Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

James Cameron még durvább 3D-s hatásokat ígér az Avatar 2-ben

 

Amit nem bánnék. Viszont Kiss ward Balázs megüzente egy másik fórumon, pár hónap és jön a bővített verzió a mozikba.

Azt már remélhetőleg megnézhetem IMAX-ben :):P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hithű ateista

Ez remek szólás volt, hasonlót szoktam én is mondogatni néha :P

 

Pedig mekkora! :P Alan Rickman itt(is) remek! :)

Jaj, már ezer éve láttam, de haláli jó volt :P

 

Igen :) Egyik kedvenc színészem :P

Nekem is :P

 

Hát az eddig valahogy kimaradt az életemből.

Csatlakozom lentiekhez, szerintem pótold :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No olyat eddig is mutogattak.

De a Blade Runner féle lehangoló városképeket, akkor a túlzsúfolt szórakozóhelyeket nem mutogatták. Remélem a bővített verzióban igen.

Az igaz amúgy Oldie, hogy Pandorán sokkal elavultabb volt a haditechnika, mint a Földön?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Blade Runner féle lehangoló városképeket, akkor a túlzsúfolt szórakozóhelyeket nem mutogatták. Remélem a bővített verzióban igen.

Az igaz amúgy Oldie, hogy Pandorán sokkal elavultabb volt a haditechnika, mint a Földön?

Én a teaserben látottakra gondoltam :) A filmben én is látnám a Földet ezerrel.

 

Jaja, igaz. Már több generációval ezelőtt elavult haditechnikát használtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz amúgy Oldie, hogy Pandorán sokkal elavultabb volt a haditechnika, mint a Földön?
Ha ez igaz, akkor a második részben nagy gyilkolászások lesznek. Jake tudja, hogy nyolc évük van felkészülni az újabb menetre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez igaz, akkor a második részben nagy gyilkolászások lesznek. Jake tudja, hogy nyolc évük van felkészülni az újabb menetre.

És Cameront ismerve, a film is 8 évig fog készülni. Hogy realisztikus legyen a válaszcsapás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez igaz, akkor a második részben nagy gyilkolászások lesznek. Jake tudja, hogy nyolc évük van felkészülni az újabb menetre.

 

 

Akkor érdekes lesz a folytatásban az új hadikütyüket megvizsgálni :)
A helyzet az, hogy pont a Pandorán fellelhető körülmények miatt használják ezeket a járműveket, illetve fegyvereket. A légcsavaros gépek még itt is nagy hatásfokkal üzemeltethetőek, a kézifegyverekről meg nem is beszélve.

De ez persze még nem garancia arra, hogy ne vessék itt is be a ferromágneses fegyvereket, melyekkel a Földön "operálnak". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A helyzet az, hogy pont a Pandorán fellelhető körülmények miatt használják ezeket a járműveket, illetve fegyvereket. A légcsavaros gépek még itt is nagy hatásfokkal üzemeltethetőek, a kézifegyverekről meg nem is beszélve.

De ez persze még nem garancia arra, hogy ne vessék itt is be a ferromágneses fegyvereket, melyekkel a Földön "operálnak". :)

No meg ez nem klasszikus értelemben vett hadsereg volt, hanem olyan zsoldos csapat. A cég állt mindent. Egy elit hadsereg más tészta lehet... Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No meg ez nem klasszikus értelemben vett hadsereg volt, hanem olyan zsoldos csapat. A cég állt mindent. Egy elit hadsereg más tészta lehet...
Hát ezen kudarc után nem tudom, hogy fog az RDA egy elit haderőt felállítani. Gondolom a részvényesek nem fognak tolongani és még a nemzetközi szerződések is megkötik a cég kezét. Viszont érdekes lehet egy olyan fejlemény, hogy egy konkurens cég veszi a keze ügyébe a dolgot :) Ugyan az RDA monopolhelyzetben van, de nem ő az egyetlen aki hasznot akar húzni a pandorai dolgokból :) No majd erről akarok valamikor egy kisebb regényt írni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hallottam, hogy neked nem jött be hosszútávon az Avatar. Mi igaz ebből? :P

 

Nekem bejött, már rég megbékéltem a tudattal, hogy pár "várós jelenetet" kivágott belőle Cameron.

De szerencsére a november körül érkező bővített verzióban ezek benne lesznek, amit meg szeretnék vásárolni majd.

Azóta a filmet már tucatszor megnéztem, magával ragadó itthon is.

Viszont nagyon el voltam keseredve télen, hogy az IMAX mozizás elúszott veletek azon a téli napon.

