Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én bízok Kőszegi Ákosban, hogy sikerül megoldania az átmenetet a simulékony, lágy tónusból ( ugye ez nagyon is illenne ahhoz a jelenethez amikor Kuaritcs :hehe: Jake-el beszél, hogy visszaadja a lábát ha teljesíti a küldetését), illetve majdan a teljesen megőrült karakterhez egy dűhös, kegyetlen hangváltás, amikor mindenen és mindenkin átgázol :D

 

Ebben is van valami!

Amúgy olvastam valami kezdeti történetszálat, persze angol, így csak egy részét értettem, ott még a Navi hölgy Zuleika néven futott. Brrrr! Kvarics már ott is kvarics volt, és nagyjából le lett írva, mi történt vele, ill mi fog történni. Persze ezt azóta gondolom soxor átírták, de majd vasárnap este beírom, mi volt másképp :)

Kőszegi nagyon tetszett Pike kapitányként, azt a karaktert amúgy is megszerettem a filmben. :) Úgyhogy kíváncsian várom! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biza :D

Akkor még nem porosodtak be az emlékeim erről a sztoriról teljesen :D Köszi :)

 

Jó, hogy nem a trailer-beli szinkronhangok maradnak, az úgy elsőre borzalmas volt. Lentiek alapján viszont bizakodok, hogy egy ilyen nagy volumenű filmhez remek szinkron is dukál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar art képek.

Dzséjt szerinted okésak az űrhajók? Te vagy ebben a szakértő.

Bár nekem a kolónia atmoszférája tetszik nagyon a fegyveres katonákkal :)

 

4165729978_f54afa0886.jpg

4164971231_65ae428425.jpg

4165728880_3010f48150.jpg

4164972577_dcd5b7b5cd.jpg

 

És hihetetlen mennyit pepecseltek a növényekkel is. Nagyon egyediek :)

4165731174_ff7fdf691b.jpg

több:

http://parkablogs.com/content/book-review-...-epic-adventure

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt szerinted okésak az űrhajók? Te vagy ebben a szakértő.

Nem vagyok én űrhajó szakértő, csak szeretem őket. Ezek meg úgy látszatra elmennek. Hasonlítanak az Űrsiklókra, de ezt szerintem mindenki meg tudja állapítani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vertem a fejem a falba rendesen. Csak este láttam, hogy a mai napon 3990 Ft-ért adta a TDK BR -et az xpress. Rohantam ezerrel, de már nem volt egy darab se. :) :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, suttyomban kijött még egy 3 perces Avatar trailer és nagyon durva!

 

 

Spoiler:

Ja, bocs, ez a Dzséjtféle Alitar tréler. :):) A lincselésemet lehetőleg az Avatar megtekintése utánra tessék időzíteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, suttyomban kijött még egy 3 perces Avatar trailer és nagyon durva!

 

Spoiler:

Ja, bocs, ez a Dzséjtféle Alitar tréler. :):) A lincselésemet lehetőleg az Avatar megtekintése utánra tessék időzíteni :D

 

Hrrrr! Én meg nézem, mint a hülye, hogy what? Lincselés mégis elmarad, mert végignéztem a jeleneteket, és jóleső nosztalgia áradt el bennem4 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez a cinkelt trailer! :) Bár az elején eltartott egy ideig, amíg rájöttem, mi a másik film (filmek?). :)

Yep, filmek, fel kellett használnom négy Alien Resurrection jelenetet is, mert az Aliensben nincs túl sok használható kép a dögökről :D

Amúgy néhány jelenet tényleg hasonló az Avatar és az Aliens között, pl.: mikor Ferro leszáll az Cheyenne-nel, az echte ugyanaz a beállítás, mint mikor Chacone landol a Samsonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, filmek, fel kellett használnom négy Alien Resurrection jelenetet is, mert az Aliensben nincs túl sok használható kép a dögökről :)
Ezt előbb is említhetted volna még mert elképzelni sem tudtam, hogy miért nem emlékszem ennyire az Alien filmekre :) Már teljesen azt hittem meghülyültem, hogy ilyen frankó Alienes jelenetek után dobtam a kukába az Alieneket. Akkor most már megnyugodtam, hogy azok más Alien filmekből vannak :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, suttyomban kijött még egy 3 perces Avatar trailer és nagyon durva!

Nagy szerencséd, hogy nem érek rá megnézni, és csak a spoiler mögé néztem be :)

Holnap majd meg is sasolom, de legalább tudni fogom, hogy mit találok ott kb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt előbb is említhetted volna még mert elképzelni sem tudtam, hogy miért nem emlékszem ennyire az Alien filmekre :) Már teljesen azt hittem meghülyültem, hogy ilyen frankó Alienes jelenetek után dobtam a kukába az Alieneket. Akkor most már megnyugodtam, hogy azok más Alien filmekből vannak :)

Hm??? Ezt most nem értem. Két jelenet van a negyedik részből (ahol a sima fejű alienek vannak), minden más a második részből lett kivágva. Ez mind Alienes jelenet, milyen más Alien filmekről beszélsz? Egy Alien filmszéria van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm??? Ezt most nem értem. Két jelenet van a negyedik részből (ahol a sima fejű alienek vannak), minden más a második részből lett kivágva. Ez mind Alienes jelenet, milyen más Alien filmekről beszélsz? Egy Alien filmszéria van.
Negyedik rész? :)

Én odáig emlékszem a filmekre, hogy az a robot a végén meghal. Az a 4. rész? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyedik rész? :)

Én odáig emlékszem a filmekre, hogy az a robot a végén meghal. Az a 4. rész? :)

1-es, leülhetsz! :D

Melyik robot? Ash vagy Bishop? Ash bekrepál, de nem az Alien végén, csak a vége felé. Bishop ugyan megsérül a második részben, az Aliens végén (eme jelenet van a klipben), de csak az Alien3 közepén krepál be. A 4. részben (Alien Resurrection) semmilyen robot nem krepál be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami olyanra emlékszem, hogy Ripleyt meg akarja győzni a robot és a végén meghalnak mindketten.

Szerintem kukázd ki ( :) ) a szériát, és nézd meg elölről mind a négy részt, mert ilyen aztán végképp nincs egyik részben sem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.