Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jake: Az Avatart bűn megvenni dvd-n.Minimum blue-ray-en.Az méltó hozzá.

Akkor én bűnt fogok elkövetni, mert amíg nincs Blu-ray lejátszóm, a franc se dob ki diszkre pénzt. Minek? Porfogónak? Ahhoz kicsit drága. De le fogom szocializálni az ellátóhelyekről HD-ben, az fix :)

Amúgy esélyes, hogy 31-én megint megyek a moziba be. Egyik haverral, vagy kettővel is. De egyet még tuti elráncigálok rá. Nem 3D lesz, de ki nem csokizza le ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most áradozik 2 haverom msn-en az Avatarról.Most jöttek moziból és áradoznak róla.

Hehe én is pont most olvasok iwiwen üzenetet haveréktól, ahogy áradoznak az Avatarról, pontosabban Neytiri fenekéről. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Az Avatart bűn megvenni dvd-n.Minimum blue-ray-en.Az méltó hozzá.

Lehet, hogy az, de nekem csak dvd-lejátszóm van, és sokáig csak az lesz, szóval marad a dvd :)

 

Amúgy esélyes, hogy 31-én megint megyek a moziba be. Egyik haverral, vagy kettővel is. De egyet még tuti elráncigálok rá. Nem 3D lesz, de ki nem csokizza le :D

Igazából engem sem érdekelne annyira, hogy 2D-ben nézném meg újra, de családot be akarom rángatni az IMAXbe, hogy egyszer lássanak ilyet is ;) Így inkább kivárom, mire lesz normális helyre és nekik megfelelő időpontban előadás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megnézed nálam. :)

Lehet, hogy előbb lesz Blu-ray lejátszóm :D

 

Igazából engem sem érdekelne annyira, hogy 2D-ben nézném meg újra, de családot be akarom rángatni az IMAXbe, hogy egyszer lássanak ilyet is :D Így inkább kivárom, mire lesz normális helyre és nekik megfelelő időpontban előadás ;)

Igen, én is szívesen elrángatnám havert IMAX-ba, hogy lásson olyat (meg hát én is szívesen megnézném még egyszer úgy), de ahhoz fel kéne rángatni Pestre, ami isteni csoda lenne. Eddig ugyanis csak két lánynak sikerült ezt elérnie, ami mondjuk érthető, csak hát mutatja, hogy mivel lehet motiválni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miskolci moziban egy ideje két teremben is vetítik egyszerre 3D-ben az Avatart, plusz van még 2D-s vetítés is.

 

Az egészben az az elképesztő(helyfoglalásokat nézem), ezen a hétvégén többen nézték meg az Avatart, mint múlthéten. Ezzel hogy egyszerre 3 teremben fut, pláne.

 

Nos már múlt héten is produkált egy 100.000-es nézőszámot a film, de a hétvégével plusz a hétköznapokkal(amik szintén teltházzal mentek), meglehet jövőhétre a 300.000-es nézőszám is :)

Magyarországon, 10 nap alatt ennyi embert becsalogatni a moziba, miközben elvileg válság van, közben volt -20 fok, meg hó meg miegymás?

Kérem szépen Cameron egy zseni, mert tudja mi kell a népnek, amely tűzön vízen át átgázol, csak hogy lássa ezt az Avatart moziba.

Ez a nem semmi. Ez az ember egyszerűen tudja, mitől döglik a nép.

Elmehetett volna Chris Nolan féle 1000-fele ágazó, visszafele haladó, 5 szálon futó mesébe is, de valszeg orbitális bukás lett volna belőle.

Ez dörzsölt filmszakember, mint ő vagy Lucas és Spielberg lát bele az egyszeri mozinézők lelkébe. De talán Peter Jackson akit ide lehet még sorolna.

Őket tartom etalonnak, ha nagyköltségvetésű szórakoztató látványfilmről legyen szó.

 

Nolan a feltörekvő tehetség, aki pazar módon vegyíti a látványt az elgondolkodtató csavaros sztorival.

De hogy ez meddig fog nála működni, az Inception után kiderül. Én nagyon szurkolok neki, mivel egyik kedvencem , aki a néző szivacsos agyát gondolkodtatásra készteti, nem is akárhogy.

