Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De a szolgáltatónak Illik biztosítani a pontos tájékoztatást minden csatornán.
Újságban volt róla szó, Interneten főleg. Gipszjakab aki 12 órán át eszterganyúzó jó munkásember nem is tudja eszik-e vagy isszák a 3D-t, lányok pedig nem hallgatnak rádiót.

TV-ben egy darab szó nem volt róla, hogy 3D-s (mármint én nem találkoztam vele)

 

Viszont: Alig reklámozták a 3D-t, ebből a szempontból Tüncike és Manyika honnan tudja, hogy lesz 3D-ben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újságban volt róla szó, Interneten főleg. Gipszjakab aki 12 órán át eszterganyúzó jó munkásember nem is tudja eszik-e vagy isszák a 3D-t, lányok pedig nem hallgatnak rádiót.

TV-ben egy darab szó nem volt róla, hogy 3D-s (mármint én nem találkoztam vele)

 

Viszont: Alig reklámozták a 3D-t, ebből a szempontból Tüncike és Manyika honnan tudja, hogy lesz 3D-ben?

Mert látták a dinós filmet az osztállyal együtt és az három dés volt :)

Máskülönben meg írtam. Nincs mindenkinek internetje, mozis újságja. Ugyanazt írtad most mint én korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te azt írtad, hogy a forgalmazónak hírdetnie kell minden csatornán. Én leírtam, hogy hírdetve volt, ergo nem értem, hogy miért vannak felháborodva az emberek.

Amúgy meg már iskolában is csúnyán néznek az emberre, ha nincs internetje, de ezt már párszor leírtam.

 

Vagy azt várták, hogy a jegyre esetleg a mozi felé menet 72-es betűmérettel ki lesz írva, hogy Vigyáz! csak az első pár perc a 3D-s....

 

Te hogy oldottad volna meg az emberek tájékoztatását?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újságban volt róla szó, Interneten főleg.

Tudod az a baj, hogy nem rohangált senki "Harry Potter csak félig lesz 3D-s" pólókban a moziban, nem volt fényreklám minden sarkon, és nem ment két percenként hirdetés a TV-ben, rádióban. Mert hígvelejű Gipsz Jakab csak így fogta volna fel... már ha tényleg tudná a földművelő jóember, mi a túró a különbség a sima mozi és a 3D között, mert jó eséllyel ezt csak az internettel és TV-vel, meg a VOX és az amúgy az egyszeri ember számára teljes mértékben elérhetetlen (csak minden mozi mellett száz számra fellelhető) Est újságocskával felvértezett XXI. században élő városi fenegyerekek tudják.

Aki IMAX-ba megy, az azért tudja már, hogy mire megy. Mert az IMAX nem éppen az a fajta mozi, amit miden sarkon felelsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te azt írtad, hogy a forgalmazónak hírdetnie kell minden csatornán. Én leírtam, hogy hírdetve volt, ergo nem értem, hogy miért vannak felháborodva az emberek.

Amúgy meg már iskolában is csúnyán néznek az emberre, ha nincs internetje, de ezt már párszor leírtam.

 

Vagy azt várták, hogy a jegyre esetleg a mozi felé menet 72-es betűmérettel ki lesz írva, hogy Vigyáz! csak az első pár perc a 3D-s....

 

Te hogy oldottad volna meg az emberek tájékoztatását?

Pont úgy, ahogy írtad. Pontosan kiírva, hogy hány perc a 3D. Van pár ember aki az IMAX fórumon panaszkodik, sőt, a moziban a teremben többen felháborodtak.

Azt meg tényleg hagyjuk, hogy mindenhez már internet kell és nem trendi az akinek nincs mert nem teheti meg. A Bivalyb*sznádi Napi Hírmondóba a moziműsor mellé fel lehet tüntetni, hogy pontosan hány perc a 3D a filmből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a 3D-s filmek nem végig 3D-sek. Érdekes.

Ezek után azt hiszem mégsem bánkódom, hogy A Transformers: A Bukottak bosszúját mégsem 3D-ben néztem meg. 12 percnyi 3D-s élményért nem szívesen adnék ki jó pár százassal többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a 3D-s filmek nem végig 3D-sek. Érdekes.

