Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Naviktól engem is kiver a víz, de ezen nem akadok fenn. :)

Nekem bejöttek, a nyúlánk alakjukkal leginkább. (elfogadom, ha valakiknek nem tetszenek, nem ez a baj, hanem az ahogy teszik)

Ami szerintem állati jó még, az a növény és állatvilág, valami gyönyörű, idegen és mégis ismerős :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejöttek, a nyúlánk alakjukkal leginkább. (elfogadom, ha valakiknek nem tetszenek, nem ez a baj, hanem az ahogy teszik)

Ami szerintem állati jó még, az a növény és állatvilág, valami gyönyörű, idegen és mégis ismerős :hehe:

A florát faunát valóban nagyon jól megcsinálták! Látszik, hogy minden nagyon kidolgozott, ami eleve jó pont nálam. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a következőt várom legfőképp.Mivel a trailerből kiderül, hogy az emberek a rosszak, ezért a film végén lévő monumentális csatában(csak így érhet végett), írtsák az embereket mint a legyeket.Tehát Jake találjon egy olyan módszert(nyilván fog), amivel a high-tech cuccokat a kőkorszaki fegyverekkel rendelkező kék lények le tudják szedni.Hulljanak százasával lefele az égboltról a helikopternek kinéző harci repcsik.

Magyarán legyen egy olyan jó érzés, hogy mindenért megfizettek amit tettek.

 

 

Meggyőztetek.Megnézem a sorozatot.Mi a címe?Firefly?

 

 

Dzséjt: nyilván nem csak az ILM-re gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quaritch! Kérem helyesen írni!

Még kimondani sem tudom helyesen, nem, hogy leírni. Kortárs... Korpás... Kartács vagy mi? Kuotárcs... Taccs ez a fickó. :hehe:

 

Én a szokásos Cameroni felhozatalt várom: asztallap egyszerűségű sztori köré frenetikus világot tálalni, benne király karakterekkel, látványos és töménytelen akcióval és szállóigévé avanzsálható beszólásokkal. Ha már egyszer nem Kenzesz...

Amúgy elsősorban eddig engem is a lépegetők, röpcsik és ágyúk ragadtak meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cameron-féle Titanic vége nem teljesen szomorú. :) Nekem olyasmi, talán egy árnyalattal több pozitívummal, most is megfelelne. :D

Igaz, ha valaki pozitív szereplő meghal a film végén, az még nem jelenti azt, hogy totál szomorú. Majd csak megkapjuk a pozitívabb véget, legalább is remélem :P

 

Megszámolhatjuk a fűszálakat.

Más topicon valaki hisztizett, miért nincs szőrös lény a Pandorán, mások szerint nem néznek ki jól a Navik. Nekem valahogy ilyesfajta kötözködés eszembe sem jutna....

Szerintem fűszál számolásra már nem fog jutni sem idő, sem energia, kell a többi látványra :D

Anyám, ilyen marhaságon fennakadni? Amúgy látta már a filmet, hogy biztos benne, nincsenek szőrös lények? Vagy ezt honnan veszi. Na mindegy, próbálok nem kiakadni ilyeneken.

 

Ami szerintem állati jó még, az a növény és állatvilág, valami gyönyörű, idegen és mégis ismerős :D

Nekem is főképp ez tetszik, leginkább a "sárkányok", amiken repülnek :hehe: Iszonyú jól néznek ki :P

 

Még kimondani sem tudom helyesen, nem, hogy leírni. Kortárs... Korpás... Kartács vagy mi? Kuotárcs... Taccs ez a fickó. :)

 

Én a szokásos Cameroni felhozatalt várom: asztallap egyszerűségű sztori köré frenetikus világot tálalni, benne király karakterekkel, látványos és töménytelen akcióval és szállóigévé avanzsálható beszólásokkal. Ha már egyszer nem Kenzesz...

Na kb. én is így vagyok vele, sem így, sem úgy nem megy még a neve, de majd egyszer csak megtanulom :D

Hasonlót várok én is, de leginkább bűvöljön el a moziban mindenestől :)

 

Jóreggelt! :) Könnyesre röhögtem az arcom! :)

Hasonlóan, ami nem is olyan könnyű a melóhelyen a gép mögött :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kritikusok odáig vannak az Avatarért.

Jelölhetik legjobb rendezés, film kategóriában is!!!

 

A tegnapi nap folyamán a Hollywoodi Külföldi Újságírók Szövetségének (HFPA) tagjai megtekinthették James Cameron legújabb "minden idők legdrágább" filmjét (anno ezt a címet a T2, a TRUE LIES és a TITANIC is kivívhatta magának - mindhárom cím bazi nagy siker lett). Az előzetes vetítésre azért volt szükség, mert a HFPA-nak december 9-ig bezárólag látnia kell minden olyan egészestés filmet, amely esélyes lehet a szövetség által megszavazott Golden Globe-díjra.

 

A tegnapi napig csak a legelvetemültebb AVATAR-hájperek gondoltak arra, hogy a film eséllyel indulhat komolyabb kategóriákban (kivéve talán az Oscar "legjobb filmjét", ahol idéntől már tíz címet nominálnak), de a HitFix egy "nagyon megbízható forrást" említett, amely szerint a HFPA tagjai teljesen odáig voltak a filmért, amely immáron jó eséllyel indulhat a legjobb film (dráma) és legjobb rendezés kategóriájában a jövő hét kedden hajnalban (itteni idő szerint délután kettőkor) kihirdetett Golden Globe-jelöltek között.

 

aeonflux blog

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, ha valaki pozitív szereplő meghal a film végén, az még nem jelenti azt, hogy totál szomorú. Majd csak megkapjuk a pozitívabb véget, legalább is remélem :)

Mi lenne, ha olyan pozitív vége lenne, mint az Alien3-nak? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kritikusok odáig vannak az Avatarért.

