Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Riddick, bocsi, de tényleg arra asszociáltam, hogy hánynod kell tőle, mert általában a fújolók így szokták érteni (a rosszul vagyok következő szintje a hánynom kell, általában). Bocsánat! Félreértés történt. Ráadásul én nálam a hányinger és társai a rosszul lét, nem a fejfájás, szóval még egy alap a félreértésre.

Szavaim mögöttes tartalmát meg ne kutasd, mert nincsenek (ha belelátod őket, arról nem tehetek). Nem értek egyet veled szinte semmiben, de ez csak azért van, mert homlokegyenest más az ízlésünk és a felfogásunk, semmi háttérindok nincs, ami a korod, személyed, szexuális beállítottságod ellen irányulna. Ha ezt érzed, sajnálom, de tényleg nincs. Ha ilyesmit akarok érzékeltetni, az sértőbb (lásd másik topic, de még ott is finom vagyok :) ), ahogy Donát mondta: "túl-Dzséjtes" :D Szóval, bocsi, bocsi, bocsi, bocsi, bocsi, bocsi és még 1000x bocsi.

 

Lassan némasági fogadalmat kéne tennem, mert úgy tűnik, mindenki idegeire rámászok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Front van gyerekek? :) Lassan mindegyik topic tele lesz kakaskodással :D

De most végre senki se hozott fel engem példaként :P Megnyugtató :D

Pedig akartalak az előbb, hogy kezdek már tényleg nagyon olyan lenni, mint te, de aztán meggondoltam magam. Nem akarok holnap lófejjel az ágyamban ébredni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már semmi gond Dzséjt! :D Béke!! :)

 

Ody.... egyszerű a magyarázat.... én közel sem vagyok olyan értékes és érdekes tagja ennek a közösségnek, mint bárki más. Jobb ha én mondom ki amit esetleg egyesek gondolnak rólam, mintha mások tennék meg. :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit azért hozzátennék hogy Riddick te még azelőtt megsértődsz másokon még mielőtt hozzászóltál volna bármihez is. Mintha lenne egy olyan komplexusod hogy téged mindenki utál és csak bántani akar. Pedig ilyenről szó sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már semmi gond Dzséjt! :D Béke!! :)

 

Ody.... egyszerű a magyarázat.... én közel sem vagyok olyan értékes és érdekes tagja ennek a közösségnek, mint bárki más. Jobb ha én mondom ki amit esetleg egyesek gondolnak rólam, mintha mások tennék meg.

Béka velünk :D

 

A második bekezdésed meg hülyeség! És ezt konkrétan így értem, mert ugyanolyan értékes tagja vagy a csapatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek hagyjátok már ezt a kishitűség dumát, mert fárasztó. Tényleg lassan mindenki itt olyanná kezd válni mint én :D Dzséjttel az élen természetesen :P :P :)

És most én is fogadjak szótlansági fogadalmat? Második helyezetként a hsz-ek számát figyelembe véve? :D Könyörüljetek :D Mutter még utolér :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már semmi gond Dzséjt! :D Béke!! :)

 

Ody.... egyszerű a magyarázat.... én közel sem vagyok olyan értékes és érdekes tagja ennek a közösségnek, mint bárki más. Jobb ha én mondom ki amit esetleg egyesek gondolnak rólam, mintha mások tennék meg. :D

Te is kisebbségi komplexusban szenvedsz? :P Amit leírtál az nem igaz. Az itt fórumozóknak fontos a véleménye, az már más kérdés, hogy néha nem értünk egyet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg lassan mindenki itt olyanná kezd válni mint én :D Dzséjttel az élen természetesen :P:D:)

Most nem tudom, hogy ez felvidítson, vagy nyugtalanítson. :P Amúgy mi ez a mindenki duma? Nehogy már azt állítsd, hogy Te kishitű lennél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem tudom, hogy ez felvidítson, vagy nyugtalanítson. :D Amúgy mi ez a mindenki duma? Nehogy már azt állítsd, hogy Te kishitű lennél :)
Figyi, kiscsíra, ne húzzá' fel, mert nem tudod, hogy én milyen erős is vagyok. :P Eccer pl úgy beleboxoltam a levegőbe, hogy rögtön hurrikán alakult ki Amerikaországban miatta. :P Szóva' fogjál vissza magadból kiscsíra, mert már nem sok kell hozzá, hogy......áh, ki se merem mondani. :P

:D:P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyi, kiscsíra, ne húzzá' fel, mert nem tudod, hogy én milyen erős is vagyok. :P Eccer pl úgy beleboxoltam a levegőbe, hogy rögtön hurrikán alakult ki Amerikaországban miatta. :P Szóva' fogjál vissza magadból kiscsíra, mert már nem sok kell hozzá, hogy......áh, ki se merem mondani. :P

:D:P :P

Én Dzséjt hangja vagyok, köznapi néven: a Hang. Ilyen kemény fenyegetésekkel Dzséjt gazdám nem tudott szembeszállni, ezért kirúgott. Most szegény néma, de vállalta, hogy ezzel is elhatárolja magát tőlem. Szóval ezentúl külön fogok én írni, és ő. Tisztelettel a Hang :P

 

Egy élőszereplős lenne az igazi. :) No majd a Mass Effect :D

Ojvé :P Na jó, jó lesz az az ME film, tudom én... jajj, nem sikerült meggyőznöm magam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ojvé :) Na jó, jó lesz az az ME film, tudom én... jajj, nem sikerült meggyőznöm magam :D
Sokat számít szerintem itt az, hogy a játék készítői is ott lesznek a film készítésénél :D Amúgy az se lenne egy utolsó lehetőség, hogy a játékon kívüli eseményszálakat is leforgassák. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat számít szerintem itt az, hogy a játék készítői is ott lesznek a film készítésénél :) Amúgy az se lenne egy utolsó lehetőség, hogy a játékon kívüli eseményszálakat is leforgassák. :D

Vagy egy olyan filmet forgatni, ami a Mass Effect univerzumában játszódik, de nem a játék eseményeit mesélik el.

Viszont, ha a játék sztorija marad, akkor az untig elég a filmre, nem kell még bele olyan, ami a játékban csak a "látószögünkön kívül" történt (bár tuti lesz ilyen, szerintem kicsit többet fogjuk a filmben Sarent látni, mint a játékban).

 

Azaz a metatron? :D

Az valamelyik transformers? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect univerzum igen tág. Pl ott van a Kapcsolatfelvételi háború is ( valahogy így nevezték) az emberek és a turiánok közt. De pl a kroganok háborús cselekedeteit is viszont lehetne várni filmvásznon. :)

A Krogan lázadások szerintem max animációs filmben lenne meg, élőszereplősben tuti nem, mert akkoriban az ember még a sötét középkorból próbált kilábalni. A kapcsolat-háború viszont nem lenne rossz, de szerintem az játékban is el fog majd készülni (a Bioware fejese azt állította, hogy bár Shepard kalandja véget ér az ME3-mal, nem az lesz az utolsó játék ebben az univerzumban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az eddig valahogy kimaradt az életemből.
Pótold sürgősen :)

De csak akkor, ha már le vagy zsibbadva, mert eléggé lefáraszt a film. (tipikus Jay és Néma Bob film :D )

 

Szerk: Amúgy a metatron az Úr hangja. Mikor valaki azt mondja, hogy beszélt Istennel, az vele beszélt. Jobban mondva magával beszélt. :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.