Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem kell használni a spoilert, engem nem igazán érdekel, sőt szeretem a spoilereket :D

1x szívtam meg eddig, amikor betartottam, hogy nem spoilerezek. A Terminátor 4-nél. Az egy akkora nagy csalódás volt számomra a 3. azaz a Terminátor-saga legjobb része után, hogy már komolyan azon voltam, hogy sírok, mert annyira nem jött be :(

 

Szóval mostmár nem tud lázba hozni a spoiler, de mivel eddig mindent elolvastam az Avatárral kapcsolatban, amit itt belinkeltetek, ez azért váratlanul ért. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert lenézett rá, egy hullazsákban feküdt! Nézd vvissza! :D

 

De tény, vigyázzunk ilyesmikre, van, aki tényleg minimális cuccot nézett:) Majd jövőhétfőn! :D :D :D

Ha jól emlékszem akkor már tavaly is volt róla szó, amikor kikerültek a karakterek szerepkörei :D És ez kb annyira informatív jelleggel bír, mint az, hogy van a filmben egy női pilóta ( Rodrigez) :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint sokaknak :D Ehhez hozzá kell szokni, hogy nekem valami nagyon elrontott ízlésem és felfogásom van, de ezt a többiek már megszokták :D

Ahh, ilyenkor mondom mindig, nem vagyunk egyformák...szerencsére. Ha mindenki ugyanazt szeretné, ugyanúgy, de baromiunalmas is lenne minden! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a harmadik tetszik legkevésbé! :D

Nekem is :D

 

Mint sokaknak :D Ehhez hozzá kell szokni, hogy nekem valami nagyon elrontott ízlésem és felfogásom van, de ezt a többiek már megszokták :D

Sebaj, megszoktuk már mi is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert... :D Totál azt hittem,hogy ezt mindenki tudja, mivel már régebbről ismert sztorielem.

Hát nem...

 

Mert lenézett rá, egy hullazsákban feküdt! Nézd vvissza! :D

Én még a hullazsákra sem emlékszem, de ha még fekszik is valaki egy zsákban, arról miért kéne automatikusan tudnom, hogy a bátyja?

 

Ha jól emlékszem akkor már tavaly is volt róla szó, amikor kikerültek a karakterek szerepkörei :D És ez kb annyira informatív jelleggel bír, mint az, hogy van a filmben egy női pilóta ( Rodrigez) :D

Hát, talán valaki direkt nem olvasott el még ilyen "karakterek szerepkörei" dolgot sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem...

Én még a hullazsákra sem emlékszem, de ha még fekszik is valaki egy zsákban, arról miért kéne automatikusan tudnom, hogy a bátyja?

 

Spoiler:

Mert egyformák. Teljesen egyformák :D A feje, felsőteste látszott.

És tényleg csak azé mertem a védelmükre kelni, mert Trailerben volt :D És mert ezt én sem éreztem volna spoilernek. :D Nem egy hogy készült cucc extra spoileres dolga volt.

 

ELNÉZÉST!

 

Tenném ezt is spoiler megé, de nem tudom, hogy kell :D :D :D Heeeelp!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a bátyó dolgot életemben nem hallottam.Ha lehet vigyázzunk ilyenekre vasárnapig.A tarilerben én sem emlékszem zsákra, de Dzséjt jól megfogalmazta.Ha lett is volna nem tudható, hogy az ki.Elvégre John Rambo is lehet, nem? :D

 

Finoman fogalmazom. Mert teljesen egyértelmű a dolog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este jutott egy ötlet a fejembe az Avatarról.

 

 

Van egy olyan furcsa érzésem, hogy Jake bátyja nem halt meg :D Lehet, hogy Avatar testben él valahol.

 

 

 

Jake bátyja még a Földön halt meg.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenném ezt is spoiler megé, de nem tudom, hogy kell :D :D :D Heeeelp!
Az üzenet bírásakor a bal oldalon van olyan, hogy gyors hozzáférés és abban a 5. lehetőség a spoiler gomb. Arra rákattintasz és beírod azt az üzenetet amit el kíváncs rejteni. Majd ok-ra katt és mehet a küldés :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

No ezt nem tudtam. De teszem azt, a programban még dolgozhatot. Én bízok valami hasonló fordulatban :D

 

 

 

Sajna nem, még épp' csak elkezdték "tenyészteni" az avatárját. Ezért kellett Jake, hogy ne vesszen kárba az a rahedli pénz, amit a testvérébe fektettek. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Sajna nem, még épp' csak elkezdték "tenyészteni" az avatárját. Ezért kellett Jake, hogy ne vesszen kárba az a rahedli pénz, amit a testvérébe fektettek. :D

 

 

Valahol érthető. De azért nagy szám lett volna ha a na'vik már ismerték volna a testvérét. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finoman fogalmazom. Mert teljesen egyértelmű a dolog. :D

Akkor valami baj lehet frenkie-vel és velem, mert nekünk ez valahogy ne pottyant le. Pedig hát az Alitar vágása közben szó szerint képkockáról képkockára vettem a trailert, de hullazsák nem tűnt fel (különben kerestem volna rá jelenetet az Aliensből :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor valami baj lehet frenkie-vel és velem, mert nekünk ez valahogy ne pottyant le. Pedig hát az Alitar vágása közben szó szerint képkockáról képkockára vettem a trailert, de hullazsák nem tűnt fel (különben kerestem volna rá jelenetet az Aliensből :D ).

 

Utánanézek holnap, melyikben is van. :D Legrosszabb esetben azt tudom elképzelni, hogy összemosódott nekem két jelenet. :D Ennyinél már könnyen előfordulhat! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor valami baj lehet frenkie-vel és velem, mert nekünk ez valahogy ne pottyant le. Pedig hát az Alitar vágása közben szó szerint képkockáról képkockára vettem a trailert, de hullazsák nem tűnt fel (különben kerestem volna rá jelenetet az Aliensből :D ).

Na, megnéztem. Ez lenne az "nyilvánvalóan kiderül a trailerből" jelenet? Mert ezen kívül semmiféle hullazsákra utaló momentumot nem láttam...

http://images.netbag.hu/20091214/22132619018.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utánanézek holnap, melyikben is van. :D Legrosszabb esetben azt tudom elképzelni, hogy összemosódott nekem két jelenet. :D Ennyinél már könnyen előfordulhat! :D

Ha kiderül, hogy nincs is benne a trailerben, a poéngyilkosok fizetnek nekünk egy kört, rendben frenkie? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stephen Lang, aki játssza az ezredest, nagyon legatyásodott a forgatás óta...

Kép róla a londoni premierről

 

Tiszta beesett arc stb...nincs jó bőrben :D

A filmben mennyire másabb, hihetetlen...

 

 

Szerintem egyszerűen hulla fáradt. Volt a napokban Párizsban, Moszkvábn, Londonban. Csoda hogy kész van? Azé mégiscsak 57...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.