Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nyugi, Dzséjt, DVD-n kijön két féle változatban is, persze először a sima mozis, aztán a rendezői. Moziban szerettem volna én is megnézni, de ezek után nem fogom, köszönöm én is.

Hát ez az, majd DVD-n... nonszensz, most akkor DVD vagy mozifilmet csinálnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem Tarantino Mestertől a Kutyaszorítóbant. Hatalmas film, átkozott jó dumákkal, és karakterekkel. Amit az elején levágnak Madonnáról, azon fetrengtem. Az egész film csúcs szuper.

Jöhetnek a náci skalpoló brigantyk! :evil::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a Mesterről szó esett:

Brad Pitt részegen vállalta Tarantino filmjét

"Részeg voltam, és be is téptem, amikor igent mondtam Tarantino új filmjére - nyilatkozta Brad Pitt a sajtónak a Becstelen brigantykról - Késő éjszakáig filmekről beszélgettünk. Reggel csak azt láttam, hogy öt üres borosüveg van mellettem, hat héttel később meg már egyenruhában kellett ugrálnom a forgatáson. Fogalmam sincs, mikor egyeztem bele a filmbe."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Ok, meg vagyok győzve.Vagy 20 éve láttam egy müsort a tv-ben abban mondták, hogy rettenetes sokáig bomlanak le a radioaktív anyagok.Meghogy a táplálékláncba kerülve sem igazán jó, mert az ember megeszi azt a tehenet mi radioaktív füvet evett.

Akkor viszont mi a probléma az atomháborúval?Most már tényleg nem értem.Ha túlélhető, mondjuk egy bunkerban el vagyok 10 évig, akkor miért rinyálnak, hogy megsemmisülne az emberi élet?

Különben gratulálok a tudásodhoz, elképesztő sok dolgot tudsz.

 

 

A 40 perc kivágás meg tényleg durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem Tarantino Mestertől a Kutyaszorítóbant. Hatalmas film, átkozott jó dumákkal, és karakterekkel. Amit az elején levágnak Madonnáról, azon fetrengtem. Az egész film csúcs szuper.

Jöhetnek a náci skalpoló brigantyk! :evil::P

 

Ja az nagy film.Az a jelenet nem semmi, mikor Madsen táncolva készül felgyújtani a rendört.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tudtátok, hogy Sam Worrthington lett volna az új James Bond, csak Daniel Craige elhalászta tőle a szerepet? :evil:

Hála az Erőnek :lol: Nem igazán rajongok a figuráért, elnézést azoktól, akik igen, és a legutóbbi film volt az elmúlt pár év legrosszabb filmélménye nálam, szóval jobb, hogy nem ő szerepel benne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma újra volt szerencsém végignézni a Csizmáskandúr című remekművet, hát totál kész lettem tőle. :evil: Bár negyvenéves rajzfilmről van szó, mégis elvarázsolja a nézőt.

Erről jutott eszembe, hogy a Shrekbeli Csizmás kandúrról önálló spin-off film lesz 2012-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem Tarantino Mestertől a Kutyaszorítóbant. Hatalmas film, átkozott jó dumákkal, és karakterekkel. Amit az elején levágnak Madonnáról, azon fetrengtem. Az egész film csúcs szuper.

Jöhetnek a náci skalpoló brigantyk! :evil::P

Bakker, Jake, én is nemrég néztem meg (kedden) a Kutyaszorítóbant. Baromi jó film.

 

Dzséjt:Ok, meg vagyok győzve.Vagy 20 éve láttam egy müsort a tv-ben abban mondták, hogy rettenetes sokáig bomlanak le a radioaktív anyagok.Meghogy a táplálékláncba kerülve sem igazán jó, mert az ember megeszi azt a tehenet mi radioaktív füvet evett.

Akkor viszont mi a probléma az atomháborúval?Most már tényleg nem értem.Ha túlélhető, mondjuk egy bunkerban el vagyok 10 évig, akkor miért rinyálnak, hogy megsemmisülne az emberi élet?

Különben gratulálok a tudásodhoz, elképesztő sok dolgot tudsz.

Köszi :lol:

Azt jól tudod, hogy nem egészséges, ha bekerül a táplálékláncba, illetve azt is, hogy lassan bomlik el. De nem kell teljesen elbomlania, hogy biztonságos legyen. Elég a felezési idő (kobalt bombánál pl. 5,27 év, bár kobaltbomba sosem készült, de elvben ez lenne a sugárzás tekintetében a legkártékonyabb atombomba). Ez a szám minden bombatípusnál más és más, de egy adott érték alatt már meg lehet közelíteni a területet, és csak huzamosabb ott tartózkodás esetén lesz kártékony. Természetesen mindnél több idő választ el minket a robbanástól, annál biztonságosabb.

Az atomháború miatt azért tartanak, mert annyi atombomba van a Földön, hogy az emberiség kiirtására kétszer is elég lenne. Régen persze úgy volt beállítva, hogy milliárdnyi ember elpusztul, a maradékot meg kiirtja a sugárzás. Manapság inkább úgy szól a fáma, hogy milliárdnyi ember odavész, a maradék meg már nem lenne elég a populáció fenntartására (illetve annyiból számít a sugárzás is, hogy amíg el nem éri a biztonságos szintet, addig tényleg veszélyes, plusz sok atombomba nem becsapódáskor robban, hanem még a levegőben, ami, mint korábban is írtam, sokkal rosszabb).

