szív tv?) , de nekünk sokáig csak a földi adók maradtak. :-S

"De ami késik az nem múlik" -tartja a mondás. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskoromban nagyon izgultam rajta, és komolyan vettem. :) Drukkoltam a srácoknak, hogy a gonosz nők nehogy elkapják őket. Remek életük lehetett azután.... :hmm:

 

 

Csak akkor nyugodtam meg, amikor kiderült, hogy a főnök csaj férfi. :)

Bevallom kicsit többet vártam film közbe tőlük a "szent ügy" érdekében, de a párbeszédek mindent vittek. :D Hű, a jó nőket mondtam már? :)

 

 

Elég legyen, mert rácsapok a fenekedre! aztán lerántás a földre

na itt már lefordultam a székről. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No tegnap én is megnéztem a Gran Torinot. Nagyon jó film volt, mindekinek ajánlani tudom.

Spoiler:

Mekkora volt már a végén, ahogy az öreg "megoldotta" a banda ügyét, nekem legalább is zseniális volt :hmm: Kár, hogy ő maga ezért meghalt, de ha belegondolok, mivel haldoklott, talán jobb is volt így a számára. No meg azok a szövegek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészen 2008 közepéig úgy volt, hogy 2009 május 22-n lesz az Avatar premier eredetileg, azaz a héten.Akkor döntöttek úgy, jobb lesz nekik az év vége december.. A leghihetetlenebb az egészben, hogy egy éve senki se gondolta volna, hogy ilyenkor még egye képet annyit se látunk a filmből :):hmm:

Lehet, hogy esélyt akartak adni a Terminator: Megváltás , a Star Trek, a Rozsomák, a TF2, meg a többi film sikerének és ezért nem mutatták be ilyenkor. :)

Szóval a Transformers: A bukottak bosszújánál lesz végre trailer? Na akkor azt látni fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a Transformers: A bukottak bosszújánál lesz végre trailer? Na akkor azt látni fogom.

Nem biztos, hogy látni fogod ( lásd lentebbi hszemet), ha nem DTS-ben adják a filmet. Ha a lenti hír igaz, akkor DTS lemezre pakolták fel a trailert és nem hagyományos szalagos tekercsre. Ilyen lemezeket pedig a digitális hang miatt, csak DTS moziknál adnak, többek között RealD termekben. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, neked látnod kellett a Fenevadat. Igaz? :hmm: Már csak Sam Worthington miatt. :) Volt benne egy kemény tíz perces szerepe.

Amúgy laza kilencvenes évekbeli feelinget árasztó túlélő horrorzagyvaság, idegesítő klisékkel viszont remek fényképezéssel.

 

 

Max Payne

 

Hát ez is valami hihetetlen zagyvaság volt. :S Egysíkú karakterek, rájátszás a coolfaktorra, gyenge sztorivezetéssel, viszont jó látványvilággal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.