No ez egy pozitív kezdet, bár vigyázzunk az ilyen hírekkel :hehe:

 

Mi lenne, ha olyan pozitív vége lenne, mint az Alien3-nak? :)

Köszi, olyat azért nem kérek, már ha jól emlékszem rá :D

Spoiler:

Ez volt a forró izébe esős, öngyilkolós végű, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar

A szinkronról: a T4-ből ismerős Sam Worthington, aki a főszereplő katonát, Jake-et alakítja, Széles Tamás hangján szólal meg, ami jó választás, mert ő szinkronizálta Winters századost is az Elit alakulatban. A fenti videórészlet tudósa, Sigourney Weaver az Alien-filmek után hagyományosan Menszátor Magdolnát kapta hangnak (bár a rajongók szerint a 88-as A bolygó neve: Halál-szinkron számít klasszikusnak Farkas Zsuzsával).

 

Zoe Saldana játssza Jake űrlény nőjét, Neytirit, aki Pikali Gerdát kapta, a tökös pilótanőt alakító Michelle Rodriguez pedig Kéri Kittyt. Maffiózók-rajongóknak jó hír: a szemét Quaritch ezredes (Stephen Lang) Kőszegi Ákos, azaz Tony Soprano hangján szólal meg, az okoskodó, nyakkendős Giovanni Ribisit pedig Rajkai Zoltán szinkronizálja (a Maffiózókban ő Christopher Moltisanti).

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, olyat azért nem kérek, már ha jól emlékszem rá :)

Az biza :D

 

Jók ezek a szinkronhangok. Weavernek én reménykedtem, hogy Menszátor Magdolna lesz a hangja. Az öreg Weaverhez az illik (bár Ripley karakteréhez, legalábbis az AR-ig Farkas Zsuzsa jobb volt, én is őt szeretem). A trailerben nem tudom, ki adta neki azt a hangot, de ha az lett volna a moziban is, lefejeltem volna a szemközti széket kínomban. Pikali Gerda meg a kedvenc női szinkronhangom (NCIS-ben ő Ziva hangja), és úgy tűnik, elindult örökös Saldana hangnak, mert a Star Trekben is ő szinkronizálta. Szélesi Tamás jöhet, már a TS-ben is jó volt Sam bácsinak. Kőszegi Pike kapitány és Mace Windu után már nem is csoda, hogy megint egy marcona vezetőt kapott (és hát az AR-ben is szinkronizált, szóval végigment majdnem minden kedvenc szériámon, hátha beáll az Avatar is melléjük :hehe: ). Kéri Kitty oks, nem is először szinkronizálja Rodriguezt (nem ő volt a trailerben, ugye?). Rajkai Zoltán, ő sem a hajégnekállító színészeink közül van, hál' isten. Klafa, egész tisztes hangokat válogattak össze. Most már csak jó hangmérnököt, jó szinkronrendezőt és jó fordítót kérek melléjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez egy pozitív kezdet, bár vigyázzunk az ilyen hírekkel :hehe:
Ha egy látványfilm ilyen pozitív visszhangott kapott a kritikusoknál (már ha tényleg mondtak olyat, hogy a film díj-esélyes, mert azért az egész csak "állítólag" volt így), akkor ott nagy baj nem lehet. :)

 

Avatar

A szinkronról:

Mégis jó lesz az, hogy szinkronosan nézzük, Széles Tamás és Kőszegi Ákos hangját kifejezetten szeretem. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reynolds szerint Tarantino lenne a megfelelelő rendező a Deadpool mozihoz

 

"Az már biztos, hogy Ryan Reynolds lesz a főszereplője a Deadpool mozinak, a producereknek nem probléma, hogy a színész a konkurens képregénykiadó egyik hősét, a Zöld Lámpást is el fogja játszani. Reynolds azt mondta, hogy a Deadpool filmet Quentin Tarantinonak vagy valami hozzá hasonló rendezőnek kell ledirigálni. Csak hát ezzel két baj is van, hogy Tarantino eddig a saját forgatókönyve alapján dolgozott és hogy a film készítőinek már van egy listája a szóba jöhető rendezőkről. Tarantinonak egyébként felajánlották a Zöld Lámpás film rendezését is, de elutasította, ha mégis ő készíthetné el a Deadpoolt, akkor biztos, hogy a főhős előadna pár vicces monológot.

 

A Fox a forgatókönyv megírására leszerződtette Rhett Reeset and Paul Wernicket, nekik a Zombielandet köszönhetjük. Remélhetőleg jobb munkát végeznek, mint David Benioff a Wolverine-nel."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis jó lesz az, hogy szinkronosan nézzük, Széles Tamás és Kőszegi Ákos hangját kifejezetten szeretem. :hehe:

 

Az ezredes úrnak én inkább Gáti Oszkárt választottam volna, de Kőszegi sem lesz rossz, remélem. Szeretem amúgy a hangját, de Lang hangja kicsit kicsit - nem is tudom megfogalmazni - reszelősebb tán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ezredes úrnak én inkább Gáti Oszkárt választottam volna, de Kőszegi sem lesz rossz, remélem. Szeretem amúgy a hangját, de Lang hangja kicsit kicsit - nem is tudom megfogalmazni - reszelősebb tán.
Én bízok Kőszegi Ákosban, hogy sikerül megoldania az átmenetet a simulékony, lágy tónusból ( ugye ez nagyon is illenne ahhoz a jelenethez amikor Kuaritcs :) Jake-el beszél, hogy visszaadja a lábát ha teljesíti a küldetését), illetve majdan a teljesen megőrült karakterhez egy dűhös, kegyetlen hangváltás, amikor mindenen és mindenkin átgázol :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.