 

Majd jön nálam most már erőteljesen J.J Abrams, aki ha így folytatja ott lehet a legnagyobbak között. Ezután Michael Bay, aki tényleg megtanult szépen robbantgatni, és baromi látványos dolgokat összehozni, de egy filmnek lelke is van, amit a dráma, a mondanivaló, a színészek és a zene kombinációja is adja, ezt még tanulnia kéne neki összehangolni.

 

Emmerich és Zommers csalódás számomra, maradjunk annyiban :)

District 9 rendezője meg lehet a csiszolatlan gyémánt. A fiatal ürge előtt nagy jövő állhat.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tesóm eljutott abba az állapotba, hogy neki mindegy, vigyem el sima 3D-be, és jövőre eljön velem IMAX-ba is, de látni akarja. Én örülök, mert így idén is láthatom mégegyszer. Ez kész, beteges, vagy nem is tudom.

DVD-n meglesz, még ha vétek, akkor is. Blu-ray sajna egy darabig nem lesz még, albérletet is fizetni köll valamiből.

Jaqki, JJ Abramssal maxima egyetértek, Trek óta különösen! Nagyon kritikus voltam a TOS miatt, főleg mert Spock és a Doki nagy kedvencem, így árgus szemekkel figyeltem őket. És annyira szerthetőek voltak - nem csak ők, mind - hogy teljesen oda-vissza voltam - vagyok.

Bay szintén hatalmas, maradjon fent csillaga sokáig! :)

 

 

Olvastam, pran rágyüttetek, Lang bácsi Magyar szárazású! :) Igen, külön öröm, és csak remélem, hogy ezután többször fel fog tűnni vásznon is. Idén szerencséje volt, 3 sikerfilmben is benne volt - Public Enemies, Kecskebűvölők, és ugye Avatar.

 

Avatart talán apám is meg fogja nézni, szigorúan DVD-n. Sajnos nem lehet évek óta moziba rángatni. Ha már otthon megnézi, már az is valami. Illetve az, hogy tudja egyáltalán, van olyan film, h Avatar! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam a filmet (29 lesz úgy néz ki a dátum), de annyi szent, hogy Cameron - 1999 után megint - jól belenyúlt a moziba csábítós lecsóba. Akkor a Titanic még épp a Torrentek hódítása előtt jött ki, most pedig a 3D technológia révén kaszálhat nagyot az Avatar. Minden embertől, aki meg akarja nézni, azt hallom, hogy megy a moziba - olyanoktól is, akik még sosem mondták ezt, szóval még nálunk is kaszálhat a film, nemhogy a nagyobb társadalmakban.

 

Kérdéses, hogy a 3d technológia nélkül megállja-e a helyét, mert ha csak a látvány üt, én tuti nem veszem meg DVD-n, és az átlag (keresetű) nézők sem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, nagyjából minden szavaddal egyetértek.

Így kell kérem szépen mindenki számára fogyasztható filmet készíteni. Lehet, hogy vannak jobb rendezők, sőt, tutti. De Cameron nem kockáztat. A jól bevált receptje alapján készíti el a "rántottáját". :)

 

Tegnap ment Nolantól a Tökéletes Trükk a Coolon. Már csak a végét kaptam el, de nagyon jó kis film. :) Most meg beszereztem a Mélység Titkát, anno nagyon rég láttam egyszer, túlságosan nem fogott meg, most majd kiderül mennyire fekszik nekem ennyi idő után :)

Ja, és egy indexes szavazáson derült ki számomra, hogy bizony Cameron ott volt a Rambo 2 készítésénél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is szívesen elrángatnám havert IMAX-ba, hogy lásson olyat (meg hát én is szívesen megnézném még egyszer úgy), de ahhoz fel kéne rángatni Pestre, ami isteni csoda lenne.

Nekünk azért könnyebb, mert közelebb is vagyunk Pesthez, anyám imád mozizni, no meg nagyon szereti a sci-fit, fantasyt és mindent, ami mese, húgom meg nem, de azért család kedvéért hátha jön, még bőven van ideje átgondolni :D

 

Magyarországon, 10 nap alatt ennyi embert becsalogatni a moziba, miközben elvileg válság van, közben volt -20 fok, meg hó meg miegymás?

Most jobb idő is van :) De komolyabban szólva, jó a film, és kellenek az ilyen remek moziélmények, így aztán mennek is rá az emberek.

 

Kecskebűvölők,

Hehe, ebben is? Mondjuk nálunk február végén jön, de nagyon meg kéne nézni :)

 

Kérdéses, hogy a 3d technológia nélkül megállja-e a helyét, mert ha csak a látvány üt, én tuti nem veszem meg DVD-n, és az átlag (keresetű) nézők sem...