Ezek után azt hiszem mégsem bánkódom, hogy A Transformers: A Bukottak bosszúját mégsem 3D-ben néztem meg. 12 percnyi 3D-s élményért nem szívesen adnék ki jó pár százassal többet.

Ez most csak a HP-re volt érvényes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IMAX balhé

Tény, hogy nem mindenki tájékozódik, vagy tudja, mi az IMAX, stb., így ilyen meglepetések érhetik. Szerencsére én olvastam ezt-azt neten, és sejtettem, hogy csak 12 perc lesz 3D.

 

Amúgy meg már iskolában is csúnyán néznek az emberre, ha nincs internetje, de ezt már párszor leírtam.

 

Te hogy oldottad volna meg az emberek tájékoztatását?

Off

Hej, a régi szép idők, mikor még a suliban senkinek nem volt mobilja sem :)

On

Akárhogy is legyen megoldva, olyan mindig lesz, aki mégsem tudja, mert kicsit sem fog utánaolvasni semminek sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No. Megnéztem a HP6 - ot.

:)

Mint film, egész jó. Nem olyan látványos mint pl az 5 volt, és el nem tudom gondolni miért pont az első 12 perc az amit megcsináltak 3D-ben. Hacsak nem valami nagy jelenetet tettek az elejére ami a 2D változatból kimaradt. Sokkal "darkosabb" mint amennyire látványos.

 

Egyébként hozza a Harry Potter filmek átlagos színvonalát, nagyon jól lettek kidolgozva a szerelmi szálak, az a finom humor amivel egyes helyzeteket megjelenít, nekem nagyon tetszett. Viszont a könyvhöz képest KEVÉS. Én megértem, hogy nem fér bele egy egykilós könyv teljes cselekménye egy kétésfél órás filmbe, de hogy a végén az egyik szereplő jóformán belenéz a kamerába és közli hogy ő a félvér herceg? Anélkül, hogy kiderülne mitől félvér és mitől herceg..... Aki olvasta a könyvet az tudja, aki meg nem, az eredjen és olvassa el. Oké. Amikor elkezdték megfilmesíteni a szériát azt gondoltam, de rossz hogy ami OLVASÁSRA készteti az embereket a filmekkel szemben, abból film lesz. Nos, jelentem, ez az a film amire beül az ember és a végén berohan a könyvesboltba. Ebből a szempontból nagyon hatásos film.

 

6/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*zze, király :D

Kedvenc mesém :D Toy Story 2-ben Zurg elmondja Buzz-nak, hogy ő az apja :)

Mind a két rész tele van SW -s utalásokkal, ami nem véletlen. :D

 

ficsörte
Micsoda? :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ott lesz ez a film! :)

 

Mi a szösz, Jackson már nem csak lefogyott, de anorexiás is lett? :D Kegyetlen ahogy már kinéz.

Szerintem is remek lesz. Jobban várom mint az Avatart. :D Egyébként Jackson már évek óta így néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda? :)
Az ilyen interjús filmrészletes vidiók angol neve "featurette" (gőzöm nincs hogy mit jelent) amit ficsöretnek ejtenek és abból kreáltam én viccesre véve a figurát a ficsörte elnevezést. Az ötlet amúgy egy filmes fórumból való. Ott ficsornak írták. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"THIS IS SPAR... A GAME!!!" :)

Jaj, ez jó volt :D

 

Egyébként nagyon jól át tudod költeni a neveket meg elnevezéseket :D Bár néha gondolkodnom kell, melyik mit jelent :D Itt mondjuk egyértelmű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszetős pószter. :)

Nekem a kék dolgokról mindig "A nagy kékség" jut eszembe. :D

 

Egyébként nagyon jól át tudod költeni a neveket meg elnevezéseket :D Bár néha gondolkodnom kell, melyik mit jelent :D Itt mondjuk egyértelmű.
Az ilyen lököttségek is segítenek abban hogy jobb kedvre derítsem magam. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.