Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi a gond? Pont hogy az általánosít.... és azért tegyük hozzá (szerintem) nem kicsit általánosít.... és úgy látom Oldie szerint sem.
Igen ez igaz! De az utóbbi időben mindenki ezt csinálja. Nem kell komolyan venni. Nem ő sz*rta a spanyol viaszt. Szóval ha általánosít is, Ti tudjátok, hogy nincs igaza már csak azért sem, mert Ti másképp gondoljátok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy azon túl is degradál ez a dolog, hogy igyekszem róla nem tudomást venni és max röhögni... de épp ez az ami zavar, amit te is mondtál -> "De az utóbbi időben mindenki ezt csinálja."

 

A kutya pont itt van elásva.... MIÉRT CSINÁLJA "MINDENKI" EZT? Mert ma divat így írni véleményt... divat fikázni és divat mindenben a hibát keresni. Utálnék így élni, hogy minden sz*rban csak a hibákat és a kivetnivalókat keresném a szórakozás/kikapcsolódás helyett..... eztán a talált hibákat jól megfűszerezve leírom egyetemleges véleményként lehetőleg fikázva (mert mekkora májer vagyok) és mindenki más egy degenerált szarházi aki nem ért egyet velem.

 

És komolyan nem értem, hogy lehet így élni... még inkább nem értem, hogy MI A JÓ EBBEN?

 

De mindenekelőtt hangsúlyoznám, hogy nekem nem az eltérő véleményekkel van bajom... sohasem azzal volt... remélem világos is volt ez a korábbi HSZ-eim alapján.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy már a címnél röhögtem: Avatar - A szamárember bosszúja ... über lol! Szamárember... ehhh!

 

De itt kegyetlenül besírtam:

"Sajnos az elvárások beigazolódtak, az Avatar lett James Cameron eddigi legrosszabb műve."

Meg a "Persze nagy kópék vagyunk..." dumánál.... ejjjejj.... Érdekes! Milyen elvárások igazolódtak be???

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kutya pont itt van elásva.... MIÉRT CSINÁLJA "MINDENKI" EZT?
Egyszerű. Feltűnési viszketegség. Mivel lehet magunkra felhívni a figyelmet? Ha egy többségében ajnározott filmről jó sok rosszat írunk. Általában ettől még különlegesnek is érzik magukat, hisz őket nem tudta becsapni senki. SW korszakból nem ismerős? :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sajnos ismerős.... de én nem így szeretném (ha egyáltalán fel szeretném) hívni magamra a figyelmet... Rohadtul nem így akarnék kitűnni. Szóval számomra továbbra is felettébb különös és furcsa ez az egész.

 

Persze lehet épp az a baj, hogy magamból indulok ki...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sajnos ismerős.... de én nem így szeretném (ha egyáltalán fel szeretném) hívni magamra a figyelmet... Rohadtul nem így akarnék kitűnni. Szóval számomra továbbra is felettébb különös és furcsa ez az egész.

 

Persze lehet épp az a baj, hogy magamból indulok ki...

Nem kell kritikákat olvasni. Akkor megkíméled magad ettől a sokktól. :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért mert karácsony van nem írok csúnyábbat.Ez a fickó komplett hülye és azonnal el kell tiltani mindenféle kritika írásától.

 

http://www.sg.hu/cikkek/71622/avatar_a_szamarember_bosszuja

 

Hát Szekeres Viktor hozta a formáját... :hmm:

 

Nekem az SG kritikával csupán az a bajom (mint általában a legtöbb kritikával, amikhez szerencsém volt) hogy (valószínűleg Szekeres Viktor) önnön véleményét úgy állítja be, hogy az egyetemlegesen elfogadott.... és mindenki degenerált, aki nem így látja.

 

Ezért is gyűlölöm a kritikákat, kritikusokat, mert manapság ez a módi... a saját véleményüket akarják beállítani univerzálisan igaznak és mindenki mást baromarcúnak tekintenek, aki nem így gondolja. (Persze tisztelet a kivételnek!!!!!!!)

 

Na épp ez az! Nem tudja objektívan nézni a film(ek)et, leírja a saját véleményét, teszem hozzá zavartan. Nem jelöli meg pontosan, hogy mi a baja, csak beáll fikázni, és ez az általánosan elfogadott tény, szerinte.

Amúgy nekem a film nagyon tetszett, voltak hibái, de összességében jól szórakoztam. És ez a fontos, a film elszórakoztatott, egy pillanatot sem untam. Felvetődtek kérdések, kisebb bakik, de a film után, már nem ezzel törődtem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért mert karácsony van nem írok csúnyábbat.Ez a fickó komplett hülye és azonnal el kell tiltani mindenféle kritika írásától.

Szerintem ne foglalkozz vele, neked bejött, pont :hmm:

 

JP és SW lesz itthon IMAX 3D-ben, ott a helyem :) Jönnétek ti is? :D

Szerinted? :P A fene megesz, hogy ep4-6-ot is lássam egyszer az életben moziban, tök mindegy, hogy 2 vagy 3D-ben :P

 

Nem igazán érdekelt ez a film, de ezután a parázs kis szócsata után már csak azért is megyek és jól megnézem. Ha jól értem akkor ezt a filmet vagy imádják vagy utálják............ Nincs köztes út.....