Szerintem úgy is megállja a helyét (bár még nem láttam 2D-ben), mert azért a 3D egy közepes vagy netán rossz filmet nem tud annyira feldobni, hogy megnézd újra, stb. A filmről akkor is süt, hogy nem túl jó, ha látványilag új élményt ad, a 3D varázsa a film után elmúlik, amint nem látod magad előtt peregni, de a film maga attól még ott lebeg a lelki szemeid előtt kijövet a teremből is, mert jó volt, vagy nem, mert átlagos volt. Mi megnéztük tavaly 3D-ben az Utazás a föld középpontja felé című filmet, a 3D remek látványt adott, de a film csak közepes, és pont azért nem is nyújtott olyan élményt, hogy úgy gyere ki a moziból, húha... ezt még egyszer (míg az Avatar igen, és ezt a hatást igazából nem is a 3D éri el). Pont azért, mert önmagában, mint film, csak közepes volt, a 3D-t meg a termen kívül már ugyebár nem látod, még ha odabent tetszett is :)

Ez saját vélemény, és azon a kevés tapasztalaton alapszik, amihez volt szerencsém az elmúlt 1-2 évben :D Jó film kell a 3D-hez is, a jó film meg működik anélkül is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki írta a port.hu-n hogy számára annyira nem jött be az Avatar, IMAX-ben nézte, és kifelé jövet az emberek ábrázatán se látta az örömteli mosolyokat, hogy most itt az évtized filmjét látta volna mindenki.

 

Többek között nálunk se mosolygósan hagyták el többnyire a termet, hanem a sokk és döbbenet ült az arcokon, haver arcán enyhe szomorúság.

És miért? Mert ő is nézte volna még tovább a filmet, és ha tehette volna visszaül a következő előadásra, és ismét Pandorán érezheti magát.

Mert az ember a vetítés után eszmél föl hirtelen, hogy újra belecsöppent a száraz valóságba, odakint hideg van, ismét az élet adta problémákra kell koncentrálnia.

És iwiwen is írta ismerős, ők is visszavágynak Pandorára.

Ez a film attól is zsenális, mert arra készteti a nézők javarészét, hogy újra felfedezzék a Pandora világát.

A mostani hétvégén is biztos minden 3. vagy 4. ember már látta múlt héten a filmet, csak vitte magával családját, barátait, barárnőit, gyerekeit stb.

Kiváló családi mozi, akár még a nagymamák is élvezhetik, de komolyan :) Youtubon is két nagyi áradozott a filmről USA-ban :D

Cameron úgy csinált egy sci-fi fantasy mesét, hogy azt még az öregek is élvezzék, ez a nem semmi. :D

 

Tehét a vetítés végén nézők arcáról ne kívánjuk leolvasni az örömöt és boldogságot. Inkább a fapofákat, és gondolkodó magába meredő embereket, mivel véget ért a film, és még úgy nézné az ember, nem akar vissza csöppeni a magyar valóságba.. :D:)

 

Na ennyit a heti Avatar fényezésről :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy vannak jobb rendezők, sőt, tutti. De Cameron nem kockáztat. A jól bevált receptje alapján készíti el a "rántottáját". :)

 

Tegnap ment Nolantól a Tökéletes Trükk a Coolon. Már csak a végét kaptam el, de nagyon jó kis film. :) Most meg beszereztem a Mélység Titkát, anno nagyon rég láttam egyszer, túlságosan nem fogott meg, most majd kiderül mennyire fekszik nekem ennyi idő után :)

Ja, és egy indexes szavazáson derült ki számomra, hogy bizony Cameron ott volt a Rambo 2 készítésénél :D

A lényeg, hogy jó készítse el :D

 

Hehe, pont egyik nap szedtem le A tökéletes trükköt, meg is néztem két napja este, még mindig remek néznivaló a film :D

Mélység titkát a 90-es években itthon rongyosra néztük, nagyon szerettem azt a filmet, bár már nagyon régen láttam.