A régi félelmekhez amúgy nagyban hozzájárult a radioaktivitásról szóló hiányos tudásunk, illetve az, hogy hogyan is reagál rá a természet. Pl. elég csak - hogy a filmeknél és a Terminatornál maradjunk, és ne legyünk teljesen OFF - James Cameron vízióját megtekinteni. Minden romos, sehol egy növény, és állandó a sötétség. Nos, a sötétség a nukleáris tél miatt lenne ugye, ám ehhez a tanulmányok szerint 5000-6000 atombomba becsapódása (kb. 1000 város elpusztítására elegendő) lenne szükséges, ennyit azonban egyszerre képtelenség lenne indítani (meg minek?). A növényzet eltűnésére meg pont Csernobil cáfolt rá, miután mára úgy néz ki a Zóna, mint valami park, csak éppen romokkal van kikövezve (sugárzó romokkal). Ráadásul olyan élőlények is visszaköltöztek, amik évtizedek óta eltűntek a környékről, és mindezt alig 20 év leforgása alatt. Szóval a Terminator-féle disztópiák megvalósulása aligha valószínű (ezért is reálisabb a TS, ahol volt nappal is, meg növényzet is). Persze még mindig baromi kellemetlen lenne, ha valaki atombombákkal kezdene dobálózni, mert milliókat, ha nem milliárdokat tudnának kiirtani velük, és azért elég csak belegondolni, mi lenne, ha New York, Los Angeles, Washington, Párizs, Moszkva, Tokió, stb. eltűnne a térképről (atombombákat úgyis csak nagyobb városok ellen van értelme bevetni, katonai bázisokra még egy őrült sem dobna nukleáris töltetett). A gazdasági világválság utána kellemes emléknek tűnne, hiszen eme városok nagy gyárakkal, cégekkel, tőzsdékkel, stb-kel vannak tele, amik megszűnésével a világgazdaság is összeroppanna (hisz már a World Trade Center összedőlését is meg lehetett érezni, pedig az csak két épület volt). És ez is hozzájárulna az emberiség, mint civilizáció hanyatlásához. Szóval a Terminator 1-2 jövőképe az, ami Kyle Reese-nek, miután visszatért a múltba: egy rémálom, amiből végre fel tudott ébredni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Fox név hallatán sok reményem nincs az Alienhez.

Pedig úgy áll pillanatnyilag a helyzet, hogy szabad kezet is adnának neki, csak rendezze ő. Persze, ez most van, aztán majd kiderül, mi lesz a premier előtt... nem mellesleg, a Predators is rendező nélkül van, jelenleg hét embert tart Rodriguez a listán, az egyik (az egyetlen, aki ismert) Neil Marshall, a Barlang (The Descent) rendezője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig úgy áll pillanatnyilag a helyzet, hogy szabad kezet is adnának neki, csak rendezze ő. Persze, ez most van, aztán majd kiderül, mi lesz a premier előtt... nem mellesleg, a Predators is rendező nélkül van, jelenleg hét embert tart Rodriguez a listán, az egyik (az egyetlen, aki ismert) Neil Marshall, a Barlang (The Descent) rendezője.

Tartok tőle, hogy a Fox összevagdostatná az új Alient. Kivágná a lassú, parás részeket amik ennél a filmnél piszok hatásosak voltak. Ezt hiányoltam az AVP-nél is.

 

Neil Marshall jöhet. Egész jó kis filmeket tud összedobni, persze itt is beleb*rmolhat a stúdió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na otthon az ősök már lelkesedni kezdtek az AVATAR iránt.

Mivel még nem hallottak felőle, így azt mondtam nekik, olyan lesz mint a Star Wars.

Egyből el kezdte őket érdekelni. Apán amúgy is imádja a régi trilógiát. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nő :evil::P Amúgy gőzöm sincs. Zsigmond Tamara rémlik, de nem esküszöm meg rá, sőt, több, mint valószínű, hogy totál tévúton járok.

Csak mert felvettem a végén Bozait mobillal és pechemre épp akkor álltam fel...

 

Itt a felvétel, Gacsal Ádám után mondja. Első 15 mp csak zaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg sokadszorra a Planet Terror-t. Hatalmas egy film :evil:

- Küldjék le Lewist

- A farkát nedvesíti, uram :P

Aztán meg látjuk, hogy tényleg kezd cseppfolyósodni :lol:

 

Az elején van egy kamu előzetes egy Machete című filmből. Úgy hallottam, rajongói nyomásnak engedve Rodrigez megfilmesíti azt. Utánanéztem és tényleg lesz ilyen :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején van egy kamu előzetes egy Machete című filmből. Úgy hallottam, rajongói nyomásnak engedve Rodrigez megfilmesíti azt. Utánanéztem és tényleg lesz ilyen ;)

Az a baj, hogy csak egy kamuelőzetes van rajta, pedig a moziban több volt... sőt, a moziban még a film után is volt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajos a moziban nem láttam a PT-t csak a DP-t, és láttam a többi előzetest is. Tényleg kár, hogy a többiek nem kerültek egyik korongra se rá, pedig Tarantino istenítése tartalmú interjúk helyett rárakhatták volna ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak mert felvettem a végén Bozait mobillal és pechemre épp akkor álltam fel...

 

Itt a felvétel, Gacsal Ádám után mondja. Első 15 mp csak zaj.

Egyszerűbb lett volna simán a nevet beírni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.