Meg február környékén reggel lefikszáltam ismerőssel, hogy megyünk Pestre IMAX-ba 2 nap múlva, és mire nézem a honlapon, az összes jegyet lefoglalták aznapra. :) Második lehetőség is elúszott, utána már nem adódott megfelelő időpont sajna :P

 

De hátha a következő hónapokban a bővített verziót játssza itthon az IMAX...Ha nem marad az Avatar 2 :) 2013-14 telén Oldie mester majd ismét ügyesen lefoglalja a jó helyeket a premierre, aztán remélhetőleg most már a MÁV is úgy akarja meg az időjárás, hogy feljussak Pestre. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezen kudarc után nem tudom, hogy fog az RDA egy elit haderőt felállítani. Gondolom a részvényesek nem fognak tolongani és még a nemzetközi szerződések is megkötik a cég kezét. Viszont érdekes lehet egy olyan fejlemény, hogy egy konkurens cég veszi a keze ügyébe a dolgot :D Ugyan az RDA monopolhelyzetben van, de nem ő az egyetlen aki hasznot akar húzni a pandorai dolgokból :P No majd erről akarok valamikor egy kisebb regényt írni. :P

 

Ezt a regényt kíváncsian várom. :P:)

Remélem Dzséjtet is elkapja az alkotói fantázia, mert anno az AVP-s átirata igen jól sikerült :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyűrűk Ura és a többiek mitől valódibb fantasy-k, mint a HP? :)

 

Számomra az a valódi fantasy, ami egy a mi világunktól teljesen különálló világban játszódik. És a mi világunkból nem mászkálnak át a fantasy világba a szereplők és fordítva sem. A valódi fantasy-ban nem szerepelnek modern dolgok, mint pl. autó, telefon.

 

Egy élőszereplős lenne az igazi. :) No majd a Mass Effect :P

Az is jön majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezen kudarc után nem tudom, hogy fog az RDA egy elit haderőt felállítani. Gondolom a részvényesek nem fognak tolongani és még a nemzetközi szerződések is megkötik a cég kezét. Viszont érdekes lehet egy olyan fejlemény, hogy egy konkurens cég veszi a keze ügyébe a dolgot :) Ugyan az RDA monopolhelyzetben van, de nem ő az egyetlen aki hasznot akar húzni a pandorai dolgokból :) No majd erről akarok valamikor egy kisebb regényt írni. :P
Ezek után lehet, hogy az RDA csődbe is ment.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvásárolta őket a Weyland-Yutani :P Az mekkora lenne már.. :P:)

Nem tudom... Valahogy az Aliens és a Predator egy univerzumban okk. Az Avatar univerzum itt sok lenne. :) Persze el lehet rajta elmélkedni, mi lenne ha...

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezen kudarc után nem tudom, hogy fog az RDA egy elit haderőt felállítani. Gondolom a részvényesek nem fognak tolongani és még a nemzetközi szerződések is megkötik a cég kezét. Viszont érdekes lehet egy olyan fejlemény, hogy egy konkurens cég veszi a keze ügyébe a dolgot :P Ugyan az RDA monopolhelyzetben van, de nem ő az egyetlen aki hasznot akar húzni a pandorai dolgokból :P No majd erről akarok valamikor egy kisebb regényt írni. :P

Szerintem inkább az lenne a logikusabb, ha az Avatar 2-ben az egész emberiség támadna. Elvégre, a na'vik hadat üzentek a Földnek, aminek szüksége van a lebegő kavicsokra, így adott, hogy másodjára a földi kormány menjen oda rendet vágni.

 

Remélem Dzséjtet is elkapja az alkotói fantázia, mert anno az AVP-s átirata igen jól sikerült :) :)

Hát ez nem valószínű :D

 

Számomra az a valódi fantasy, ami egy a mi világunktól teljesen különálló világban játszódik. És a mi világunkból nem mászkálnak át a fantasy világba a szereplők és fordítva sem. A valódi fantasy-ban nem szerepelnek modern dolgok, mint pl. autó, telefon.

Aha.

 

Nem tudom... Valahogy az Aliens és a Predator egy univerzumban okk. Az Avatar univerzum itt sok lenne. :P Persze el lehet rajta elmélkedni, mi lenne ha...

Múltkor elmélkedtem erről, vagyis arról, hogy miért lehetetlen :D

Szerintem jobb az Aliens és a Predator univerzumot is külön tartani. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább az lenne a logikusabb, ha az Avatar 2-ben az egész emberiség támadna. Elvégre, a na'vik hadat üzentek a Földnek, aminek szüksége van a lebegő kavicsokra, így adott, hogy másodjára a földi kormány menjen oda rendet vágni.
Hadat üzentek a földnek? Miért? :) Ha minket megszállna Szlovákia és kiűzzük őket, akkor szerintem nem mi üzenünk hadat nekik. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.