Nekem meg onnan derült ki, hogy Rambo2 forgatókönyvet írt, hogy a decemberi Voxban Cameronról írtak egy cikket, elég érdekes volt :D A Terminátor forgatása előtt az Aliens forgatókönyvét is megírta, de csak a Terminátor után került a rendezői székbe is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ő is nézte volna még tovább a filmet,

 

Na ennyit a heti Avatar fényezésről :)

Hát ez az, gyorsan elment az elvileg hosszú filmidő, és máris véget ért a film, mikor még nézné tovább az ember :)

 

Szerintem még úgyis szóba kerül, vannak itt még páran, akik nem látták :D Vagy még nem írtak róla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akit még Pandora csodálatos látványvilága se tud elvarázsolni, és megírja hogy pocsék értékelhetetlen alkotás, az kórosan depressziós,vagy annyira beleszürkült a 21. századi szürke tecknokrata világba, hogy még az se dobná fel, ha Jézus szállna le a mennyből és körutazásra invitálná a Föld körül.

 

Mert aláírom, a sztoriba bele lehet kötni, azt lehet piszkálni, de a világ ami ráadásul 3D-ben tárul elénk, az a varázslat ami átjön a filmvásznon, és ennek ellenére az ember úgy nézi, mintha savanyú tej lötyögne a szájában, az már annyira nem hisz a mesékbe, és annyira peszimista életunt lehet, hogy sajnálom :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és egy indexes szavazáson derült ki számomra, hogy bizony Cameron ott volt a Rambo 2 készítésénél :)
Ebből következően pedig leszüretelte élete egyetlen Arany Málna díját.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ennyit a heti Avatar fényezésből :)

 

Látom, nem csak én nem tudom a fejemből kiverni! :)

(kíváncsi vagyok, mikor jön a karhatalom, hogydemostmárazérteléglegyen! )

Egyébként m2-őn lesz ma este öt körül Karácsonyi ének, a kedvenc verzióm: Patrick Stewart főszereplésével. Na, ezt most karácsonykor másodszor fogom nézni, és ott volt még a musiceles verzió. És ez olyan, mint az Avatar, illetve az Avatar olyan, mint ez, hogy bármennyiszer meg tudnám nézni. Van még pár ilyen, de nagyon széles a paletta. SW mindenképp itt van, ST 4, 6 és 11. Kincs ami nincs, Zsoldoskatona, Kalózok, Legyetek jók, ha tudtok.

Van még pár persze, de ezek mind többszörnézősök, pedig van közte mindenféle műfaj.

Remélem, hogy még lesz jópár ilyen filmélményem.

 

Karrde, igen, abban is, és persze katona! :) Ami még érdekes, hogy az Egy becsületbeli ügy először színpadra volt megcsinálva, és a később Jack Nicholson által alakított Jessepp Ezredest is ő alakította. Baromi nagy sikerrel. Persze moziba nem őt választották, hanem ismert színészt. - Megjegyzem, Nicholson természeresen remekelt, és az is egy olyan film, amit többször meg tudok nézni! :D

 

Nicholsontól viszont a kedvencem a Lesz ez még így sem. Imádom azt a filmet, ahogy az ürge átalakul egy egész szerethető fickóvá.

 

És ide tartozik a Vasember, könnyed, szórakoztató, humoros-látványos. Szerethető.

 

Vagy a Sivatagi Show. A részeg állatokkal. Felejthetetlen! :D

 

Na megyek főzni, nem áradozok tovább. Lőjetek le! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert aláírom, a sztoriba bele lehet kötni, azt lehet piszkálni, de a világ ami ráadásul 3D-ben tárul elénk, az a varázslat ami átjön a filmvásznon, és ennek ellenére az ember úgy nézi, mintha savanyú tej lötyögne a szájában, az már annyira nem hisz a mesékbe, és annyira peszimista életunt lehet, hogy sajnálom :)

Egy kicsit én is sajnálom, de hát ilyenek vagyunk, csak ezt a közhelyet tudom erre írni. Vannak, akik erre nem fogékonyak, ez van.

 

Ebből következően pedig leszüretelte élete egyetlen Arany Málna díját.

Sebaj, nem haragszunk érte, köszi az infót :D

 

Látom, nem csak én nem tudom a fejemből kiverni! :)

 

Nicholsontól viszont a kedvencem a Lesz ez még így sem. Imádom azt a filmet, ahogy az ürge átalakul egy egész szerethető fickóvá.