Helyes, saját szemmel kell megnézni, hogy felállva a székből tudd, neked bejött vagy nem :P

 

Nem is értem, miért kell a kritikákat elrontani filmekkel :D

:D

 

Egyszerű. Feltűnési viszketegség.

De ha mindenki ezt csinálja, akkor az már általános, és az lesz a feltűnő, ha valaki valóban rendesen ír meg egy kritikát :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, nem töltötök egy kicsit sok időt tök felesleges kritikák olvasásával és kritizálásával? :hmm: Nekem erre sem időm, sem kedvem nincs :P De a ti véleményeiteket elolvasom, az bőven elég :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajsza a föld alatt

 

Nem is tudom, hogy mikor láttam már az eredetit, a waltermatthausat de ez tetszett, Denzel Washingtonostul, John Travoltástul ( no majd a Szeretettel Párizsból című filmjére leszek igazán kíváncsi. Itt is brutális állat volt, de ott lesz az igazi), John Torturrostul. :hmm:

A vége picit talán kidolgozatlan, mitnha teljesen elütne a forgatási menettől, de a többi rész azért elég okés volt. Szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmről:

Ez tényleg nem semmi írás meg kell hagyni. Akad néhány dolog ami ordít egy kis kivesézés után.:D

 

Spoiler:

Megmenekül hősünk, majd jön a gonosz, épp készül lelőni, de hoppá lát egy kis molylepke-szentjánosbogarat és hopp. Talán nem kéne lenyilazni szegényt.
De nem ám mert azt a bogarat/szellemet maga Eywa asszony küldte oda. Így adta Neytiri tudtára hogy Jake-nek élni kell és mivel a törzsi csoportok igencsak ragaszkodnak a hagyományaikhoz és a vallásaikhoz a csajszi vette a lapot és nem lőtt hadd legyen meg Eywa akarata.

 

Aztán a lánykérő, ahol az eddig kiválasztott pasit egy szempillantás alatt dobja a csaj és szeret bele az új srácba.
Az a pasi kiválasztott volt ugyan de nem biztos hogy a csaj őt akarta volna férjének. Annyi biztos hogy a hagyomány szerint a manusz lett volna később a törzs vezetője a csajszi meg a párja ami nem zárja ki azt hogy a kettő fél nem szereti egymást. Lefogadom hogy kettejük között igazi szerelemről szó sem volt. Ilyenekről nem dalolt a hold. Igaz hogy nem volt szép a csajtól hogy szakított a hagyománnyal és dobta a jövendőbelijét de az érzelmi tényezők se elhanyagolhatóak.

 

Ezek után stílusosan vissza kell szerezni a hölgy szívét, hát naná, hogy megszerezzük a csúcsmadarat, aki mit ad Eywa egyből betörik, viszont a kis zöldnél ez nem jött össze anno.
1. Jake jóvá akarta tenni azt ami történt és itt nem arról van szó hogy a csajszi megint az övé legyen hanem arról hogy a gaz ezredes megezredelte az őslakókat. Elég ramatyul érezhette magát a srác amikor látta hogy Neytiri az apját siratta. Megszólalt a lelkiismerete.

2. Az a csúcsmadár nem úgy néz ki mint amit egykönnyen be lehet törni. Zöldike betörése után nem nehéz elképzelni hogy Jake miket megkínlódhatott vele csak hát az nem került be a filmbe. Felesleges is lett volna ha már láttunk hasonlót azelőtt.

 

Na de minő fordulat miatt jöttek a nagy állatok, még a nagy csúcs-ragadozó-tigris is megérkezett, és naná, hogy egyből beállt hátasnak.
Nem önszántából. Eywa asszony nyomást gyakorolt rá.

 

Szegény ezredesnek meg kellett halnia, ezt a film megkövetelte, naná.
Hát elég hülyén jönne ki ha szépen elsétált volna azok után hogy szétlövette a na'vi-kat Otthonfástul. Az volt az egészben a pláne hogy Neytiri nyírhatta ki akinek így alkalma nyílt a bosszúra.

 

gyün a kés harc és még bazzeg a mechában is van egy kis kés
Nem volt ott az mindig. Jake állította bele a jó ezredes úrba.

 

Ha esetleg összefüggött volna az életük a Világfával, akkor még OK, de nem ez van, mivel más törzsek is csak megélnek máshol. Meg ha már kidőlt a fa, már nem tök mindegy nekik?
Az Otthonfa csak egy része volt az egésznek amivel a na'vi-k szimbiózisban élnek plusz az a hely az otthonuk és még a vallásuk és hagyományaik is oda kötik őket elvégre a lelkek fája is megmaradt nekik. Nagy balgaság volt azt hinni az emberek részéről hogy el tudják üldözni őket onnan. Azon csak röhögni lehet hogy a kívülállók akartak dirigálni és azt hitték hogy sikerülhet kilakoltatni az Omatikaya klánt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.