 

Na megyek főzni, nem áradozok tovább. Lőjetek le! :D

Látod, többen vagyunk :D Film híján a zene megy egyfolytában nálam. Megvan a zene? Mert ha nem tudjátok leszedni, akkor egyesével átküldöm mailben, ha egy napig tart is :D

 

Nekem is kedvenc a Lesz ez még így se, iszonyú jó film :D

 

Nem lövünk :P Legalább is én tuti nem, van kivel írogatni jó témákról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább kiderül, h nem tökéletes. Csak majdnem! :)
Az már korábban kiderült róla. A Piranha 2 miatt is szívott amikor betört a vágószobába hogy átvágja a filmet ami nem jött össze mert elkapták és újravágták a mozit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban megnéztem a Képletet és hát... jobbat vártam azért. Azt hittem, hogy a kislány valami jó kis matekos képletre jött rá, amivel meg lehet jósolni a jövőt, de nem :)

Ebből is egy gagyi UFO-s sztori lett és most sem értem, mitől tudta a tragédiákat megjövendölni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod, többen vagyunk :) Film híján a zene megy egyfolytában nálam. Megvan a zene? Mert ha nem tudjátok leszedni, akkor egyesével átküldöm mailben, ha egy napig tart is :D

 

Nekem is kedvenc a Lesz ez még így se, iszonyú jó film :)

 

Nem lövünk :D Legalább is én tuti nem, van kivel írogatni jó témákról :)

 

Zenét megköszönöm, de csak ha ráérsz.

 

És igen, sokban hasonlít az ízlésünk! :D (itt sokakkal)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Operáltasd át magad.

ŐŐőőőőő... NEM! :) Bár kétség kívül, ilyen alkattal bomba nő lennék, csak a hajlam hiányzik belőlem.

 

Ez dörzsölt filmszakember, mint ő vagy Lucas és Spielberg lát bele az egyszeri mozinézők lelkébe. De talán Peter Jackson akit ide lehet még sorolna.

Én azért PJ bácsit nem sorolnám ide, mert szvsz kiváló rendező, csak pocsék vágó. A filmjei felesleges hosszúsága nézőkínzó, nem nézőbarát. Az Avatarnál észre sem vettem azt a két és fél órát, a King Kongnál már az első óra után baromira untam a filmet, és a Gyűrűk Urák sem éppen azok az alkotások, amiket szünet nélkül végig lehet ülni. Márpedig ugye én utálok filmek alatt szünetet tartani, szóval ez semmiképpen sem javítja Jackson megítélését.

 

Most meg beszereztem a Mélység Titkát, anno nagyon rég láttam egyszer, túlságosan nem fogott meg, most majd kiderül mennyire fekszik nekem ennyi idő után :)

Ja, és egy indexes szavazáson derült ki számomra, hogy bizony Cameron ott volt a Rambo 2 készítésénél :)

Melyik Mélység titkát szerezted meg? A simát vagy a rendezőit? Mert a rendezői azon túl, hogy jobb, teljesen újraértelmezi a filmet.

A Rambo 2-nek csak a forgató könyvét készítette el, de Sly papa azt teljesen átírta, Cameron "nagy örömére".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már korábban kiderült róla. A Piranha 2 miatt is szívott amikor betört a vágószobába hogy átvágja a filmet ami nem jött össze mert elkapták és újravágták a mozit.

Annak is megvolt azért a maga haszna, a vágás során Cameron 40 fokos lázban rémálmodott, és lőn belőle Terminátor :)

 

A napokban megnéztem a Képletet és hát... jobbat vártam azért. Azt hittem, hogy a kislány valami jó kis matekos képletre jött rá, amivel meg lehet jósolni a jövőt, de nem :)

Ebből is egy gagyi UFO-s sztori lett és most sem értem, mitől tudta a tragédiákat megjövendölni.

No ezúttal kb. egyetértünk egy filmmel kapcsolatban :D Nem rég láttam én is, hasonló a véleményem a filmről, szinte már kár volt megnézni, annyira nem jött be. Biztos azért, mert utálom az ufókat :)

Spoiler:

Szerintem szimplán az ufók sugallták neki a dolgokat, így aztán a film szerint eleve elrendelés működteti a világot. Erről tartott is egy órát a tanár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zenét megköszönöm, de csak ha ráérsz.

Oks, feljegyezve a többi közé, amit másoknak ígértem. De meglesz minden :) Csak vacakol a netem, valami g*basz van a hálózattal napok óta :)

 

ŐŐőőőőő... NEM! :D Bár kétség kívül, ilyen alkattal bomba nő lennék, csak a hajlam hiányzik belőlem.

:) A csonti nők sem mindig bombanők :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.